Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

najtańsze oc warszawa, 25 lat, 40% zniżek


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
37 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   mishaq

mishaq
  • 325 postów
  • Dołączył: 01-08-2012
  • Skąd: wawa

Napisany 06 września 2012 - 21:38

już kupiłem you can drive
ale uwaga tam jest wałek
wypełniając dane jest punkt "oświadczam że jestem osobą fizyczną i nie prowadzę działalności gospodarczej"

myśle sobie no o co tu chodzi. jestem osobą fizyczną, jeśli auto nie jest na firme i kupuje ubezpieczenie jako osoba fizyczna. myśle sobie coś źle czytam, musi chodzić o to że jestem osobą fizyczną i auto nie jest wciągnięte w działalność

ok
zakupiłem

ale coś tknęło mnie po 2 dniach, dzwonie na infolinie. babka najpierw mówi że nie wie, potem że "tak tak to źle jest napisane musi chodzić o to czy auto jest wicągnięte w działalnosć, ale prosze wysłać maila"

pisze maila.
dostaje odpowiedź
w związku że Pan już zakupił ubezpieczenie nie zostanie ono cofnięte, ale po zakończeniu okresu cohrony nie będzie miał Pan możliwośći kontynuacji z powodu prowadzenia działalności gospodarczej"


wtf?
oni mi będą mówić czy moge mieć ubezpieczenie czy nie bo mam taki sposób pracy?- jednoosoba działalność, ucze tenisa.

dla mnie punkt równie dobrze mógłby brzmieć

Oświadczam że jestem osobą fizyczną i lubie banany/ nie lubie koloru zielonego/ jestem fryzjerem/ kocham teściową/ tankuje diesla ale wolałbym benzynę itd itd

kretyństwo i dyskryminacja

pozdrawiam i dzięki za aktywność w temacie

#22 OFFLINE   kerlon

kerlon
  • 6 postów
  • Dołączył: 23-10-2011
  • Skąd: warszawa

Napisany 12 września 2012 - 17:47

Tak jak wspomniane wcześniej, polecam CUK. Mi wyszło najtaniej w Ergo Hestii 711zł za 3.0 przy 50% zniżki. Pozdrawiam

#23 OFFLINE   sylwunio

sylwunio
  • 118 postów
  • Dołączył: 14-01-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 12 września 2012 - 21:18

to jeszcze pewnie kwestia dzielnicy i czy jesteś kawaler czy nie bo reszta przy maksymalnych zniżkach jest raczej taka sama, ale poniżej 700 zejść chyba raczej mieszkając w granicach Warszawy się nie da

#24 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 13 września 2012 - 14:09

to jeszcze pewnie kwestia dzielnicy i czy jesteś kawaler czy nie bo reszta przy maksymalnych zniżkach jest raczej taka sama, ale poniżej 700 zejść chyba raczej mieszkając w granicach Warszawy się nie da


Mi przy 2,0 proponowano w zeszłym roku w MTU przy pełnych zniżkach 660zł na rok wraz z ubezpieczeniem szyb. Możliwość płatności kwartalnie wtedy wychodzi 802zł.

#25 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 13 września 2012 - 20:39

A ja kilka dni temu zaplacilem 697 zl ale zabijcie mnie nie pamietam w jakiej firmie bo kwity leza w bagazniku tak jak je wrzucilem po odebraniu od ubezpieczycielki...

Ogolnie nie ma sensu lazic po konkretnych firmach tylko zglosic sie do firmy ktora prowadzi kilku/kilkunastu ubezpieczycieli... Zawsze cos znajda ciekawego... Oczywiscie pod warunkiem ze potrzebujecie tylko kwitka dla policji... :jump:

W zeszlym roku placilem 840 zl, myslalem ze w tym bedzie drozej a tu niespodzianka - 697... Ale moja ubezpieczycielka jest fantastyczna - 60% znizki wypracowane przez 3-4 lata... :jump:

