Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Ban


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
74 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 sierpnia 2012 - 18:14

najlepszym przykładem jest właśnie Sypus , mimo tylu ostrzeżeń jakoś nikt go nie zbanował , dlaczego , bo wie kiedy spasować

No nie tak do końca, bo niejednemu na PW za kartki, ostrzeżenia lub inne mocno denerwujące mnie zachowania już posłałem co nieco, ale widocznie miałem to szczęście, że trafiałem na facetów, którzy zachowują tajemnicę korespondencji, albo załatwiaja pewne sprawy sami - Brylant miał po prostu pecha.

przy okazji starając sie obrazić moderatora

Nikogo nie staram się obrazić, mam po prostu inne standardy i nawet do obrażania to trzeba mieć partnera. Bo w tym wszystkim nie chodzi o to, że Brylant dostał bana, tylko o sposób potraktowania prywatnej jak by nie było korespondencji przez moderatora. Jak by moderator załatwił to sam, we własnym zakresie, a możliwości ma duże, to bym to zrozumiał. Ale załatwił to jak **** i tego nie mogę zaakceptować.

**** każdy wstawia to co mu pasuje, możliwości jest dużo i nie mogłem się zdecydować

Czy to się komuś podoba, czy nie - popieram Brylanta, bo przynajmniej miał jaja i nie zgadzając się z decyzją bezpośrednio i prywatnie przekazał zainteresowanemu co na ten temat myśli.

BRYLANT już tego nie przeczytasz, ale brawo chłopaku, tatuś jest z Ciebie dumny :D

#42 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 08 sierpnia 2012 - 18:40

a powielanie czyjejś pw i przekazanie jej treści ( może mod ma sam wgląd bezpośrednio do niej) do wglądu innej osobie bez wiedzy nie jest łamaniem prawa..bo faktycznie pw to moje pw i osoby do której piszę ..

a z tym niezrozumieniem to napisze prościej Panie Adminie nie zawsze był Pan adminem i pewnie nie raz się kolegów pytałeś co i jak masz zrobić zwykła pomoc po fachu ..i może całe grono źle interpretowali przepisy i tak ciągnie się to i ciągnie to tak jakby ojciec mówił non stop do syna ze omega to punto..

#43 OFFLINE   Dawido89

Dawido89
  • 1 640 postów
  • Dołączył: 29-06-2010
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 sierpnia 2012 - 19:07

ja bym sobie dał spokój bo to jest (jak zwykle) walenie o ściane.Najlepiej to siedzieć na forum jak zwykły :censored: chleba i tyle....

 


 


 


#44 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 08 sierpnia 2012 - 19:21

I tak
Prywatne wiadomości użytkowników forum internetowego korzystają z ochrony przewidzianej w art. 23 Kodeksu cywilnego, który stanowi, iż tajemnica korespondencji jest dobrem osobistym człowieka i pozostaje pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

i czyli jak BRYLANT kogoś obraził to ten kolo powinien udać się z takim czymś np na policje a nie udostępniać czyjeś pw na forum nawet administracji bo to jest nie zgodne z prawem nawet wpis w regulaminie nie pomoże a u nas go nawet nie ma
czyli ktoś pójdzie siedzieć za PW cza zgłosić to organom ścigania za takie cośik..:D:D

#45 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 08 sierpnia 2012 - 20:50

i czyli jak BRYLANT kogoś obraził to ten kolo powinien udać się z takim czymś np na policje


i jak w tu ma być normalnie? :masakra:

nie piszcie pod wpływem %...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#46 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 sierpnia 2012 - 20:53

są równi i równiejsi i niestety dobrze o tym wiesz Pepcio


Tak jest wszędzie w zyciu, pracy, a tutaj od dłuższego czasu tak było, jest i będzie.:p




andzyg, niestety mamy tylko twoje słowo przeciwko jego ta osoba twierdzi ze jest Bratem usera o którym mówisz powiedz jak rozstrzygnąć taka sytuacje ? jak udowodnić ze tak faktycznie tak jest?


Tak czytam te wywody i widze że tutaj nadal nic sie nie zmieniło:p


Pepcio jako Admin chyba sam powinienes wiedziec co robić.

Wybacz ale w takim przypadku co opisujesz to się dziwię, że nie wiesz co zrobić.

Wybacz ale z tego wynika że np. mój syn moze się zalogować na moim koncie i cie nawyzywać od różnych, a ja powiem że to nie ja tylko mój syn i nie możesz mnie ukarać.
To jest paranoja.:masakra:
Kazdy user odpowiada za swoje konto i nie ma czy to brat czy swat pisał.
Jeśli obelgi wyszły z danego konta to należy ukarac właściciela konta.

