Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Mandat, a raczej dwa...


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
119 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 04:19

Zaraz zapewne powiecie, ze sam jestem sobie winien itp i rowniez takie wypowiedzi uszanuje...ale do rzeczy. Jedziemy ze znajomymi w 4 osoby do znajomych na mala imprezke. Przystanek na stacji benzynowej. Ruszamy - poniewaz droga jest w ogole nieoswietlona wspomagam sie delikatnie halogenami... po przejechaniu kilometra (przez las, aczkolwiek droga asfaltowa Leszno-Nowy Dwór Mazowiecki) doganiaja mnie gliniarze i zatrzymuja....powód kontroli? jazda na halogenach. Wyskakuje mi gnojek może ze 25 lat - pan władza...(pffff). Mówi , ze mandat bedzie w wysokosci 2pkt + 100zł. Wiec zaczynam z nim rozmawiać, jak człowiek...nic z tego, prosze otworzyc bagażnik. Brak gaśnicy (nie bede ukrywał, ze zuzyla sie tydzien temu podczas malego pozaru instalacji elektrycznej u kolegi w aucie - dluga historia) Generalnie nie kupilem nowej, wiec nastepna stówa mi sie nalezy...wiec zaczynam z nim gadac dalej. Nic, jak z betonem !! W tym czasie slysze, ze w CB mowia ze okolo kilometra od nas po drodze chodzi łoś...podali dokladny kilometr....podczas calej interwensji zatrzymalo sie z 5 przypadkowo jadacych kierowcow ktorzy poinformowali ich o tym zajsciu....nic sobie pan wladza z tego nie zrobil....olal sprawe. Dodatkowo w miedzy czasie naliczylem chyba z 7 czy 8 samochodow jadacych na halogenach, oczywiscie palcem pokazujac kazdego nastepnego kierowce temu tumanowi, zeby interweniowal...nic sobnie z tego nie robil i pytal sie czy przyjmuje mandat...truje mu dupsko, zeby z okazji swiat dal sobie spokoj a on nic...20 minut rozmowy psu pod ogon...nic...rzucilem peta za siebie i nastepny blad, 50zl za zasmiecanie drogi. Rozesmialem sie mu w ten przeklety pysk i mowie mu, ze to juz jest kpina, po czym stwierdzil, ze za takie rozmowy i kpiny z wymiaru sprawiedliwosci to on moze mnie nawet przymknac...wszechobecny usmiech ogarnal moja twarz i powiedzialem mu, zeby oddawal mi dokumenty i ja jade dalej, bo serdecznie dosyc mam tej przepychanki slownej....zaczal straszyc mnie, ze sprawa do sadu bo dla niego jest to rownoznaczne z odmowa przyjecia mandatu. Nie wytrzymalem i mowie do niego "dobra ***** pisz ten mandat tylko szybko bo mi sie spieszy...." Poszedl, wypisal dwa, oddzielnie na zasmiecanie i oddzielnie na halogeny. Powiedzialem mu dodatkowo, zeby sie nie dziwili, ze pozniej ludzie nie maja do nich szacunku...ze stoja ponad prawem i tak naprawde to nie uwazam tego za jakies mega przewinienie. Gasnicy nie mialem - fakt - ten mandat mi sie nalezal. Ale skoro naliczylem az 7-8 samochodow, ktore odpalily halogeny na tej drodze to chyba po cos tu jest nie tak i dla jaj sobie ich nie wlaczaja...Tyle ode mnie, zycze Wam, abyscie nie trafiali na takich sluzbistow. Naprawde uwazam, ze takim ........ jak ten pies to trzeba sie urodzic...bo on sie musi wykazac...napewno komendant bedzie z niego dumny....smiac mi sie chce, bo istnieje prawdopodobienstwo, ze prywatnie go kiedys spotkam...za mala okolica, zeby do takiego spotkania nie doszlo...porazka!!!! Takiego czlowieka uwazam za zwyklego bezmyslnego smiecia....bo gdyby pojechali chociazby tego losia ogarnac, chociaz zaswiecic tym niebieskim dziadostwem, zeby ludzie z daleka widzieli ze na drodze cos zlego sie dzieje to on stracil lacznie godzine swojej sluzby na ukaranie mnie za swiatla przeciwmgielne, brak gasnicy i peta - 250zl i 2 pkt. Tyle - pozdrawiam

