Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Omega B z Litwy??


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   KillerTHM

KillerTHM
  • 77 postów
  • Dołączył: 05-09-2007
  • Skąd: Nowa Słupia

Napisany 22 września 2007 - 18:56

Witam!
Od dłuższego czasu nosze się z zamiarem kupna Omegi b (po 96r.). Czy czasami nie orientuje się ktoś czy takie cacko można sobie sprowadzić z Litwy? Oczywiście tak, żeby to się opłacało. :lol:

#2 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 września 2007 - 19:06

Czy czasami nie orientuje się ktoś czy takie cacko można sobie sprowadzić z Litwy?

a dlaczego nie - przecie to też UE, skoro goście z Czech przywoża to dlaczego z Litwy nie


tu masz wiecej info http://free.polbox.p...kul/artykul.htm

http://www.admoto.pl...2&f=mb_2188.xml

a tu najwiecej informacji

PS. google rządzą ... :komp:

#3 OFFLINE   KillerTHM

KillerTHM
  • 77 postów
  • Dołączył: 05-09-2007
  • Skąd: Nowa Słupia

Napisany 23 września 2007 - 12:08

Czytałem te artykuły już wcześniej :wink:
Google to też "mój przyjaciel" w poszukiwaniach, ale chodzi mi o to czy ktoś z forumowiczów nie sprowadził sobie Omegi z Litwy. Ewentualnie czy ktoś widział tam Omegi, i czy będzie się opłacało ją tam kupić i sprowadzić???

#4 OFFLINE   660R

660R
  • 552 postów
  • Dołączył: 03-03-2007
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 listopada 2007 - 14:52

byłem na litwie ale nie przypominam sobie omegi.. ale to nie dlatego, że tam ich nie ma ale poprotu nie zwracałem uwagi na to tak wiec cieżko coś powiedzieć.
Nie wiem czy to Ci pomoże w temacie ale powiem Ci coś na temat sprowadzenia auta z USA. A więc firmy organizujące sprowadzanie samochodów z USA sprowadzają je własnie przez litwe. Dzieje się tak dlatego, że przepisy odnoście sprowadzenia aut z stanów są tam dużo bardziej przyjazne dla człoweka.. reasumująć wszystko samochód którego wartość w stanach wynosi 100tys zł. po opłaceniu wszystkiego w polsce wynosi około 160-170tys. a po sprowadznieu na litwe i z litwy do polski wyniesie okoo 140-150tys.