Regulamin forum:

IV - Zasady pisania na forum OMEGA KLUB POLSKA:

8. Nie wolno udostępnić haseł dostępowych do kont na forum.
8a. Piszemy oraz czytamy tylko i wyłącznie ze Swojego konta.

Chyba wystarczy.

Pozdrawiam

#47 OFFLINE   rafi195

rafi195

    tylko 2.5TD :)

  • 1 802 postów
  • Dołączył: 09-07-2009
  • Skąd: Chrzanów/Krzeszowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 08 sierpnia 2012 - 20:59

i jak w tu ma być normalnie? :masakra:

nie piszcie pod wpływem %...


ej kur..nie wk ja nie mówię ze pisze z mod gejem a to ze ja nie nawiedzę alkoholu to teraz przeproś za takie wywody..i mimo wszystkiego chodzi o PW pewnie wszyscy je widzieli z admin i mod:p

#48 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 08 sierpnia 2012 - 20:59

Kazdy user odpowiada za swoje konto i nie ma czy to brat czy swat.
Jeśli obelgi wyszły z danego konta to należy ukarac właściciela konta.

Regulamin forum:

IV - Zasady pisania na forum OMEGA KLUB POLSKA:

8. Nie wolno udostępnić haseł dostępowych do kont na forum.
8a. Piszemy oraz czytamy tylko i wyłącznie ze Swojego konta.

Chyba wystarczy.

Pozdrawiam


chyba nie znasz sprawy o której piszesz.... to nie chodzi o to że dwie osoby logowaly się na jedno konto ;)

#49 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 sierpnia 2012 - 21:04

Waldemarz , wszystko fajnie , masz rację tyle że to nie w tym leży problem :) , przeczytaj cały temat jeszcze raz od początku , tu nie chodzi że ktoś pisał z cudzego konta , każdy pisał ze swojego własnego , chodzi tylko i wyłącznie o obelgi rzucane na PW w kierunku moderatora za przyznaną karteczkę .

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#50 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 08 sierpnia 2012 - 21:13

mój wątek już z kolegą Pepcio wyjaśniłem, więc nie ma sensu się do niego odnosić.
Waldemarz mój problem był nieco inny, ale jak napisałem problem rzeczowo wyjaśniony.

#51 OFFLINE   dejwww

dejwww

    Zbanowany

  • 142 postów
  • Dołączył: 29-01-2012
  • Skąd: Zabrze

Napisany 08 sierpnia 2012 - 21:39

Szkoda, że bany nie lecą za poważniejsze sprawy.
Wielu oszustów i przekrętów opisanych w dziale market dalej urzęduje na forum, mając się przy tym świetnie :)
Jednego sam zgłaszałem do administracji ( ma teraz inny nick ), ale nikt tematu nie podjął.

Co więcej zauważyłem, że często Moderzy radzą mu w jego problemach, mimo iż kilka osób informowałem kim jest dana osoba.


Przesymatyczny kolego pisze Ci już po raz XXXXXXX i nie chce mi sie dalej pisać bo az pupe mi ściska z twojego idiotyzmu itp itd. Tak jak pisalem Tobie i kilku osoba , pare osob mnie zna i mam z nimi kontakt.
Mam brata co był na forum i miał omegi , nie jest to chłopak co świeci przykładnością :))
coś tam może zrobił tu nie tu nie ważne , ale pisze to już po raz kolejny :censored: się odemnie , oczywiście piszę to wszystko w formie kulturki i grzecznościowo ( by czasem warna nie dostać) hehe . Mnie nie interesuje co on zrobił Tobie/czy komuś bo nie mam zamiaru za kogoś ponosić konsekwencji. pozdro chłopak

#52 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 sierpnia 2012 - 21:48

chodzi tylko i wyłącznie o obelgi rzucane na PW w kierunku moderatora

I tu jest pies pogrzebany, bo w innym przypadku byście laskę na to wywalili, a tak przecież władza została dotknięta. Chętnie bym zobaczył to PW z tymi wyzwiskami (z tego co mi wiadomo, to było jedno i to małego kalibru) - chociaż z drugiej strony nie mamy w zwyczaju zbierać screenów, więc możecie przerobić to PW wedle uznania.

Powtórzę jeszcze raz, że dzielenie się prywatną korespondencją jest moralnie niedopuszczalne (British), a wykorzystywanie jakiejkolwiek władzy do popierania zachowań niemoralnych jest już ohydne(Kocyk). Tak chcecie zrobić z forum miejsce idealne, że ze zmianą koloru belki zaczynacie się wynosić ponad międzyludzkie zasady, jak nie przymierzając ci śmieszni ludzie zasiadający w Sejmie.