#2 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 06:27

sprawa/sytuacja jest ciężka do jakiejkolwiek interpretacji, bo z Twojej strony rozmowa mogła wydawać się spokojna, a ze strony gliniarza mogła być odebrana jak nerwówka Nie widząc tego zajścia nie umiał bym być obiektywny. Co do braku gaśnicy powiedz mi ile pożarów/zapaleń aut ugasiłeś jedną gaśnicą ?? Ja w swojej krótkiej historii jazdy samochodami gasiłem trzy auta, mimo wszystko te gaśnice 0.5-0.7kg to można sobie w buty wsadzić, ugasisz nią papierosa, a nie pożar... jedno ugaszone, dwa niestety czekały na straż, to jedno ugaszone dzięki kierowcy autobusu MPK który się zatrzymał i powiedział by brać gaśnicę nie pamiętam czy 5kg czy 10kg, więc w samochodzie powinna być taka co najmniej 2kg by było czym gasić. ale teraz kto kupi taką gaśnicę do auta, gdzie ją trzymać...co do zasadności mandatu należał Ci się, ale co go podkusiło by aż tak trzepać?? co do halogenów, to sam klnę i wyzywam od najgorszych ludzi którzy włączają halogeny w deszczu czy terenie zabudowanym. Jak nie dowidzą to niech kupią sobie okulary lub nie jeżdżą autem po zmroku, albo założą porządne oświetlenie które mało nie kosztuje...

Na sam koniec mogę tylko wyrazić współczucie, że to Ci się przytrafiło przy świętach, jest to dość dołujące. Zawsze można spojrzeć na to tak że to tylko 2pkt. i tylko tyle kasy ;) no i przez kolejne lata będziesz pamiętał o tych świętach już z uśmiechem :D

#3 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 grudnia 2012 - 09:46

Heh Maniutek za halogeny dostałeś bo akurat im Ty wpadłeś jako pierwszy. Gaśnica i wyrzucony pet to już moim zdaniem żeby Ci dogryźć ( choć mogą oczywiście ).
Ja szczerze nienawidzę Naszych "stróżów prawa" pożal się Panie Boże... :nabijacz::ohyda:
W tym roku miałem komunię syna. Dla mnie to bardzo ważna uroczystość i wspomnienie/przeżycie jedno z kliku najważniejszych w życiu. Po mszy w kościele musiałem jako pierwszy z żoną synem i rodzicami dotrzeć do restauracji w Centrum wiadomo dlaczego. Po przejechaniu może 2km na odcinku drogi przy Wolskiej wlókł się taksówkarz, chcący zapewne zarobić więcej na "jeleniach" wioząc ich niecałe 40km/h. To ja kierunek pedał w podłogę i już jestem przed nim. Zdążyłem manewr ten zrobić , wyskakuje zza krzaków na środek!! ulicy pan władza zatrzymując mnie do kontroli :oonie:
Powód zatrzymania wiadomy...
Tłumaczę mu ze tylko chwilowo musiałem wyprzedzić że komunia syna że musiałem itd, Panie bądź Pan człowiek itd... Ni uja :mad: Syn sam wyszedł, dziecko 8lat go prosi żeby odpuścił, nic z tego. Jaką miałem ochotę mu przyp...lić w pysk to głowa mała.
Wiedząc że nie uniknę mandatu, zacząłem się z nim kłócić i wyzywać od najgorszych, czerwony był jakby sie gotował, widziałem maksymalne wkur... po jego twarzy. I przynajmniej tak mogłem chwilowo odreagować :) Okazało sie że dokumenty zostawiłem w domu :masakra: Efekt 500zł i 8 czy 10pkt :mad:
Na koniec życzyłem mu wszystkiego najgorszego.
Nie muszę chyba nadmieniać jak mi i innym zepsuł humor w tak ważnym dniu.

#4 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 10:10

a póżniej sie dziwia że ludzie ich "kochają" ,taki ........nadgorliwiec "uczciwy" na swoja strone, jak go kolesie zatrzymuja to blache pokazuje i jest happy a tak to przywalić normalnego człowiekowi, na naszym forum pamietam był jeden z kolegów policjantów który zawsze wpajał nam swoją wierność , lojalność i uczciwość :).....

