Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Miałam nie pisać, ale musze bo mnie......trafi


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 30 listopada 2012 - 18:44

Ja nie wiem co za dziady jedne......słów mi brakuje jakiś miesiąc temu ktos porysował mi cała maske , dwa dni pózniej przerysował cały bok:( a na domiar wszystkiego w srode rano wychodze i co widzę wszystkie 4 koła przebite :masakra:

Rozumiem zebym się z kimś pokłóciła, albo co....ale nawet nie mam pojęcia o co biega...
az mi sie gadac nie chce:(

#2 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 30 listopada 2012 - 19:25

są pajace nic nie poradzisz. Spróbuj parkować w innym miejscu przez jakiś czas...
U mnie kiedyś była taka sytuacja, ze ktoś wyjął tą chromowaną listewkę z listwy bocznej omegi i porysował nią auto obok, po czym wsadził listwekę na miejsce ale była już lekko zdeformowana to odstawała...
ostatnio jakiś burak przywalił mi w zderzak przedni na parkingu i oczywiście uciekł, ani nr tel za wycieraczką ani kwiatów na przeprosiny hehe ;) nic - niby szkody niewielkie ale samochód już poturbowany
W takich chamów przeróżnych i idiotów wandali nie brakuje. Przykre to jest - Współczuję

#3 OFFLINE   Dawido89

Dawido89
  • 1 640 postów
  • Dołączył: 29-06-2010
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 listopada 2012 - 19:35

mi ktoś ostatnio szybe przednią przycharatał czymś ostrym...na szczęscie nie rzuca sie mocno w oczy....

 


 


 


#4 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 30 listopada 2012 - 20:14

Ja nie wiem co za dziady jedne......słów mi brakuje jakiś miesiąc temu ktos porysował mi cała maske , dwa dni pózniej przerysował cały bok:( a na domiar wszystkiego w srode rano wychodze i co widzę wszystkie 4 koła przebite :masakra:

Rozumiem zebym się z kimś pokłóciła, albo co....ale nawet nie mam pojęcia o co biega...
az mi sie gadac nie chce:(


Powinnaś to na policje zgłosić, oni muszą z urzędu się tym zająć.
A jak często to się dzieje? :D Głupie może pytanie ale może warto zwykłą kamerkę zamontować na noc, nie wiem.
Dobrym wyjściem jest parkowanie gdzie indziej, ale to uciążliwe.
Może popytaj bliskich znajomych, spróbuj wychwycić, możesz nawet nie wiedzieć że z kimś masz na bakier :D a może ktoś podpowie co to za idiota robi...
Mi kiedyś ktoś Calibre okradł niby antena raz znaczki Irmschera a tak jakoś całe życie mam spokój...

#5 OFFLINE   zygzak

zygzak

    *********

  • 2 335 postów
  • Dołączył: 16-05-2009
  • Skąd: Zalesie Górne

Napisany 30 listopada 2012 - 22:45

Rozumiem zebym się z kimś pokłóciła, albo co....ale nawet nie mam pojęcia o co biega...
az mi sie gadac nie chce:(


Masakra jakaś.
Następnym razem auto spłonie. Masz wybitnego pecha że trafiłeś na takiego psychola.
Ja bym montował kamerę (cokolwiek) a sprawcę ukarał srogo:D

#6 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 grudnia 2012 - 16:38

Rozumiem zebym się z kimś pokłóciła, albo co....ale nawet nie mam pojęcia o co biega...

Może nie Ty, a Kiciek :p

ale mimo wszystko to jakaś paranoja, by się wyżywać na aucie :masakra:

#7 OFFLINE   Kesiaczek

Kesiaczek
  • 567 postów
  • Dołączył: 21-10-2008
  • Skąd: Szczytno/Kielce

Napisany 10 grudnia 2012 - 13:59

a no paranoja:/ na policje nie zgłaszałam, bo nie ma sensu....raz zgłosiłam ze mi jakis baran bok zarysował, monitoring mieli a i tak umozyli:/ samochód teraz stawiam dalej....zobaczymy na ile to pomoze.