Jest takie stwierdzenie Johna Emericha Actona: ,,Władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie'' i dotyczy niestety wszystkich szczebli i odmian władzy. Forum zaczyna pomału przypominać Folwark Zwierzęcy Orwella :ohyda:

#53 OFFLINE   dejwww

dejwww

    Zbanowany

  • 142 postów
  • Dołączył: 29-01-2012
  • Skąd: Zabrze

Napisany 08 sierpnia 2012 - 21:56

tam sie nie wtracam bo początek tematu nie dotyczył mnie dopiero potem widziałem jak przesympatyczny kolega andzg coś wspomniał o to wiem o że o mnie bo biedny chodzi o płacze ale juz mniejsza z tym ....

ja ino chciałem spytać bo nie wiem o kogo chodzi ale coś słyszałem , że kiedyś tam na zlocie ktoś po pijanemu chciał wsiaść za autko i prowadzić ... a potem został adminem/modem coś z belką związane ? I moim zdaniem , o czym my tu mówimy :)
edit. JEZELI TO OCZYWIŚCIE PRAWDA :_)

#54 OFFLINE   Dawido89

Dawido89
  • 1 640 postów
  • Dołączył: 29-06-2010
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 sierpnia 2012 - 22:16

domyślam się że ten post poniżej nie zagości długo na forum bo to przeca dotyka niektórych którzy powinni dać przykład.No ale schodzimy już w tym momencie na bardzo grząski grunt.

A całej "górze" forum ten temat powinien dać do myślenia czy forum jest dobrze prowadzone ? chyba nie skoro byle temat podnosi taką dyskusję.I tak jak ktoś powiedział niżej jakbym np. ja zgłosił że taki brylant czy ktoś mnie wybluzgał to byście sikneli na to szczochem prostym ! Ale nie...takie sytuacji by nie było bo JA NIE STRZELAM Z UCHA !!

Ciekawe tylko czemu kolega British jakoś milczy...

 


 


 


#55 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 08 sierpnia 2012 - 22:16

Tak jak pisalem Tobie i kilku osoba , pare osob mnie zna i mam z nimi kontakt.


Przedstaw się więc z imienia i rozwiążmy to do końca.

ja ino chciałem spytać bo nie wiem o kogo chodzi ale coś słyszałem , że kiedyś tam na zlocie ktoś po pijanemu chciał wsiaść za autko i prowadzić ... a potem został adminem/modem coś z belką związane ? I moim zdaniem , o czym my tu mówimy


oczywiście piszę to wszystko w formie kulturki i grzecznościowo


Kultury nie masz za grosz. Zauważ, że sypus i większość osób w tym temacie używa argumentów w rozmowie, a Ty podnosisz jakieś plotki, których źródła nawet nie znasz. Obrażasz tym samym Administratorów/Moderatorów stawiając ich w złym świetle.
Zanim coś napiszesz to zwyczajnie pomyśl- to nic nie kosztuje.

Nie zarzucaj mi

idiotyzmu itp itd.

i zacznij reprezentować jakikolwiek poziom powyżej minimum.

przesympatyczny kolega andzg coś wspomniał o to wiem o że o mnie bo biedny chodzi o płacze ale juz mniejsza z tym ....


Moja postawa nie ma akurat nic wspólnego z żalem i płaczem.

Powiedz więc wszem i wobec jak masz na imię a ja odpowiem argumentem.

#56 OFFLINE   dejwww

dejwww

    Zbanowany

  • 142 postów
  • Dołączył: 29-01-2012
  • Skąd: Zabrze

Napisany 08 sierpnia 2012 - 22:18

Daniel ;-) ś.
mam ci przesłac skan dowodu i mojego brata ? a moze chcesz pogadac ze mna i moim bratem ( chociaz teraz moze byc z tym problem bo wyjezdza na dlugie wakacje )

NAPISAŁEM ŻE SŁYSZAŁEM nie powiedziałem kto tak zrobił i czy tak naprawde zrobił przeczytaj mój post ze zrozumieniem , dobra gościu kończe bo zaczyna być smieszne .
i dodam MY SĄ DOBRE CHOPCY :))))))))))))))))

#57 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 08 sierpnia 2012 - 22:59

Sypus przepraszam, że wmieszałem się w temat. Nie chciałem, żeby mój wątek w ten sposób się rozwinął.