#5 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 26 grudnia 2012 - 10:21

Na nich nie ma siły mojemu szwagrowi sprawdzali orginalnego ksenona czy ma iso po prostu dla mnie pies to człowiek ograniczony a teraz ratujac budżet robią wszystko by od nas wyciągnąć ostatnią złotówke

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

#6 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 grudnia 2012 - 10:24

To ja moze inaczej napisze... Tego peta to mogles sobie podarowac faktycznie przy nim. Gasnice to rzeczywiscie ... z niego, ale co do halogenow, to teraz prawie wszyscy na nich jezdza i osobiscie kazdemu bym mandat wstawial. Co to za tlumaczenie ze wspomagam sie halogenami? Od tego sa dlugie. A jak niby mial pozostalych zatrzymac by im wlepic? Po prostu nawinales sie jakos im pierwszy ty. Co do losia, to hmmmm, moze jak go juz zirytowales, to kcial cie na sile ukarac. Normalna reakcja.

#7 OFFLINE   maniutek

maniutek

    Omega? Po raz szósty?

  • 395 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Ożarów Mazowiecki(k.W-wy)
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 10:51

Dzieki za wyrazy wspolczucia i chociaz delikatnego zrozumienia.

Zawsze można spojrzeć na to tak że to tylko 2pkt. i tylko tyle kasy no i przez kolejne lata będziesz pamiętał o tych świętach już z uśmiechem

i chyba wlasnie tak nalezy w sumie do tego podejsc...

Tłumaczę mu ze tylko chwilowo musiałem wyprzedzić że komunia syna że musiałem itd, Panie bądź Pan człowiek itd... Ni uja Syn sam wyszedł, dziecko 8lat go prosi żeby odpuścił, nic z tego. Jaką miałem ochotę mu przyp...lić w pysk to głowa mała.

I pozostan tu spokojnym i szanuj wymiar sprawiedliwosci....Powiem Ci Mariusz, ze i tak spokojnie do tego podszedles....

Wiedząc że nie uniknę mandatu, zacząłem się z nim kłócić i wyzywać od najgorszych, czerwony był jakby sie gotował, widziałem maksymalne ******* po jego twarzy. I przynajmniej tak mogłem chwilowo odreagować

taka byla moja reakcja na sam koniec. Dodatkowo powiedzialem mu: "dobra , pisz ***** ten mandat tylko szybko bo mi sie spieszy, bo widze, ze jak takich gnojow bede spotykal na drodze to szybko strace prawko. Co Pan powiedział? To co słyszałeś. Jak takich za przeproszeniem psów będe spotykał to szybko strace prawko wcale wiele nie przewiniajac. Człowieku, jesteś prawdopodobnie w moim wieku...co Ty robisz? wykazać sie chcesz? napewno komendant bedzie z ciebie dumny...awans dostaniesz za te moje halogeny. A on nic....śmieć nawet slowem sie nie odezwał....zapytał tylko kogo nazywam psem? odpowiedzialem, ze jego nazywam psem, bo ludzie zachowuja sie w niektorych sytuacjach zupelnie inaczej. Dodatkowo zyczylem mu na sam koniec wszystkiego najgorszego z okazji swiat, zeby to kim teraz jest odbilo sie na nim samym, zeby zgubil portfel, w ktorym jest 250zl i poczul przez chwile, jak to jest wypieprzyc 250zl za takie blachostki. Na sam koniec powiedzialem ,ze kazdy czlowiek nie nadaje sie, zeby isc do policji....taka gnida i śmieciem to sie trzeba urodzic....a wykazywac to sie mozna czlowieczenstwem, a nie **************. Zamilkl i poszedl pisac mandat. Dochodzac do auta poslisgnal sie delikatnie i zlapal swojego samochodu....moja reakcja byla krotka - -śmiech(takie zero wspolczucia) i slowa "widzisz? Twoje ******** do Ciebie juz wraca..."
Wiem, ze bylem bezszczelny i arogancki, ale juz mi wszystkie nerwy puscily, a w sumie zawsze grzecznie i kulturalnie z nimi rozmawiam

#8 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 26 grudnia 2012 - 11:35

I pozostan tu spokojnym i szanuj wymiar sprawiedliwosci....Powiem Ci Mariusz, ze i tak spokojnie do tego podszedles...


To co miał jeszcze zrobić ?? Miał go pobić??
Ja rozumiem, że pewne zachowania Policji nie mają w sobie żadnych ludzkich odruchów.

