Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Szukam chętnych do organizacji zlotu


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
104 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 15 października 2012 - 14:19

Szukam chętnych do organizacji XV zlotu w Legnicy.
Jeśli jest ktoś chętny z regionu do organizacji zlotu to zachęcam, potrzeba nas kilku. W momencie kiedy będę miał wszystkie info i będą ludzie chętni do pomocy zgłoszę miejsce oficjalnie zgodnie z zasadami do odpowiedniej osoby. Teraz czekam na chętnych i wasze propozycje

Pozdrawiam mjw uffff

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678




#2 OFFLINE   samara82

samara82

    MV6 U25DT

  • 373 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: Legnica/Chojnów/Lubin

Napisany 15 października 2012 - 16:43

Jak na spocie-zgłaszam się:D

#3 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 15 października 2012 - 17:42

Jak na spocie-zgłaszam się:D




no i pięknie :) jutro pójdą listy do zarządcy lotniska oraz do salonu poczekamy aż przyjdą odpowiedzi i będą konkrety ;]

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678




#4 OFFLINE   samara82

samara82

    MV6 U25DT

  • 373 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: Legnica/Chojnów/Lubin

Napisany 15 października 2012 - 18:58

Podrzuć mi tematy, w których mogę pomóc to zacznę rozkminki:D

#5 OFFLINE   Lukaszwalbrzych

Lukaszwalbrzych
  • 37 postów
  • Dołączył: 23-12-2010
  • Skąd: wałbrzych
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 15 października 2012 - 19:03

o to bardzo dobry pomysł ja jestem za:):)

#6 OFFLINE   samara82

samara82

    MV6 U25DT

  • 373 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: Legnica/Chojnów/Lubin

Napisany 15 października 2012 - 19:06

o to bardzo dobry pomysł ja jestem za:):)


Siemano miłośniku dekielków ;)
To co? zbieramy się w kupę i pomozemy koledze ziścić marzenie o wielkim zlocie?:D:jump:

#7 OFFLINE   Lukaszwalbrzych

Lukaszwalbrzych
  • 37 postów
  • Dołączył: 23-12-2010
  • Skąd: wałbrzych
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 15 października 2012 - 19:19

ha pewnie.. trzeba pokazać i zareklamować nasz region :) jak coś to mogę pomóc z chęciom:)

mam kolegę który już organizował zloty to może uda się ściągnąć parę firm motoryzacyjnych które reklamują swoje produkty a przy okazji i atmosfera nabierze poważnego wyglądu.

popytam co i jak i dam znać:)

#8 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 15 października 2012 - 19:55

nie jest to takie proste.
Np jakiś węzeł sanitarny na Lotnisku? tu nic nie ma - kwaterunek gdzie indziej więc ktoś musi pilnować tych toi toi, które de-facto trzeba wynająć.
Jakiś grill czy buda z żarciem też
obsługa medyczna do wyścigów etc?
zaparkowanie dajmy nie wiem 70 samochodów przy akademiku lub w Jezierzanach :D nie ogarniam póki co jak to by wyszło w tej dziurawej i zatłoczonej Legnicy lub na małym ośrodku w Jezierzanach
Przemyślcie tez te Kunice...
wjazd i ogrodzenie terenu lotniska - brak osób niepowołanych ktoś musi to pilnować?
Lotnisko jest placem jak widać było - ale są tu też jakieś firmy, które pracują, i plac manewrowy Lki cały czas w użyciu.
Jest roboty przy takim zlocie od zarypania trzeba by najpierw ogarnąć ile finansowo by takie coś kosztowało i czy to się kalkuluje jakoś dobrze i ile osób chętnych by było dany koszt ponieść
Bo bez sponsora - lub kilku to może się okazać że taki mega event jest nie doogarnięcia przez garstkę osób ..
Na lotnisku tez można namiot ewentualnie rozbić - jak to było na Tuningowisku bodajże ale nie każdy ma namiot no i też pogoda.. w dodatku węzeł sanitarny - brak więc to odpada..
ciężko będzie Pany

#9 OFFLINE   samara82

samara82

    MV6 U25DT

  • 373 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: Legnica/Chojnów/Lubin

Napisany 15 października 2012 - 19:59

Noon masz rację, dlatego trzeba już teraz pomyśleć i dyskutować o wszystkim i zobaczymy co wyjdzie...może się uda jak każdy zrobi coś w tym temacie...

#10 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 15 października 2012 - 20:02

To jeszcze ustalmy co kto może załatwić? i na ile % bo to też ważne..bo zadzwonić czy pojechać do salonu opla może każdy. Załatwić zgodę Policji, Prezydenta, zainteresowanie mediów itp już nie każdy - zwłaszcza, ze reklama na takim zlocie to wcale nie jest jakieś łał i łakomy kąsek dla firm itp - w zależności od ilości uczestników - chyba, ze to będzie otarty event dla wszystkich ale... kto się tak omegami interesuje.. no jak mówię ciężki temat

#11 OFFLINE   samara82

samara82

    MV6 U25DT

  • 373 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: Legnica/Chojnów/Lubin

Napisany 15 października 2012 - 20:10

Ja widziałbym to tak...po 1 zrobić spota w gronie chętnych do pomocy koledze-pomysłodawcy i pewnie będą to przede wszystkim osoby z Legnicy i ościennych miejscowości, i bardzo by się przydała, w tym gronie osoba lub osoby, które mają już w tym doświadczenie...nie wiem czy kolega Kornelius był już w gronie organizatorów od początkowych etapów, ponieważ za krótko się w tym gronie znajduję, ale myślę, że tak. I takiej osoby doświadczenie nam potrzebne, aby cokolwiek zacząć planowac.

#12 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 15 października 2012 - 20:12

jesli chodzi o sanitariaty to z tego co widziałem wynajecie toitoia na XIV zlot kosztowało coś tam 200-300 zł na 24h więc to nie tak dużo


ha pewnie.. trzeba pokazać i zareklamować nasz region :) jak coś to mogę pomóc z chęciom:)

mam kolegę który już organizował zloty to może uda się ściągnąć parę firm motoryzacyjnych które reklamują swoje produkty a przy okazji i atmosfera nabierze poważnego wyglądu.

popytam co i jak i dam znać:)


jesli chodzi o firmy to bardzo dobry pomysł



.....

Poczekajmy na odpowiedź na moje listy do dyrketora SAG właściciela lotniska, prezydenta miasta i dyrektora salonów opla we wrocku i lubinie.

Bedą wtedy jakieś konkrety. :)

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678




#13 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 15 października 2012 - 20:23

Może zaczekaj z listem do Prezydenta to spróbuję się zapytać co o tym sądzi Pani Vce Prezydent i na ile przystali by na takie coś..
możesz ten list mi podesłać to spróbuję to załatwić nie obiecuję na stówę ale spróbuję ;)

#14 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 15 października 2012 - 20:26

Panowie, gdy szukaliśmy miejscówki na XI zlot, temat lotniska w Legnicy przerabiałem i umarł wtedy z przyczyn finansowych oraz braku odpowiedniej bazy noclegowej, mogącej pomieścić ok. 70-100 osób, bo wtedy tyle ludzi jeździło na zloty. Nie mówiąc już o miejscach parkingowych.
Za lotnisko - 5 godzin - zaśpiewano mi 2tys. - zarządzała nim wtedy Legnica.
Może teraz ceny się zmieniły, bo ktoś inny nim zarządza.
Byłem w Jezierzanach, byłem w Kunicach - brak odpowiedniego ośrodka i parkingów.(zbyt mała liczba miejsc noclegowych, zostają ew. namioty w Jezierzanach, ale nie ma miejsca na auta).
Daliśmy sobie spokój i najbliższym odpowiednim miejscem okazał się Żagań.

Nie odbierajcie tego jako formy zniechęcenia, tylko już ten temat przerabiałem, bo tez chciałem zrobić zlot u nas.

#15 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 15 października 2012 - 20:31

Wszystko da się zrobic tylko koszta koszta koszta.. no i chcesz dotrzeć do jeszcze większej rzeszy właścicieli omeg - ale liczysz się z tym, że jest to tani samochód i w zasadzie sporo ludzi nimi lata bo to grosze kosztuje a jest duże i wygodne i we doopie mają całą resztę więc brak tu otoczki omegomanii tego się obawiam poniekąd... więc może warto by było uderzyć w nieco inną stronę ---> np zlot fanów OPLA ogólnie astry corsy vectry froty złomegi signumy zafiry kuva wszystkie rdzawe poczwary tego germansko hamerykanskiego paździerzyska co myślisz? to by było boom:D


Panowie, gdy szukaliśmy miejscówki na XI zlot, temat lotniska w Legnicy przerabiałem i umarł wtedy z przyczyn finansowych oraz braku odpowiedniej bazy noclegowej, mogącej pomieścić ok. 70-100 osób, bo wtedy tyle ludzi jeździło na zloty. Nie mówiąc już o miejscach parkingowych.
Za lotnisko - 5 godzin - zaśpiewano mi 2tys. - zarządzała nim wtedy Legnica.
Może teraz ceny się zmieniły, bo ktoś inny nim zarządza.
Byłem w Jezierzanach, byłem w Kunicach - brak odpowiedniego ośrodka i parkingów.(zbyt mała liczba miejsc noclegowych, zostają ew. namioty w Jezierzanach, ale nie ma miejsca na auta).
Daliśmy sobie spokój i najbliższym odpowiednim miejscem okazał się Żagań.

Nie odbierajcie tego jako formy zniechęcenia, tylko już ten temat przerabiałem, bo tez chciałem zrobić zlot u nas.


niestety ale dokładnie o tym samym pisałem i tego się obawiam, ze zaważy
choć nie powiem, ze to głupie - lepiej chyba dać dobrą cenę za to leżące odłogiem coś zwane lotniskiem - niech coś się w tym mieście dzieje ..ale nie lepiej wołać jak za zboże i zniechęcać ludzi, przecież do cholery to są niekomercyjne zloty, a nie imprezy zarobkowe

#16 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 15 października 2012 - 20:34

znalzałem taką firmę z Jeleniej Góry
http://www.olinek.eu/
Była by atrakcja dla dzieci co by przyciągneło ludzi z zewnątrz, mają sporo sprzętu.

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678




#17 OFFLINE   samara82

samara82

    MV6 U25DT

  • 373 postów
  • Dołączył: 24-03-2009
  • Skąd: Legnica/Chojnów/Lubin

Napisany 15 października 2012 - 20:37

niestety ale dokładnie o tym samym pisałem i tego się obawiam, ze zaważy

A czy to musi być lotnisko i Legnica? Moze w okolicy coś się znajdzie?

#18 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 15 października 2012 - 20:37

np zlot fanów OPLA ogólnie astry corsy vectry froty złomegi signumy zafiry kuva wszystkie rdzawe poczwary tego germansko hamerykanskiego paździerzyska co myślisz? to by było boom



z tego co widzę nie ma oficjalnego klubu opla, coś tam było ale umarło, obawiam się że zarząd się nie zgodzi aby zrobić jeden duży zlot. Choć napewno koledzy z klubu vectry czy astry nie widzieli by problemu i by się dołączyli

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678




#19 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 15 października 2012 - 20:43

znajdzie się bo jest jeszcze jedno lotnisko w bliskiej okolicy, a dokładnie w Krzywej
(lotnisko jest dobre bo mieszczą się tam duże ilości ludzi i aut, można tam poszaleć i zorganizować różnorakie konkurencje...w końcu to zlot samochodów to do skalnego miasta nie pojedziemy... tyle o ile fajnie połazić to co z tymi omegami, a tu integracja rewelacja ale i konkurencje i szaleństwo)
że pokażę chętnym co tam się odbywa niekiedy ;) :D :


a tu info:
http://wikimapia.org...nisko-w-Krzywej

#20 OFFLINE   mjwmierzwiak

mjwmierzwiak
  • 134 postów
  • Dołączył: 31-05-2012
  • Skąd: Lubsko
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 15 października 2012 - 20:45

znajdzie się bo jest jeszcze jedno lotnisko w bliskiej okolicy, a dokładnie w Krzywej

że pokażę chętnym co tam się odbywa niekiedy ;) :D :

a tu info:
http://wikimapia.org...nisko-w-Krzywej





tylko że to już miejsce daleko od dużego miasta i nie można liczyć na napływ gapiów

S124 320E

SPRZEDAM:


SPRZĘT CAR AUDIO
http://forum.omegakl...ead.php?t=80678