Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Cenzura


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
367 odpowiedzi na ten temat

#321 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 października 2012 - 16:55

I jak tam Panowie z Administracji, jest jakaś zmiana na Forum pod kątem spamowania i nadużywania wulgaryzmów od czasu zawarcia "Paktu o nieagresji" ?? Może jakieś spostrzeżenia i uwagi są do stanu obecnego ??

#322 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 16 października 2012 - 19:11

Może jakieś spostrzeżenia i uwagi są do stanu obecnego


ja osobiście właściwie nie mam uwag, bo od dawna sugerowałem że ten stan trzeba zmienić, ale mam zastrzeżenie takie, że administracja trzyma się ustaleń, a niektórym mimo wszystko zdarza się przyspamować zamiast zastosować się do tego co sugerowałem:


- popuszczamy OT, ale oczekujemy w zamian mniej pracy w działach technicznych. Tam będziemy wywalać i karać za spamowanie. Od tego jest OT. Jak widzicie tam coś z czego chcecie się pośmiać, albo strzelić jakąś błyskotliwą uwagę to zacytujcie to sobie i przenieście na do "sb dla tradycjonalstów", tematu o kluskach itp.


:D

#323 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 23 kwietnia 2013 - 19:53

czy ktos moze mi powiedziec o co chodzi z usuwaniem postu uzytkownika FASCYNAT??


widzialem w tym temacie jego dwa posty, gdzie sie pytal dlaczego jego posty sa usuwane. dzisiaj widze, ze jego kolejnego postu (w tym temacie) juz nie ma.

wiec o co kaman??
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#324 OFFLINE   British

British

    Ignorantia legis non excusat

  • 3 622 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 kwietnia 2013 - 21:38

wiec o co kaman


Posty w humorze były nie na temat i zawierały treści, które tam nie przystawały. Dlatego zostały usunięte, a co za tym idzie posty w cenzurze też były bezpodstawne i dlatego również zostały usunięte.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.


Spalanie szkodnika
icon1.png


#325 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 23 kwietnia 2013 - 22:05

Posty w humorze były nie na temat i zawierały treści, które tam nie przystawały.


:o

Hasło, którego nie zacytuję bo widocznie jest obraźliwe :lol: było bardzo na temat wcześniejszych postów i mnie osobiście rozbawiło... Poczucie humoru to indywidualna sprawa każdego. Widocznie poczucie humoru Fascynata nie trafiło w poczucie humoru któregoś :mod: :mrgreen:

#326 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 23 kwietnia 2013 - 22:36

Posty w humorze były nie na temat i zawierały treści, które tam nie przystawały.


no tez te posty widzialem i jakos inaczej je interpretowalem,
cos mi sie wydaje, ze tu ktos to chyba osobiscie potraktowal. mial podstawy, czy nie to jednak jako calosc, nie wygladalo to jako osobista wycieczka do kogokolwiek.

cos sie tu zaczyna sypac i po chwili przerwy jeszcze bardziej sie to rozpedza.

wiecej luzu panowie ;)
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#327 OFFLINE   Fascynat

Fascynat

    Omega - Świadomy Wybór.

  • 334 postów
  • Dołączył: 12-08-2010

Napisany 24 kwietnia 2013 - 02:16

Porozmawiajmy merytorycznie i wyjaśnijmy sobie pewne rzeczy...

Posty w humorze były nie na temat

Przypomne tylko że sprawa dotyczy działu Pogaduchy Omega Cafe, który jest opisany jako
( Rozmowy o wszystkim i o niczym - po prostu totalne OT)

W temacie : Off Topic - Humor - dowcipy, śmieszne fotki i filmiki i itp...



Zacytowałem post :

Coś dla AKTYWISTÓW http://forum.gazeta....._w_pracy_.html

Można stosować w każdej dziedzinie zamieniając miejsce z Praca na inne np. Forum

dodając do niego opis " Pozdrawiamy uprzejmnie raportujących na forum "
(Post został usunięty)

Ten post jest nie na temat ????
(znamy znaczenie pojęcia słowa humor i ironia?)


Rozumiem że ponisze posty dotyczące tej samej wypowiedzi...

Współczuję

Właśnie jestem na 3 miesięcznym wymówieniu

To niefart.

... nie zostały wkasowane bo są na temat??



Powyższa sytułacja zaskutkowała następującą wiadomością :

Żarcik się komuś wyostrzył ?

Prosze o podanie wykładni prawnej na jakiej podstawie szerokie grono publiczności zostało pozbawione możliwości zapoznania się z satyrą zawartą w moim poście

Czyżby mnie ktoś podpier..