Wracając do Twojego przypadku.
Nie dziwię się, że wyłapałeś mandat za halogeny. Mam do tego podobne podejście jak DavePGN.
Jeżeli Ty jesteś kontrolowany, to wiadomym jest, że nie zatrzymają 10 kolejnych aut.
Twoje upominania, aby zatrzymywali kolejne pojazdy w celu wręczania im mandatów za halogeny to dla mnie trąci konfiturą :ohyda:
Reszta to zapewne efekt Twojego zachowania.

taka byla moja reakcja na sam koniec. Dodatkowo powiedzialem mu: "dobra , pisz ***** ten mandat tylko szybko bo mi sie spieszy, bo widze, ze jak takich gnojow bede spotykal na drodze to szybko strace prawko. Co Pan powiedział? To co słyszałeś. Jak takich za przeproszeniem psów będe spotykał to szybko strace prawko wcale wiele nie przewiniajac. Człowieku, jesteś prawdopodobnie w moim wieku...co Ty robisz? wykazać sie chcesz? napewno komendant bedzie z ciebie dumny...awans dostaniesz za te moje halogeny. A on nic....śmieć nawet slowem sie nie odezwał....zapytał tylko kogo nazywam psem? odpowiedzialem, ze jego nazywam psem, bo ludzie zachowuja sie w niektorych sytuacjach zupelnie inaczej. Dodatkowo zyczylem mu na sam koniec wszystkiego najgorszego z okazji swiat, zeby to kim teraz jest odbilo sie na nim samym, zeby zgubil portfel, w ktorym jest 250zl i poczul przez chwile, jak to jest wypieprzyc 250zl za takie blachostki. Na sam koniec powiedzialem ,ze kazdy czlowiek nie nadaje sie, zeby isc do policji....taka gnida i śmieciem to sie trzeba urodzic....a wykazywac to sie mozna czlowieczenstwem, a nie **************. Zamilkl i poszedl pisac mandat. Dochodzac do auta poslisgnal sie delikatnie i zlapal swojego samochodu....moja reakcja byla krotka - -śmiech(takie zero wspolczucia) i slowa "widzisz? Twoje ******** do Ciebie juz wraca..."
Wiem, ze bylem bezszczelny i arogancki, ale juz mi wszystkie nerwy puscily, a w sumie zawsze grzecznie i kulturalnie z nimi rozmawiam


Za coś takiego mogłeś narobić sobie niezłych kłopotów. Powinieneś chyba być wdzęczny policjantowi, że poprzestał na tym mandacie i punktach.

#9 OFFLINE   lucas

lucas
  • 387 postów
  • Dołączył: 24-12-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 26 grudnia 2012 - 11:58

Jak czytam wyżalanie się założyciela tematu to aż mi niedobrze. Pierwsza kwestia - na kursie na prawo jazdy chyba uczyli, do czego są halogeny, więc po co używać ich wg własnego "widzimisię"? To, że inni tak robią nie znaczy, że Ty też możesz. Jak ja będę słabo widział i włączę sobie długie jak będziesz jechał z przeciwka to też będzie ok? Druga kwestia - podczas jednej kontroli policja zajmuje się Twoją sprawą i łoś czy inni na halogenach muszą niestety poczekać na swoją kolej, zasada podobna jak w kolejce w supermarkecie, trzeba się po prostu przyzwyczaić, a nie "cwaniakować". Kwestia trzecia - gaśnica jest od lat obowiązkowym wyposażeniem i tu zostałeś całkiem dobrze potraktowany, bo nam takich, co stracili dowód za brak gaśnicy. Wolę nie myśleć, co by było, gdyby teraz (czego Ci oczywiście nie życzę) zapaliła się instalacja w Twoim aucie i nie masz gaśnicy. Ostatnia kwestia - pet. Manifestujesz swoje niezadowolenie i w związku z tym oczekujesz jeszcze, że ktoś Cię potraktuje ulgowo? Bądź poważny, pyskujesz komuś i chcesz być traktowany jak nie wiadomo kto. Jak się zachowujesz tak masz. Koleś wykonuje swoją pracę i pewnie codziennie spotyka parunastu takich "kulturalnych" czego nie zazdroszczę. Ciekawe jak kolega reaguje, jak w pracy trafi mu się podobny niezadowolony typ, co to myśli, że jest nie wiadomo kim... Na miejscu tego policjanta Twoje popisy przed resztą imprezowej ekipy zakończyłbym 24 godzinną wizytą na komisariacie wspomaganą oskarżeniem o obrazę funkcjonariusza na służbie. Może to by Ciebie czegoś nauczyło...
Dla jasności - policjantem nie jestem, ale nie przepadam na tego typu cwaniactwem