#26 OFFLINE   Jesse

Jesse
  • 699 postów
  • Dołączył: 20-07-2009
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 15 września 2012 - 20:47

Ja właśnie przedłużałem umowe z ptu i zostałem mile zaskoczony.W zeszłym roku było 900zł pełne zniżki a w tym 730zł razem z ubezpieczeniem szyb :-)

#27 OFFLINE   Fawlik

Fawlik
  • 109 postów
  • Dołączył: 20-07-2011
  • Skąd: Wieprz, woj. Małopolskie

Napisany 18 września 2012 - 21:52

Hm, Ja w zeszłym roku przy pełnych zniżkach miałem 373 zł za OC +50 zł NW w Concordii, w tym roku wyliczyli mi 680 zł OC+NW, ostatecznie zrezygnowałem z Concordii i wykupiłem OC w AVIVA wyszło 431 zł za OC +60 zł NW , przy dwóch ratach wychodzi coś koło 560 zł OC+NW. Wszystko zrobiłem przez internet, bez problemu, do tygodnia dostałem dokumenty pocztą a wersje elektroniczną na email w ciągu 48 h. Dobry kalkulator OC to ipolisa.pl dla AXa, Aviva i Comercial Union trzeba z ich stron zrobić kalkulacje.

#28 OFFLINE   sylwunio

sylwunio
  • 118 postów
  • Dołączył: 14-01-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 19 września 2012 - 07:46

temat jest o najniższym OC w Warszawie, więc albo Wieprz został nową dzielnicą stolicy albo powinni podnieść stawki w innych regionach za problemy z czytaniem :) taka mi się nasunęła pierwsza dygresja, no offence

#29 OFFLINE   Fawlik

Fawlik
  • 109 postów
  • Dołączył: 20-07-2011
  • Skąd: Wieprz, woj. Małopolskie

Napisany 19 września 2012 - 19:47

temat jest o najniższym OC w Warszawie, więc albo Wieprz został nową dzielnicą stolicy albo powinni podnieść stawki w innych regionach za problemy z czytaniem :) taka mi się nasunęła pierwsza dygresja, no offence


Byłbym wielce niepocieszony gdyby Wieprz został nową dzielnicą stolicy -z wiadomych przyczyn na szczęście jest to niemożliwe.

Tak na marginesie, nie zwróciłem uwagi że temat jest tylko dla "wybranych" , a forum podobno jest po to żeby, między innymi, sobie pomagać.
Bez urazy.

#30 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 20 września 2012 - 12:51

Byłbym wielce niepocieszony gdyby Wieprz został nową dzielnicą stolicy -z wiadomych przyczyn na szczęście jest to niemożliwe.

Tak na marginesie, nie zwróciłem uwagi że temat jest tylko dla "wybranych" , a forum podobno jest po to żeby, między innymi, sobie pomagać.
Bez urazy.


To nie jest temat dla "wybranych" !:mad: Poprostu autor tematu był/jest zainteresowany stawkami OC w stolicy skoro z niej pochodzi/mieszka.

#31 OFFLINE   kolorowe

kolorowe
  • 1 postów
  • Dołączył: 02-11-2012

Napisany 02 listopada 2012 - 14:42

jeśli chcesz załatwić polisę przez internet, i wykorzystać zniżki (dostałem 50 zł na OC za podanie kodu, jest ich trochę na różnych forach) to polecam Liberty Direct - dają też mini assistance, a to się może przydać, szczegóły masz tutaj: https://www.libertyd...assistance.html . Z obsługi też jestem zadowolony.

#32 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 02 listopada 2012 - 15:23

jeśli chcesz załatwić polisę przez internet, i wykorzystać zniżki (dostałem 50 zł na OC za podanie kodu, jest ich trochę na różnych forach) to polecam Liberty Direct - dają też mini assistance, a to się może przydać, szczegóły masz tutaj: https://www.libertyd...assistance.html . Z obsługi też jestem zadowolony.


