Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Legnickie pogaduchy :)


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
637 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 20 października 2012 - 21:21

:smiech: ale ja nie mówię o pseudo sportowych tylko o konkretach... :D


i konkrety mogą dostać chłostę od neipozorniaka ...

no ciekaw jestem co byś kupił za konkretnego sportowca powiedzmy w cenie 15 - 20tys zł mniej więcej tyle kosztuje dobra omega lub bardzo dobrze utrzymana - ew z wymienionym silnikiem na 3.2litra z wszelakimi kosztami :hihi:

#42 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 20 października 2012 - 21:27

i konkrety mogą dostać chłostę od neipozorniaka ...

no ciekaw jestem co byś kupił za konkretnego sportowca powiedzmy w cenie 15 - 20tys zł mniej więcej tyle kosztuje dobra omega lub bardzo dobrze utrzymana - ew z wymienionym silnikiem na 3.2litra z wszelakimi kosztami :hihi:


Ty zybi patrz jak sie Noon reklamuje, ze taka zadbana, ze z wymienionym silnikiem na 3.2 :D a to ze od wczoraj na zimowkach jezdzi to juz Ciiii:hihi:

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678




#43 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 20 października 2012 - 21:33

od dzisiaj:D na 4 zimówkach

moja zadbana? moja ma wnętrzności wymienione wszelakiej maści ... tam było dobra lub bardzo dobrze utrzymana bądź z... a nie że wsio do kupy :D ja się nie chwalę bo mi zajawka na omegę już dawno przeszła wraz z tysiącami uciekającymi z portfela w szybkim tempie, a do ideału to jej baaaaaaardzo daleko - tyle, że ja mam to w doopie ma jechac i nie stwarzać zagrożenia, a reszta? moze lakier płatami odpadać - nie obchodzi mnie to
żeby była zadbana to by trzeba było do piaskowania to dać i wyrzeźbić wszystko na bogato a to by pochłonęło kolejny worek kasy,
ja jak mówiłem za pewien czas sprzedam silnik z podzespołami a resztę dorzucę w gratisie jako całkowicie jezdny samochód ale cena będzie tylko za silnik i kilka innych cennych fantów bo nie mam gdzie tego rozbierać i na części gonić ...

#44 OFFLINE   ZYBI007

ZYBI007

    Life sucks...!!!

  • 129 postów
  • Dołączył: 15-02-2012
  • Skąd: Chojnów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 20 października 2012 - 21:36

i konkrety mogą dostać chłostę od neipozorniaka ...

no ciekaw jestem co byś kupił za konkretnego sportowca powiedzmy w cenie 15 - 20tys zł mniej więcej tyle kosztuje dobra omega lub bardzo dobrze utrzymana - ew z wymienionym silnikiem na 3.2litra z wszelakimi kosztami :hihi:


No potrzebna by mi była trochę większa kwota. Moim marzeniem jest choć nie realnym FORD MUSTANG SHELBY GT 500... No i co uciekł byś... ??:no: Nawet jak byś się podrapał po jajach na szczęście to by ci się nie udało... Jak i mało komu... :D

#45 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 20 października 2012 - 21:42

Omegą? na pewno nie może jak bym ją skuł i zbitrurbił ale szkoda mi tony hajsu na ten paździerz...
ale skoro nierealne marzenie to i nie muszę nic modyfikować
ale żeby nie było, ze się podniecam bo już dawno mówiłem, że omega z żadnym silnikiem seryjnym nie jest jakimś super szybkim autem... mam 3.2 bo 2.5 zaczęło pić ostro olej więc se wymieniłem bo wolałem dołożyć troszkę i mieć nowszy i lepszy silnik niż tamtą kupę reanimować - żałowałem, ze kupiłem 2.5 od..od kiedy minął tydzień czy 2 od zakupu bo to rower jest ale cóż jeździć jeździło

mnie kręcą chargery i camaro i jeszcze zawsze mi się viper podobał
a tak z takich aut, na które mnie stać to mercedesy w124, w140, w126 plus sec,
ale już miałem kilka ..teraz pora na Jeepa grand cherokee 5.2 V8..
chyba, ze mnie coś trafi (i będę wolny od kredytu za te 2 - 3 lata) i kupię nówkę z salonu np lancera (tylko ten przedni napęd ;/) ładne i nie drogie 80 tys zł tyle, ze słabe niestety bo na evo mnie nie stać

#46 OFFLINE   ZYBI007

ZYBI007

    Life sucks...!!!