#10 OFFLINE   fotbrenda

fotbrenda
  • 272 postów
  • Dołączył: 05-11-2006
  • Skąd: LUBIN - LEGNICA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 12:14

Myślę że nic więcej nie trzeba pisać.
Halogeny... co raz to więcej aut na nich jeździ. Ale nie wiem czy myślą że są WOW czy to niby taka moda. Mnie osobiście to drażni... Na widok takiego podnosi mi się ciśnienie.

Kultura w stosunku do kontrolującego... Możemy mieć lepsze i gorsze dni. Ale nie zapominajmy że to ich praca. Z pewnością też są rozliczani z niej wiec jeśli oczekujemy szacunku to okażmy go drugiej osobie.

#11 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 12:21

Wiec zaczynam z nim rozmawiać, jak człowiek...

Czyli się od razu płaszczysz przed śmieciem i tak jak w Uwaga Pirat: Panie władzo,, a może punkcików mniej, a może mandacik niższy - jak te cioty się zachowują ludzie. Ja tam z punktu jestem ******** jak mnie zatrzymują i nawet nie dyskutuję z "władzą". Pan mówi że to i tamto, ja czy to już wszystko, no to proszę pisać bo nie mam czasu na pierdoły. Biorę mandat i odjeżdżam. Nie poświęcam śmieciowi nawet minuty dłużej niż to jest konieczne. A pokazywanie w czasie kontroli innych, że też źle jeżdżą to już jest takie żenujące, że nawet słów na to nie znajduję :masakra:

#12 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 26 grudnia 2012 - 12:28

Czyli się od razu płaszczysz przed śmieciem i tak jak w Uwaga Pirat: Panie władzo,, a może punkcików mniej, a może mandacik niższy - jak te cioty się zachowują ludzie. Ja tam z punktu jestem ********* jak mnie zatrzymują i nawet nie dyskutuję z "władzą". Pan mówi że to i tamto, ja czy to już wszystko, no to proszę pisać bo nie mam czasu na pierdoły. Biorę mandat i odjeżdżam. Nie poświęcam śmieciowi nawet minuty dłużej niż to jest konieczne. A pokazywanie w czasie kontroli innych, że też źle jeżdżą to już jest takie żenujące, że nawet słów na to nie znajduję :masakra:


I to mi się podoba

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

#13 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 14:12

wystarczy być człowiekiem a nie .....em.... wystarczyłoby gdyby zatrzymał go i kazał wyłączyc halogeny...... mozna....? mozna !

#14 OFFLINE   Sn00pyLDZ

Sn00pyLDZ

    V8.....:]

  • 81 postów
  • Dołączył: 05-08-2012
  • Skąd: Łódź - Retkinia

Napisany 26 grudnia 2012 - 14:22

Nie poświęcam śmieciowi nawet minuty dłużej niż to jest konieczne.


Śmieciowi ? Żenujące to jest właśnie takie podejście jak Twoje, jak wypisują mandat to śmiec, a jak CI ktoś po mordzie da albo auto ukradnie to lecisz... Sorry ale nie rozumiem podejścia pewnych ludzi do Policji, praca jest pracą i umówmy się oni tego dla swojej przyjemności nie robią. Bez powodu Cie nie zatrzymają a jak już to morda krótko i pokory trochę, odwagi cywilnej potrzeba żeby się przyznać do błędów a nie jeszcze ich od śmieci wyzywać :/ :masakra:

#15 OFFLINE   Immo

Immo
  • 1 057 postów
  • Dołączył: 25-08-2006
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 14:24

Czyli się od razu płaszczysz przed śmieciem

Każdy policjant z drogówki = śmieć?
Natomiast co do reszty wypowiedzi to popieram w 100%, szczególnie to o pokazywaniu innych :F

wystarczy być człowiekiem a nie .....em.... wystarczyłoby gdyby zatrzymał go i kazał wyłączyc halogeny...... mozna....? mozna !