Bardzo wiarygodny post :masakra:

#33 OFFLINE   kamil20071

kamil20071
  • 112 postów
  • Dołączył: 01-11-2012

Napisany 02 listopada 2012 - 17:43

Witam szkoda ze warszawa taka droga .Ostatni ubespieczałem swoja omesie cena w warszawie okolo 750 zł niejestem z warszawy ale nawet to nie uchroniło mnie od takiej ceny u tu traf akurat trafił mi sie kurs to sosnowca a tam ta sama polisa 490 zł widocznie taka prowizja sprzedawcy :masakra:

#34 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 02 listopada 2012 - 17:50

A gdzie jesteś zameldowany w Warszawie? Region Warszawski jest najdroższy więc się nie dziw.
Ja pamiętam kilka lat temu ubezpieczałem Sonatę w Wawie krzyknęli mi 3700zł za rok:masakra:
"Przemeldowałem umowę i właściciela" i 60km od Wawy za to samo auto zapłaciłem 680zł za cały rok i dostałem od razu 20% zniżki.

#35 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 listopada 2012 - 17:57

prowizja sprzedawcy

Przyjmijcie w koncu do wiadomosci, ze stawka OC nie zalezy tylko od pojemnosci, znizek i wieku kierowcy ale tez od KODU POCZTOWEGO miejsca zameldowania wlasciciela. W duzym miescie za to samo auto z max znizkami mozna zaplacic wiecej niz na przyslowiowej "zapadlej wsi" bez znizek.

#36 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 listopada 2012 - 22:04

Ja pamiętam kilka lat temu ubezpieczałem Sonatę w Wawie krzyknęli mi 3700zł za rok
"Przemeldowałem umowę i właściciela" i 60km od Wawy za to samo auto zapłaciłem 680zł za cały rok i dostałem od razu 20% zniżki.

O aż takiej różnicy to nie słyszałem. Chyba że ubezpieczałes w tzw firmie krzak.

Witam szkoda ze warszawa taka droga .Ostatni ubespieczałem swoja omesie cena w warszawie okolo 750 zł niejestem z warszawy ale nawet to nie uchroniło mnie od takiej ceny u tu traf akurat trafił mi sie kurs to sosnowca a tam ta sama polisa 490 zł widocznie taka prowizja sprzedawcy :masakra:


Mnie sie wydaje że w jakim miescie wykupujesz to nie powinno mieć znaczenia, ponieważ i tak podaje sie adres zameldowania i wtedy wiadomo jaka to strefa i jakie koszty.

#37 OFFLINE   kamil20071

kamil20071
  • 112 postów
  • Dołączył: 01-11-2012

Napisany 02 listopada 2012 - 22:32

Witam jestem z Sosnowca ale mieszkam w warszawie i jak to bywa sprawy załatwiam w warszawie pani z ubezpieczalni wiedziała ze nie jestem zameldowany w warszawie i obliczała składke z meldunku czyli sosnowca ale i tak jej wyszedł kosmos

#38 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 03 listopada 2012 - 14:02

Quote Napisał ZAHIR666 Zobacz post
Ja pamiętam kilka lat temu ubezpieczałem Sonatę w Wawie krzyknęli mi 3700zł za rok
"Przemeldowałem umowę i właściciela" i 60km od Wawy za to samo auto zapłaciłem 680zł za cały rok i dostałem od razu 20% zniżki.

O aż takiej różnicy to nie słyszałem. Chyba że ubezpieczałes w tzw firmie krzak.


Ale to żadna filozofia :)
W Wawie obliczyli mi raz że jako jestem z Warszawy to wiadomo... dwa miałem wtedy chyba 25lat więc zwyżka, trzy zero zniżek... pojemność 2000 :)
Więc grzecznie podziękowałem im , zmieniłem umowę głównym właścicielem został ktoś kto mieszka 60km od Wawy a współwłaścicielem byłem ja. Więc to plus dobrze wynegocjowałem warunki i dali mi na start 20% zniżki :) A ubezpieczyłem sonatę w HDI więc to jest jedna z największych firm a nie krzok ;)