Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Victor reinz .... firma bubel?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
23 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 25 listopada 2012 - 23:25

Czyżby znów sprawdziło się to co mówiłem już nie raz o promocyjnych cenach? Produkty cenionych marek sprzedawane na portalach aukcyjnych poniżej (albo na poziomie) cen hurtowych (przy dobrych zniżkach) z ogólnopolskich hurtownii zawsze budziły moje zastanowienie...


niesposob sie nie zgodzic. dodatkowo jako info podam jedna rzecz. kolega handluje czesciami - bral z jednej z duzych hurtowni. znalazl na portalu aukcyjnym firme ktora normalnie na fakture sprzedaje graty w takich czesciach ze jego hurtownia nie kupuje po tyle dla siebie wiec zmienil dostawce. przez jakis czas byl zajefajnie zadowolony bo obroty mu skoczyly. do momentu wezwania do skarbowki. okazalo sie ze firma z portalu to firma slup - faktury byly lewe, czesci pewnie kradziony - taka firma nie istnieje. rozbilo sie o ponad 40 000 pln VAT ktory odliczyl sobie jak normalna firma przy obrocie gratami. sprawa w toku. ciekawi mnie jak sie to skonczy.




 


#22 OFFLINE   topserwis

topserwis

    sympatyk KKK

  • 2 225 postów
  • Dołączył: 16-10-2011
  • Skąd: okolice Warszawy

Napisany 25 listopada 2012 - 23:38

Jak to jak się skończy? Będzie musiał te 40000 zapłacić, bo zgodnie z naszym cudownym prawem miał obowiązek sprawdzić kontrahenta z którym współpracuje :( :masakra: :mad:

A ze skarbówką jeszcze nikt nie wygrał... I nie mówcie proszę o tych kilku "szczęśliwcach", którzy po latach uzyskali pozytywne dla siebie wyroki sądowe... Wystarczy spojrzeć co się stało z ich firmami, majątkiem, zdrowiem.

#23 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 25 listopada 2012 - 23:41

Jak to jak się skończy? Będzie musiał te 40000 zapłacić, bo zgodnie z naszym cudownym prawem miał obowiązek sprawdzić kontrahenta z którym współpracuje :( :masakra: :mad:

A ze skarbówką jeszcze nikt nie wygrał... I nie mówcie proszę o tych kilku "szczęśliwcach", którzy po latach uzyskali pozytywne dla siebie wyroki sądowe... Wystarczy spojrzeć co się stało z ich firmami, majątkiem, zdrowiem.


tak podejrzewam ze skonczy sie tym ze 40 000 do zaplaty polozy firme na lopatki albo wpedzi w kredyt. do domu mozesz sobie z potralu kupic ale na firme - dziekuje postoje - wole brac z duzej hurtowni - moze troche drozej sie przynajmniej pewnie.




 


#24 OFFLINE   Robert 33

Robert 33

    3.0 DTI kuleje ale naprawimy!!

  • 1 091 postów
  • Dołączył: 03-02-2008
  • Skąd: Wleń
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 26 listopada 2012 - 08:39

uwierz mi że te pod kolektor tez miałem z pewnego źródła wiarygodnego.... a wczoraj jade i słysze syczenie przy wyższych obrotach z prawej strony silnika.Otwieram mache kolega daje po garach i czuje na ręce jak lecą spod 5gara spaliny (wcześniej jak zmieniałęm to wypalilo na 6 czyli to nie wada wylotu)...myślałem że może szpilka sie obluzowała ale nic z tego.


Nie wiem Dawido co Ci powiedzieć:(, Ja jak kiedyś miałem takie problemy to kupiłem sobie klucz dynamometryczny i zacząłem wszystko składać wg instrukcji...Nie jestem mechanikiem zawodowo a po szkole i z zamiłowania...wszystkiego nie wiem ale wiem że za nim coś się zrobi trzeba mieć wiedzę..
Ale nie odbieraj tego że to do Ciebie ,to tak ogólnie.