Można, ale taki pacjent po 200m znowu by włączył halogeny. A jak dostanie mandat to się może nauczy.
Osobiście jazdę na przeciwmgielnych w pogodę bez mgły, nagradzałbym większą kwotą niż 100pln :yes: to samo dotyczy druciarskich hidów i pożal się boże drl-ów z allegro :)

#16 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 26 grudnia 2012 - 14:33

przeciwmgielnych

przeciwmgłowych.. nie ma mgieły jest mgła :p

Przeciwmgłowe przód i tył... przód to jeszcze można gościa drogowymi zbłyskać, ale tył to jest masakra... jedziesz za baranem z 10km i widzisz tylko czerwone światło...

tak samo jak HIDy w ryflach... on widzi dobrze, Ty nic...

Karałbym za każdym razem...

Nie rozumiem jednego... jesteś świadomy, że popełniasz wykroczenia i się burzysz, że zostałeś ukarany?? :hmmm:
To chyba nie jest normalne...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#17 OFFLINE   Immo

Immo
  • 1 057 postów
  • Dołączył: 25-08-2006
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 14:44

przeciwmgłowych.. nie ma mgieły jest mgła :p

Masz rację :yes:

Karał bym

Karałbym :]

#18 OFFLINE   Dawido89

Dawido89
  • 1 640 postów
  • Dołączył: 29-06-2010
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 grudnia 2012 - 15:01

Konfidenctwem to kolego sobie punktów nie nabijesz(no chyba że u nich), a co do zachowań przy psach to ja zawsze jak kolega sypuś.... wchodze do tej ich budy,dmuchne chuchne niech zrobi swoją robote i nie poświęcam wieprzowi minuty więcej.Jak jest chamem to nie zasłużył na to...

Kiedyś mi pies z mojej dzielnicy o 3 w nocy chciał sprawdzać nawet nr silnika czy nie są zmazane.Otwarłem mu maskę, oparłem sie o fure i czekam,ten po 20minutach z tekstem że zmazane...mówie mu że po 1 primo to silnik jest już jako częśc zamienna a po 2 numery są na dole nieopodal łączenia miski i skrzyni biegów więc powodzenia w szukaniu zważywszy że jest 3 wnocy. Pytam czy mogę już iść spać bo zrobiłem dziś 600km , ten sie pyta a gdzie pan był? Na co otrzymał proste: To nie komuna nie musze spowiadać gdzie byłem. Się zamknoł oddał papiery i pojechał.

 


 


 


#19 OFFLINE   se61

se61
  • 994 postów
  • Dołączył: 02-09-2010
  • Skąd: Skwierzyna
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 26 grudnia 2012 - 15:07

Konfidenctwem to kolego sobie punktów nie nabijesz(no chyba że u nich), a co do zachowań przy psach to ja zawsze jak kolega sypuś.... wchodze do tej ich budy,dmuchne chuchne niech zrobi swoją robote i nie poświęcam wieprzowi minuty więcej.Jak jest chamem to nie zasłużył na to...

Kiedyś mi pies z mojej dzielnicy o 3 w nocy chciał sprawdzać nawet nr silnika czy nie są zmazane.Otwarłem mu maskę, oparłem sie o fure i czekam,ten po 20minutach z tekstem że zmazane...mówie mu że po 1 primo to silnik jest już jako częśc zamienna a po 2 numery są na dole nieopodal łączenia miski i skrzyni biegów więc powodzenia w szukaniu zważywszy że jest 3 wnocy. Pytam czy mogę już iść spać bo zrobiłem dziś 600km , ten sie pyta a gdzie pan był? Na co otrzymał proste: To nie komuna nie musze spowiadać gdzie byłem. Się zamknoł oddał papiery i pojechał.


Dokładnie pies to pies patrzy i niucha jakby to od ciebie złotówki wyciągnąć

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

#20 OFFLINE   lucas

lucas
  • 387 postów
  • Dołączył: 24-12-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 26 grudnia 2012 - 15:12

Dokładnie pies to pies patrzy i niucha jakby to od ciebie złotówki wyciągnąć


Mnie to ciekawi, czy tak samo postrzegasz (i nazywasz) konsultantów z banku/sieci telekomunikacyjnej itp. którzy dzwoniąc do Ciebie i oferując różne usługi próbują wyrwać Twoje złotówki :p A jakby nie było wszyscy Ci ludzie (łącznie z policjantami) próbują po prostu uczciwie zarobić... Wg Ciebie pewnie są "śmieciami", ale jak Ci buchną tel, kartę do bankomatu to lecisz jak do marketu na promocję :hihi: