Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Ban


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
74 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 sierpnia 2012 - 18:41

większość wybrała by nasze chamstwo, niż donosicielstwo


ehh , jak zwykle nadużywasz pewnych określeń i nazywasz w taki sposób aby zmanipulować czytających ten temat , dobrze wiesz jaki oddźwięk ma określenie donosiciel i jakie niesie to za sobą reakcje , mnie taką gadką nie nabierzesz :nu_nu:

zdecydowana większość

na szczęście ilość nie zawsze odzwierciedla jakość , ja wolę być w tej rozsądnej mniejszości , o ile to faktycznie mniejszość .

Ciekaw jestem, czy jak komuś uwagę w autobusie zwracasz i on Ci ch... pośle, to dzwonisz do dyrekcji z zapytaniem co masz w takiej sytuacji zrobić


ja tu nie widzę analogii , British wiedział co robi , wykorzystał możliwości jakie daje mu forum , a Brylant nie miał pecha jak to wcześniej napisałeś tylko poszedł o jeden krok za daleko w swoich wypowiedziach , raportowanie PW jest dość powszechne wśród użytkowników forum i ja nie widzę w tym nic zdrożnego , regulamin forum obowiązuje na całym forum i nie ma miejsc gdzie można sobie bezkarnie używać .

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#62 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 sierpnia 2012 - 19:01

raportowanie PW jest dość powszechne wśród użytkowników forum

Zostałem teraz psychicznie zmasakrowany :zdziwko1: udam się teraz na jakąś terapię :pije: i już chyba nie mam więcej pytań :hmmm:

#63 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 sierpnia 2012 - 11:25

ja wolę być w tej rozsądnej mniejszości


halo halo, sorry ale nie Tobie chyba decydować czy wyciągać wnioski która to grupa głosujących jest rozsądna, a która nie. Tą wypowiedzią jakby stawiasz X na tej grupie do, której Ty rzekomo się nie dopisujesz.

Zostałem teraz psychicznie zmasakrowany udam się teraz na jakąś terapię i już chyba nie mam więcej pytań


Nie ma co się przejmować, z opinii wielu osób wiem, że są po Twojej stronie. Ja również wolę załatwiać pewne sprawy po męsku i myślałem że do tego jest PW. Było wulgarnie czy nie, ale zostało załatwione w 4 oczy, bynajmniej powinno.... :masakra2: :o
Śmieszą mnie teraz stwierdzenia w stylu "prywatne wycieczki proszę kontynuować na PW" - po co na PW skoro i za to można być nagrodzonym?? :masakra:

#64 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 sierpnia 2012 - 13:39

sorry ale nie Tobie chyba decydować czy wyciągać wnioski która to grupa głosujących jest rozsądna, a która nie.


a komu , ja wypowiadam się tylko w swoim imieniu i oceniam wg. swoich odczuć , nic nikomu nie sugeruję , niech każdy sam sobie oceni tą sytuację według swojego uznania .

Tą wypowiedzią jakby stawiasz X na tej grupie do, której Ty rzekomo się nie dopisujesz.

nie wiem skąd taka ocena , oceniasz tak moją wypowiedź bo sam wyznajesz zasadę "kto nie jest z nami jest przeciwko nam"

Nie ma co się przejmować, z opinii wielu osób wiem, że są po Twojej stronie.


do mnie takie wypowiedzi nie docierają , ile to jest wiele osób ?? 5 , 50 , 500 napisałbyś chociaż procentowo w odniesieniu do ilości osób na forum :) , pisząc tak jak napisałeś starasz się zasugerować że działania Sypusa mają poparcie , pisząc w ten sposób jak Ty oceniam po ilości osób z którymi rozmawiałem że to jednak ja /my mamy większe poparcie ;)

Śmieszą mnie teraz stwierdzenia w stylu "prywatne wycieczki proszę kontynuować na PW" - po co na PW skoro i za to można być nagrodzonym

ale ja wiem czemu Cię śmieszy

Ja również wolę załatwiać pewne sprawy po męsku i myślałem że do tego jest PW. Było wulgarnie czy nie, ale zostało załatwione w 4 oczy, bynajmniej powinno....

bo nie odróżniasz męskości o wulgarności :)
uwierz że można się z kimś spierać i kłócić bez wyzwisk i wulgaryzmów

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#65 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 sierpnia 2012 - 14:05

do mnie takie wypowiedzi nie docierają , ile to jest wiele osób 5 , 50 , 500 napisałbyś chociaż procentowo w odniesieniu do ilości osób na forum ,


Zrób ankietę to się przekonasz :lol:

nie wiem skąd taka ocena , oceniasz tak moją wypowiedź bo sam wyznajesz zasadę "kto nie jest z nami jest przeciwko nam"


Jak to skąd, przecież wyraźnie napisałeś

na szczęście ilość nie zawsze odzwierciedla jakość , ja wolę być w tej rozsądnej mniejszości , o ile to faktycznie mniejszość .


Ja łatwo z tego wnioskuje, że Twoja "mniejszość" jest lepsza, sam to napisałeś "ilość nie zawsze odzwierciedla jakość", czuję się tylko lekko może urażony bo jestem gorszy jakościowo :o :? trochę dziwne....

bo nie odróżniasz męskości o wulgarności
uwierz że można się z kimś spierać i kłócić bez wyzwisk i wulgaryzmów


Nie twierdzę, że obrażanie innego człowieka jest słuszne i tego nie popieram, jestem zdecydowanym przeciwnikiem. Jednak wymiana zdań była między dwójką facetów i tak powinno się to zakończyć, jeżeli jedna osoba prezentowała niski poziom dyskusji należało dalej nie kontynuować tej dyskusji a nie biegać i się skarżyć kolegom. Uważam, że to dziecinada wstyd.