  • 129 postów
  • Dołączył: 15-02-2012
  • Skąd: Chojnów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 20 października 2012 - 21:48

Chociaż żeby raz udało mi się taką zabawką przejechać to już bym był zadowolony a tak się pocieszam tym co mam i nie narzekam... :D

Omegą? na pewno nie może jak bym ją skuł i zbitrurbił ale szkoda mi tony hajsu na ten paździerz...
ale skoro nierealne marzenie to i nie muszę nic modyfikować
ale żeby nie było, ze się podniecam bo już dawno mówiłem, że omega z żadnym silnikiem seryjnym nie jest jakimś super szybkim autem... mam 3.2 bo 2.5 zaczęło pić ostro olej więc se wymieniłem bo wolałem dołożyć troszkę i mieć nowszy i lepszy silnik niż tamtą kupę reanimować - żałowałem, ze kupiłem 2.5 od..od kiedy minął tydzień czy 2 od zakupu bo to rower jest ale cóż jeździć jeździło

mnie kręcą chargery i camaro i jeszcze zawsze mi się viper podobał
a tak z takich aut, na które mnie stać to mercedesy w124, w140, w126 plus sec,
ale już miałem kilka ..teraz pora na Jeepa grand cherokee 5.2 V8..
chyba, ze mnie coś trafi (i będę wolny od kredytu za te 2 - 3 lata) i kupię nówkę z salonu np lancera (tylko ten przedni napęd ;/) ładne i nie drogie 80 tys zł tyle, ze słabe niestety bo na evo mnie nie stać


No mój jako tako się zbiera ale przez to, że ma wałki od 3.0 przerobiony dolot wydech i jest lepiej a no na serii to fakt faktem była by kupa... A ty założyłeś już puchę??

#47 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 20 października 2012 - 21:52

wszystko zależy od zasobności portfela i potrzeb
mnie na więcej jak 80 000tys zł za auto nowe nie stać
a na używane nie wydam więcej jak 20 - 30 tys bo wiem, ze jeszcze z 10 trzeba mieć w zanadrzu - przynajmniej ja tak podchodzę (np do zakupu jeepa - jest tam troszkę rzeczy co jak padną to drogo kosztują i muszę mieć $$, żeby od razu to zrobić a nie płakać - np skrzynia automat, visco, reduktor, mosty itp są to rzeczy co kosztują w tysiącach i jak już będę miał hajs na auto plus to to wtedy kupuję)
W omedze tez musiałem na jeden strzał wywalić 6000zł na wymianę silnika bo tyle mnie ta impreza kosztowała łącznie i nie powiem czasem żałuję - trzeba było sprzedać po taniości dorzucić to co na silnik i kupić coś na tymczas odłożyć i kupić to co chcę no ale...

No mój jako tako się zbiera ale przez to, że ma wałki od 3.0 przerobiony dolot wydech i jest lepiej a no na serii to fakt faktem była by kupa... A ty założyłeś już puchę??

nie nie założyłem nie miałem kiedy ale najbardziej to blokuje mnie brak rur łączących kolektor z puszką ... nie wiem skąd to wytrzasnąć już bylem w kilku miejscach i zonk

Twój się zbiera bo ma te 190 + koni - ale przywykniesz i będzie mało a to jak by nie było 20 - 30 kucy więcej plus lepszy dół to jest rewelacja w porównaniu do serii
mój ma 218 i już nie robi to wrażenia choć p przesiadce z 2.5 to miałem bana na twarzy grubo

#48 OFFLINE   ZYBI007

ZYBI007

    Life sucks...!!!

  • 129 postów
  • Dołączył: 15-02-2012
  • Skąd: Chojnów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 20 października 2012 - 21:59

No ale cieszmy się z tego co mamy bo jest wielu cwaniaczków którzy są w :zdziwko1: i :szczena: jak im uciekamy i nie mogą nic zrobić... :D

Na V8 to bym się jeszcze może kiedyś skusił ale na V12 to :no: bo wyje jak odkurzacz... :p

#49 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 20 października 2012 - 22:01

a moze maja nas poprostu w d*pie? :D a gdyby chcieli zrobili by jak ten merc co skreca w prawo :D

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678




#50 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 20 października 2012 - 22:02

ano wiadomo :D
ja swoją muszę jeszcze ze 2 lata polatać to jest pewne bo szkoda utopić tyle kasy, której aż tak dużo znów nie ma niestety heh, a szkoda :D
Najważniejsze abyśmy zdrowi byli ..samochód to tam przybytek więc też ważne, że jest i jedzie ;)
no ale się chce coś od życia.. i w miarę jedzenia apetyt rośnie

ja potrzebuję albo jedno mocne auto ew jedno jakieś dość nowe do jazdy i jednego starego paździerza do zabawy z mocnym motorem
boli mnie niemożność pociśnięcia gazu i poczucia mocy

#51 OFFLINE   ZYBI007

ZYBI007

    Life sucks...!!!