Nie uzyskawszy zadnej odpowiedzi (po komentarzach użytkowników slawko76 i Benuś) napisałem kolejną wiadomość z zapytaniem która równierz została usunięta..


Oceniając rzetelnie i trzeżwo zaistniały stan rzeczy postanowiłem napisać wiadomość w odpowiednim ku temu temacie "CENZURA" sądziwszy że osoba odpowiedzialna, zajmie stanowisko a ja uzyskam odpowiedz..

Napisałem.. (Ad1.)

"Czy ktoś z logicznie myslących użytkowników jest w stanie wytłumaczyć mi nastepujący stan rzeczy.. (powód cenzury)

Niemam absolutnie żadnych oficjalnych informacji , więc niemoge się odnieść do ewentułalnego popełnionego przewinienia które według mnie nie miało miejsca...
Czy zasadne jest notoryczne uciszanie jednego użytkownika bez podania jednoznacznej przyczyny ?
Śmiem twierdzić z domniemaną dużą dozą prawdopodobieństwa, że zapewne jest to nadinterpretacja, nadzwyczaj delikatnej i wrażliwej grupy parcia, zwolenników niemota " :hihi: " oraz uprzejmnie raportujących... chodż według mnie to jedna i ta sama grupa..

Edytując - kasując posta w dziale humor, trzeba być świadomym że :


Prawo do satyry i karykatury

Z właściwą sobie lapidarnością, art.41 p.p stanowi, iż „przepis ten stosuje się odpowiednio do satyry i karykatury”. Na tej podstawie wnioskować można o istnieniu odrębnego prawa do prezentowania satyry i karykatury. Zarówno w satyrę, jak i w karykaturę wpisana jest krytyka, żart, przerysowanie cech.Satyra, ze swej natury, to utwór ośmieszający lub piętnujący ukazywane w nim zjawiska lub osoby. Celem satyry jest przede wszystkim ośmieszająca krytyka, stąd posługuje się ona często wyolbrzymieniem, karykaturą, paradoksem. Typową cechą satyry jest dążenie do ośmieszenia tego, co jej autorowi wydaje się szkodliwe, bezwartościowe lub błędne, stąd zwykło się mówić, że przedstawia ona rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Tak zwana satyra konkretna (w przeciwieństwie do abstrakcyjnej) odnosi się do rzeczywistych zjawisk i zdarzeń współczesnych, spełniając niejednokrotnie doniosłą – pomimo lekkości formy – rolę społeczną.

Prosze mi teraz udowodnić że post " pozdrawiam raportujących na forum" nie jest satyrą, ironią a ponadto jest trescią zakazaną!

Mnie może śmieszyć np to : :stop: :stop:

Zaznaczam że użyte powyższe znaczki ostrzeżeń , zostały zastosowane według obowiązujących norm cenzury forumowej i w mysll obowiązujących przepisów!!

Chciałbym poznać przyczyne tego zjawiska i jasną wykładnie która pozwoli niedoświadczonemu użytkownikowi być świadomym popełnionych błędów i przewinień, oraz da odpowiedz i powód kasowania jego wiadomości..


PS.
Powyższa wypowiedż była prezentowana 4-krotnie w temacie "Cenzura".
Za każdym razem była pozostawiana bez jakiejkolwiek odpowiedzi i natychmiast kasowana..



_____________
Pozdrawiam

#328 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2013 - 08:32

każdy ma prawo interpretować posty pojawiające się na forum we własny sposób, osobiście odebrałem post i sypus'a jak i kolejny post Fascynat'a jako próbę wszczęcia awantury i insynuację że na forum raportowanie służy do kablowania na innych użytkowników, a już że PW jest publiczną wiadomością jest maksymalnie wprowadzające w błąd wszystkich użytkowników i jako moderator nie pozwolę sobie na takie oczernianie.

zastanówcie się w ogóle co wypisujecie :masakra:

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#329 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 24 kwietnia 2013 - 09:15

tylko dziwnie sie przeglada forum, jak kolo 1 w nocy pojawia sie post dokladnie w tym temacie, a nastepnego dnia juz go nie ma i cisza, potem znowu male deja vu, okolo 1 w tym samym temacie kolejny post o podobnej tresci, ktory jest w sumie tylko zapytaniem, moze bardziej zlozonym, ale jednak.
i znowu kolejnego dnia juz po poscie ani sladu.

mam wrazenie, ze ktos sobie myslal. wiekszosc spi, to moze nikt nie zauwazy.