#66 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 sierpnia 2012 - 14:19

Ja łatwo z tego wnioskuje, że Twoja "mniejszość" jest lepsza, sam to napisałeś "ilość nie zawsze odzwierciedla jakość"


ale ja nie jestem pewien tej mniejszości , może to większość jest :D , no i napisałem "nie zawsze" , zresztą mniejsza o to , to była moja subiektywna ocena i nie chodziło kto jest lepszy a kto gorszy tylko z poglądami której grupy jest mi bardziej po drodze

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#67 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 10 sierpnia 2012 - 14:29

Dajcie już spokój, żadna strona nie jest bez winy. Do moderatorów można mieć duże pretensje[ ale to nic nie da] druga strona też nie jest całkiem w porządku. Administracja lepiej niech zajmie się takimi bzdurami: http://www.omegaklub...rator/#more-384 i sprzątaniem na forum. :masakra:

#68 OFFLINE   hubertcht

hubertcht
  • 1 388 postów
  • Dołączył: 03-08-2009
  • Skąd: Melksham
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 10 sierpnia 2012 - 18:17

raportowanie PW jest dość powszechne wśród użytkowników forum



A ilu z nich dostaje kartki za bluzgenie na druga osobe??

#69 OFFLINE   Dawido89

Dawido89
  • 1 640 postów
  • Dołączył: 29-06-2010
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 sierpnia 2012 - 18:25

a wychodzi na to w takim razie że nazwa PRYWATNA WIADOMOŚĆ na tym forum zdecydowanie straciła sens

 


 


 


#70 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 sierpnia 2012 - 18:36

jeszcze o tym piszecie ????? :)

#71 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 10 sierpnia 2012 - 21:06

ja w przypadku korespondencji między Brylantem a Britishem takich przeciwwskazań nie widzę.


Dałeś taki przykład intymne wyznania..a co z innymi przykładami jest ich mnóstwo i można rożnie je interpretować ale co najważniejsze ta korespondencja treść jej została wykorzystana przeciwko dobru imienia nadawcy a to już inna bajka..zapytajcie konkretnych ludzi co na prawie się znają a nie czytajcie kodeksu bo go nie rozumiecie..:masakra:

#72 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 10 sierpnia 2012 - 23:40

powiem Wam tak... nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe... jak masz z tym problem to się nie loguj na forum...

Zauważył ktoś jakieś "kolesiostwo" w zarządzie, administracji czy moderatorach? i poprze to dowodami? to dlaczego milczał do tej pory?
Dlaczego tego nie nagłośnił na forum?


Odnoszę wrażenie, że teraz do powiedzenia maja najwięcej Ci którzy najmniej doceniają i najmniej wnoszą dla społeczności forum.. są żeby być, robią więcej szumu niż to warte i non stop wracają do tematów na swój sposób już wyczerpanych na forum które był potyczkami poszczególnych osób które się w pewien sposób i za sprawą takich samych zachowań odwrócone od OKP...


A mi się nasuwa co raz to częściej pytanie... Czym jest forum OKP?
Czy to polityczno - wścipsko rodzinne - forum motoryzacyjne... ogólnopolskie forum zrzeszające ludzi z problemami odgryzającymi się na sobie czy forum miłośników opla omegi ??

:nie_wiem:
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#73 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 11 sierpnia 2012 - 08:49

Zauważył ktoś jakieś "kolesiostwo" w zarządzie, administracji czy moderatorach?

Coś mógłbym o tym powiedzieć, ale przez tego typu stwierdzenia

Odnoszę wrażenie, że teraz do powiedzenia maja najwięcej Ci którzy najmniej doceniają i najmniej wnoszą dla społeczności forum.. są żeby być, robią więcej szumu niż to warte


jak masz z tym problem to się nie loguj na forum...

nie ma to najmniejszego sensu.

#74 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 11 sierpnia 2012 - 09:02

powiem Wam tak... nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe... jak masz z tym problem to się nie loguj na forum...


i mamy przykład ojciec dyyrektor

Zauważył ktoś jakieś "kolesiostwo" w zarządzie, administracji czy moderatorach? i poprze to dowodami? to dlaczego milczał do tej pory?
Dlaczego tego nie nagłośnił na forum?



jakbym miał się jeszcze tym przejmować i dociekać to bym zgłupiał do reszty

A mi się nasuwa co raz to częściej pytanie... Czym jest forum OKP?
Czy to polityczno - wścipsko rodzinne - forum motoryzacyjne... ogólnopolskie forum zrzeszające ludzi z problemami odgryzającymi się na sobie czy forum miłośników opla omegi ??

:nie_wiem:


a jak myślisz jak ktoś z góry rządzących robi totalna ściemę to to co będzie.. jak do tej pory to większość tworzy forum zwykłych szaraków na innych forach nie ma tego bo nikt się nie wcina w ich sprawy a wy niedługo przekroczycie obowiązki prokuratorów w Polsce .. lepiej poprawiajcie błędy pisowni a nie rozstrzygajcie sporów co nie widziało forum..

#75 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 sierpnia 2012 - 09:36

zamykam temat, bo widzę, że odbiegł znacznie od tematu, jeżeli sypus będzie chciał kontynuować wątek proszę o kontakt ze mną lub z kimkolwiek z administracji (admini, moderatorzy).

Co do samego raportowania PW, to forum dostarcza automatyczny mechanizm raportowania PW.. który służy to.. tu niespodzianka.. raportowania.. ;P

W moim odczuciu wątek został wyczerpany w okolicach 4tej strony.. zamykamy.