  • 129 postów
  • Dołączył: 15-02-2012
  • Skąd: Chojnów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 20 października 2012 - 22:03

a moze maja nas poprostu w d*pie? :D a gdyby chcieli zrobili by jak ten merc co skreca w prawo :D



No którzy tak robią?? albo idą łeb w łeb albo zostają w tyle...:D

#52 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 20 października 2012 - 22:05

No którzy tak robią?? albo idą łeb w łeb albo zostają w tyle...:D


nie spotkales jeszcze godnego rywala zybi :D:hihi:

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678




#53 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 20 października 2012 - 22:08

jeszcze spotka ..wystarczy 1.9 tdi spod świateł i ma pozamiatane :D
albo 1.8 turbo :)
z wolnossących to bmw czy merc z dużym motorem podobnym pojemnościowo
audi z V8
łojej jeste tgo trochę ale znowu nie jeździ tego aż tak dużo



V12 wyje jak odkurzacz taak to moje słowa są hehe dokładnie tak samo uważam V12 nie ma dźwięku i nie ma tego kultu a bulgoczący bulgot skaczących wiader w V8 to jest panie muzyka dla moich uszu

#54 OFFLINE   ZYBI007

ZYBI007

    Life sucks...!!!

  • 129 postów
  • Dołączył: 15-02-2012
  • Skąd: Chojnów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 20 października 2012 - 22:12

bulgoczący bulgot skaczących wiader w V8 to jest panie muzyka dla moich uszu



I nie tylko twoich...:D To jest po prostu poezja, kwintesencja dźwięku... pracującego silnika

#55 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 20 października 2012 - 22:14

I nie tylko twoich...:D To jest po prostu poezja, kwintesencja dźwięku... pracującego silnika


tak jest :D
ale przyznaj sam Zybi, że dźwięk V6 z naszych omeg jest kiszkowaty może jak by coś więcej z wydechem pomodził...

#56 OFFLINE   ZYBI007

ZYBI007

    Life sucks...!!!

  • 129 postów
  • Dołączył: 15-02-2012
  • Skąd: Chojnów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 20 października 2012 - 22:17

jeszcze spotka ..wystarczy 1.9 tdi spod świateł i ma pozamiatane :D



No na starcie zgodzę się a później wiele nie trzeba żeby go dogonić. No fakt jest taki nie da się tego ukryć, że start Omegą jest ciężki a później to już jest bajka szybko dorywasz rywala i dajesz mu wąchać dymek. Zresztą czasami na 1.9 TDI wystarczy głupie UNO 1.0 fire... :D Wiem bo takim Uniakiem z Ventem 1.9TDI robiłwm co chciałem...:D

#57 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 20 października 2012 - 22:19

ale nie jest najgorszy, sa gorsze

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678




#58 OFFLINE   ZYBI007

ZYBI007

    Life sucks...!!!

  • 129 postów
  • Dołączył: 15-02-2012
  • Skąd: Chojnów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 20 października 2012 - 22:23

tak jest :D
ale przyznaj sam Zybi, że dźwięk V6 z naszych omeg jest kiszkowaty może jak by coś więcej z wydechem pomodził...



No fakt brakuje tego czegoś ale nie jest najgorzej... :) Choć nie wiem co byśmy robili to z V6 nie wyciągniemy dźwięku V8 nie ma takiej opcji...:(

ale nie jest najgorszy, sa gorsze



I o to to to właśnie... :up:

#59 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 20 października 2012 - 22:24

w mieście z porządnym 1.9 tdi bez szans ale nie z Vento tylko np z a3 lub g4 110 i + kucy itp, mialem raz nieprzyjemność z takim a3 z 1.9 tdi ze 150 konnym po modzie stanąć na światłach - masakra, na dłuższym odcinku to wiadomo on bez szans...chyba, ze byśmy startowali..ale mówimy tu o ruszeniu spod świateł normalnie bez strzałów ze sprzęgła

z wieśvagenów to te wersje w quattro i syncro są ciekawe reszta to kibel :p (miałem kiedyś golfa 4 1.9 tdi 110 kucy - siakieś 3 - lata temu może 4)

#60 OFFLINE   ZYBI007

ZYBI007

    Life sucks...!!!

  • 129 postów
  • Dołączył: 15-02-2012
  • Skąd: Chojnów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 20 października 2012 - 22:29

jak by coś więcej z wydechem pomodził...



No w sumie zamiast katów strumienice i za tłumiki środkowe też, końcowy jakiś sportowy np. IRMIEGO albo ST i to daje już całkiem ciekawy efekt...:yes:

w mieście z porządnym 1.9 tdi bez szans ale nie z Vento tylko np z a3 lub g4 110 i + kucy itp, mialem raz nieprzyjemność z takim a3 z 1.9 tdi ze 150 konnym po modzie stanąć na światłach - masakra, na dłuższym odcinku to wiadomo on bez szans...chyba, ze byśmy startowali..ale mówimy tu o ruszeniu spod świateł normalnie bez strzałów ze sprzęgła



No tak ale jaka jego waga a jaka twoja weź to pod uwagę a jeszcze on kapeć 195 a my co najmniej 225 lub wyżej... A coś w końcu musi to ruszyć... :D