ps. mieliscie zostawic OT w spokoju, bez zbytniej ingerencji w ten dzial, a tym bardziej HUMOR.

niepotrzebna cenzura prowadzi do roznych awantur, wasni, a napewno pozostawia niesmak po sobie.
po co??
kazdy post w dziale HUMOR moze byc poczatkiem awantury, kazdy z osobna ma inne poczucie humoru, dobrego smaku i to co innych cieszy i bawi to jego moze obrazac, lub zniesmaczac.


prosze o przemyslane odpowiedzi, nikt tu awantury jak narazie nie wszczyna
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#330 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2013 - 10:26

już napisałem przemyślaną odpowiedź, posty poleciały do kosza jak wyżej, jak kolega Fascynat chce o tym ze mną pogadać zapraszam na PW.

rozumiem wpisy o ingerowaniu w off-top, ale wyjaśnienie już podałem. Przyznam się, może nie do końca przebiegło to tak jak należy, myślę że to wystarczy za odpowiedź.

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#331 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2013 - 10:56

dodając do niego opis " Pozdrawiamy uprzejmnie raportujących na forum " (Post został usunięty) Ten post jest nie na temat (znamy znaczenie pojęcia słowa humor i ironia?)


a co ma ironia do humoru ??
Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce.
W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.


czy " Pozdrawiamy uprzejmnie raportujących na forum " jest śmieszne ?? szczególnie dla tych co piszą raporty , odpowiedzcie sobie sami

po za tym jeśli humor na takim poziomie

Mnie może śmieszyć np to :

jest do przyjęcia na naszym forum to ja nie mam więcej pytań

niektórym nie podobała się fotka martwego zwierzaka w jednym z tematów a niektórym nie podoba się tego typu humor , i mimo że zniknęła fotka z tamtego tematu nikt nie robił z tego powodu wyrzutów , wszystko zależy od wyrozumiałości autora

Śmiem twierdzić z domniemaną dużą dozą prawdopodobieństwa, że zapewne jest to nadinterpretacja, nadzwyczaj delikatnej i wrażliwej grupy parcia, zwolenników niemota " " oraz uprzejmnie raportujących... chodż według mnie to jedna i ta sama grupa..



:masakra:
jak Soseq napisał

osobiście odebrałem post i sypus'a jak i kolejny post Fascynat'a jako próbę wszczęcia awantury i insynuację że na forum raportowanie służy do kablowania na innych użytkowników, a już że PW jest publiczną wiadomością jest maksymalnie wprowadzające w błąd wszystkich użytkowników i jako moderator nie pozwolę sobie na takie oczernianie.

zgadzam się z tym w stu procentach.




niepotrzebna cenzura prowadzi do roznych awantur, wasni, a napewno pozostawia niesmak po sobie.


całkowity brak cenzury również , bo jak sam napisałeś

kazdy post w dziale HUMOR moze byc poczatkiem awantury, kazdy z osobna ma inne poczucie humoru, dobrego smaku i to co innych cieszy i bawi to jego moze obrazac, lub zniesmaczac.


nie ma w takim wypadku idealnego rozwiązania , ale tak jak w przypadku fotki martwego zwierzęcia uważam że lepiej zastosować w takich przypadkach cenzurę i oszczędzić zniesmaczenia i obrażania pewnej grupy osób , tym bardziej że pozostawienie lub usunięcie postu Fascynata miałoby te same skutki z tą różnicą że jest mniej niezadowolonych w przypadku usunięcia postu niż gdybyśmy go pozostawili .

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#332 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 24 kwietnia 2013 - 12:18

No trudno sie z tym nie zgodzic.
Ale przynajmniej teraz mamy to wyjasnione.

Trzeba bylo tak od razu zrobic, a nie wywalac posty z tego tematu.
Lepiej dac odpowiedz, niz usuwac zapytanie, bo inaczej to nie wiadomo o co biega.


Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#333 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 kwietnia 2013 - 12:25

osobiście odebrałem post i sypus'a jak i kolejny post Fascynat'a jako próbę wszczęcia awantury


ja juz od dawna zauważył że sypus lubi lekko podnieść atmosferę z której później robi się kwas i właśnie takie akcje :]
chiba żem siem mylem :D

#334 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2013 - 12:39

No trudno sie z tym nie zgodzic. Ale przynajmniej teraz mamy to wyjasnione.