Kończę tym samym dyskusję z dejwww , który na moją prośbę o przedstawienie się podał jako imię "Mateusz" o godzinie 23.18, które zmienił 4 minuty później edytując post na "Daniel".
Dejwww jeżeli masz zamiar napisać, że to mój kolejny wymysł, to informuję Cię, że na każdym forum są narzędzia, które pozwalają Moderatorom na podgląd wszystkich postów przed i po edycji. Tak więc jestem na 99% pewny, że forum na którym teraz piszemy również ma takie narzędzie.
Pozostawiam więc Wam wszystkim koledzy mój "idiotyzm" do oceny.

mam nadzieje sypus, że zły na mnie za to zamieszanie nie będziesz.

#58 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 08 sierpnia 2012 - 22:59

Ciekawe tylko czemu kolega British jakoś milczy...

Wszyscy już wiedzą że prywatną korespondencją z kolegami się dzieli, to co ma się odzywać.

NAPISAŁEM ŻE SŁYSZAŁEM nie powiedziałem kto tak zrobił

Szczegóły nie są istotne, ważne że sztuczny tłok został zrobiony, dla zachowania pozorów kary nałożono. Potem objęto stanowiska i się je piastuje - standard.

Przecież to Klub Motoryzacyjny i skutkiem tych alkoholowych zachowań to powinno być wy.....walenie z hukiem z Klubu i dożywotni ban, ale jak tu fajnych kolegów pokrzywdzić. Miało być tak pięknie, a wychodzi jak zawsze - kolesiostwo górą.

mam nadzieje sypus, że zły na mnie za to zamieszanie nie będziesz

No problem, ja jestem spoko gostek i mi to nie przeszkadza. Temat ten może nawet zostać takim forumowym Hyde Parkiem, gdzie jak ktoś ma jakiś żal, albo problem to niech pisze. Przynajmniej będą informacje w jednym miejscu i nie zaginą w masie forumowych tematów.

#59 OFFLINE   kocyk

kocyk

    watching you

  • 9 202 postów
  • Dołączył: 01-03-2009
  • Skąd: SZ (Zabrze)
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 sierpnia 2012 - 13:43

I tu jest pies pogrzebany, bo w innym przypadku byście laskę na to wywalili, a tak przecież władza została dotknięta.


raz , łapiesz mnie za słowa , moja odpowiedź dotyczyła tylko tego nad czym dyskutujemy w tym temacie , dwa , jest to czysta insynuacja niczym niepoparta

więc możecie przerobić to PW wedle uznania.

i znowu insynuacja

Chętnie bym zobaczył to PW z tymi wyzwiskami (z tego co mi wiadomo, to było jedno i to małego kalibru)


oczywiście według Twojej miary , dla Ciebie liczy się tylko jak Ty to widzisz , odczucia innych są jak zwykle nieistotne .


Powtórzę jeszcze raz, że dzielenie się prywatną korespondencją jest moralnie niedopuszczalne (British), a wykorzystywanie jakiejkolwiek władzy do popierania zachowań niemoralnych jest już ohydne(Kocyk).

Sypus weź Ty nas moralności nie ucz bo sam posiadasz moralność "Pani Dulskiej" , żeby kogoś pouczać to najpierw trzeba samemu świecić przykładem , zamiast tego co widzimy

Czy to się komuś podoba, czy nie - popieram Brylanta, bo przynajmniej miał jaja i nie zgadzając się z decyzją bezpośrednio i prywatnie przekazał zainteresowanemu co na ten temat myśli. BRYLANT już tego nie przeczytasz, ale brawo chłopaku, tatuś jest z Ciebie dumny


czyli popierasz chamstwo , arogancje i brak poszanowania dla decyzji drugiej osoby , w dodatku robisz to publicznie , i to ma być ta moralność ?? , a jaja to trzeba mieć nie tylko żeby komuś naubliżać ale też żeby powiedzieć przepraszam , chyba nawet większe.

Nikt nikomu nie broni bronić swoich racji ale można to robić w cywilizowany sposób , tego trzeba było Brylanta uczyć !! ale czego się spodziewać po takich wypowiedziach

Nikogo nie staram się obrazić, mam po prostu inne standardy i nawet do obrażania to trzeba mieć partnera

Ty po prostu traktujesz wszystkich z góry i nie da się z Tobą normalnie dyskutować :kopniak: , za każdym razem przy takich okazjach obrzucasz wszystkich oskarżeniami i inwektywami , powiedzianymi wprost lub w podtekstach , stawiasz się w roli jedynego sprawiedliwego i uważasz że to usprawiedliwia Twoje postępowanie i wypowiedzi względem innych użytkowników forum :masakra:

Niech będzie otwarty, można będzie poczytać jak się kopie z koniem.


pytanie kto tu jest koniem ?? :confused:

i jeszcze co do tajemnicy korespondencji

Tajemnica korespondencji jest chroniona przez prawo cywilne (Art. 23 KC). Zapisy odnoszące się do niej można znaleźć w Konstytucji RP(Art. 49. mówiący o wolności i ochronie tajemnicy komunikowania się) oraz – pośrednio lub bezpośrednio – wielu międzynarodowych aktach prawnych, np. w Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych, Deklaracji Powszechnej Praw Człowieka czy Konwencji Praw Dziecka. Biorąc pod uwagę, jak częste są przepisy regulujące tę sferę, wydaje się być ona szczególnie ważna.

Sankcje
Zanim podejmiemy się wyznaczyć granice tajemnicy korespondencji, przyjrzyjmy się artykułowi 267 Kodeksu Karnego:
„§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”
Artykuł ten mówi o karze za naruszenie tajemnicy pocztowej. Jego dalsze paragrafy mówią o korzystaniu z urządzeń specjalnych w celu zdobycia chronionych informacji, a także o rozpowszechnianiu ich innym osobom. Wszystkie te czyny są karalne na wniosek pokrzywdzonego.

Ochrona korespondencji
List należy przede wszystkim do adresata, a także w naturalny sposób do nadawcy. Obaj mogą ujawnić jego treść, choć w wypadku adresata istnieją przeciwwskazania moralne (np. list zawiera intymne zwierzenia nadawcy).


ja w przypadku korespondencji między Brylantem a Britishem takich przeciwwskazań nie widzę.

   post-6508-0-52963300-1485200684.jpgUrbino 18
 

Powszechnie wiadomo że coś jest niemożliwe do zrobienia, aż przyjdzie ktoś kto nie wie że to jest niemożliwe i to zrobi
Nie pij za kierownicą, stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz. :p


#60 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 sierpnia 2012 - 17:57

...

Kocyk dla mnie nie ma nic gorszego jak strzelanie z ucha i żalenie się jak dziecko, że łopatka została zabrana. Mnie nauczono, że pewne sprawy załatwia się samemu i tak też właśnie zrobił Brylant. Nie zgadzając się z decyzją Moderatora, wyraził swoje zdanie i przekazał bezpośrednio zainteresowanemu co o tym myśli. A ten wziął i na niego doniósł :panna:

Sypus weź Ty nas moralności nie ucz

Jeżeli chodzi o moralność to akurat tego nie rozumiem, wszem i wobec wiadomo że jestem jak ten Zły Porucznik, albo inny Joker, ale od Was porządnych chłopaków chyba można wymagać więcej - przecież to Wy stanowicie moralny trzon tej społeczności. Ja jak wiadomo jestem moralny terrorysta i wcale się z tym nie kryję, więc nie rozumiem skąd to zdziwienie, chyba z tego że mam tylko jedną wadę :shock:

Nikt nikomu nie broni bronić swoich racji ale można to robić w cywilizowany sposób , tego trzeba było Brylanta uczyć

No przecież załatwił cywilizowanie, napisał odpowiedź na pismie, a nie pojechał do Mysłowic osobiście odpowiedzi udzielić :lol:

Ty po prostu traktujesz wszystkich z góry i nie da się z Tobą normalnie dyskutować , za każdym razem przy takich okazjach obrzucasz wszystkich oskarżeniami i inwektywami , powiedzianymi wprost lub w podtekstach , stawiasz się w roli jedynego sprawiedliwego i uważasz że to usprawiedliwia Twoje postępowanie i wypowiedzi względem innych użytkowników forum

Oj tam, oj tam już tak nie dramatyzuj, jak wcześniej wspomniałem mam tą jedyną wadę, z którą mimo usilnych starań przegrywam, ale któż ich nie ma ??


Reasumując, ja i Brylant jesteśmy niemoralni i do tego chamy - OK niech będzie. Parafrazując słynne zdanie prezesa "w takim wypadku wolę już stać z Brylantem w tym miejscu w którym stoimy, niż w miejscu w którym postawił się British swoim zażaleniem". Jak byś zrobił sondę i zapytał po której stronie by stanęli ludzie, to gwarantuję Ci, że zdecydowana większość wybrała by nasze chamstwo, niż donosicielstwo i brak tego o co podejrzewa Dawid89 kolegę Britisha.

To może tyle o mnie :ksiadz:

P.S.
Ciekaw jestem, czy jak komuś uwagę w autobusie zwracasz i on Ci ch... pośle, to dzwonisz do dyrekcji z zapytaniem co masz w takiej sytuacji zrobić ??