Fakt faktem , można było wytłumaczyć , ale uznaliśmy że posty pojawiające się tutaj były bezpodstawne i dlatego były usuwane , zauważ że dla pełnej jasności posty musiałyby pojawić się w całości (i w sumie tak się stało) co spowodowało że usunięcie ich z tematu "humor " stało się bezsensowne ponieważ ich treść nadal jest dostępna na forum , pozostawienie ich w okrojonej formie nie dawałoby pełnego obrazu , i nasze działania mogłyby zostać uznane za bezpodstawne , ta sytuacja przedstawia że moderatorzy nie zawsze stają przed prostym wyborem , niby teraz jest już wszystko jasne tylko co teraz zrobić jeśli ktoś raportuje że post Fascynata go obraża ?? , nie zawsze da się działać tak żeby obie strony były zadowolone , tym bardziej że usunięcie postu " Pozdrawiamy uprzejmie raportujących na forum " było podstwne że względu i na treść jak i brak związku z humorem , gdyby to był jedynie komentarz do poprzedniego postu , bez porównań użytkowników forum do kapusiów i donosicieli , post na pewno pozostałby nie naruszony.

Wnioski jakie wyciągam z tego zdarzenia na przyszłość są takie , autora takiego postu od razu ukarać a post pozostawić na miejscu , spowoduje to że obie strony będą zadowolone , autor będzie miał jasność sytuacji i poniesie konsekwencje a cała reszta będzie miała pełny obraz zdarzenia.

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#335 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2013 - 13:33

ja juz od dawna zauważył że sypus lubi lekko podnieść atmosferę z której później robi się kwas

Czy Ty aby :censored: z lekka nie przesadzasz ?? Jaki kwas ?? British sprzedał PW od Brylanta Kocykowi, który go za to zbanował ?? To prawda, czy kwas ?? Więc nie pierdziel chłopczyku :censored: głupot.

Tyle ode mnie gwoli wyjaśnienia, jakiś insynuacji.

#336 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 kwietnia 2013 - 13:48

ja tylko do nawiązał do posta soseq-a ;)
nie mówiąc że tym razem tak było tylko ogolnie za całokształ twórczości :D ;) :F
a jak tutaj było to nie wnikam :p ;)

#337 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2013 - 14:08

British sprzedał PW od Brylanta Kocykowi, który go za to zbanował ??


Sypus czy Ta aby nie przesadzasz ?? , Brylant nie został przeze mnie zbanowany , a tym bardziej za to co napisał na pw , więc nie wypaczaj prawdy i nie sugeruj czegoś co mija się z prawdą , dostał ode mnie ostrzeżenie za obelgi na PW a ponieważ było to trzecie ostrzeżenie został automatycznie zbanowany , i to jest cała prawda , nieokrojona o niewygodne fakty

To prawda, czy kwas


czyli nieprawda

a po za tym co ma wspólnego z tym tematem to co napisałeś w odpowiedzi Rafke ?? , to co teraz napisałeś utwierdza mnie co do intencji Twojego postu napisanego w "humorze" , po prostu rzuciłeś "mięcho" i tylko czekałeś aż "sępy" je rozszarpią , więc chyba Rafke ma rację

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#338 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2013 - 15:41

Brylant nie został przeze mnie zbanowany , a tym bardziej za to co napisał na pw

weź się w końcu zdecyduj

dostał ode mnie ostrzeżenie za obelgi na PW

Wszystko się zgadza, tylko że to nie było PW do Ciebie i to jest problem.

Kocyk nie pogrążaj się już, bo gdybyś miał jaja to zrozumiałbyś że dorośli faceci tak nie postępują, że używają prywatnych - do tego nie swoich jak by nie było wiadomości - do sprawowania władzy.

Z mojej strony to koniec tej chorej dyskusji, bo i tak tego nigdy nie zrozumiesz :ohyda:

#339 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2013 - 15:54

i to jest problem.


Twój problem ;)

Kocyk nie pogrążaj się już, bo gdybyś miał jaja to zrozumiałbyś że dorośli faceci tak nie postępują, że używają prywatnych - do tego nie swoich jak by nie było wiadomości - do sprawowania władzy.


prawdziwi faceci to mówią wprost to co mają do powiedzenia a nie podrzucają zgniłe jaja to tu to tam i cieszą się jak kosztem innych załatwiają swoje porachunki

Z mojej strony to koniec tej chorej dyskusji, bo i tak tego nigdy nie zrozumiesz


i vice versa

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#340 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 kwietnia 2013 - 16:01

***** jak dzieci :masakra: obaj dorosli faceci :mad:

macie coś do siebie to na PW załatwiajcie a nie pranie brudów na forum :ohyda: