Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

stereotyp BMW


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
124 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   Żywcia VKP

Żywcia VKP
  • 40 postów
  • Dołączył: 11-06-2006
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki

Napisany 06 stycznia 2008 - 18:13

apropo kierowców BMW - własnie pokazują w 28 sekund omegę po dachowaniu - 2 kobiałki dachowały wyszły z auta i uciekły a auto zostawiły z pracującym silnikiem na dachu. Jak więc wida wszysko zależy od kierowcy a nie marki
V-ce prezes VKP
www.vectraklub.pl
zapraszamy!!!

#62 OFFLINE   dunaj2

dunaj2
  • 82 postów
  • Dołączył: 07-02-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 08 stycznia 2008 - 11:26

wszysko zależy od kierowcy a nie marki


z tym sie zgodze

a najbardziej ciekawi mnie kto wymysla takie stereotypy?

moze zakompleksieni wlasciciele jakichs pierdzidel, ktore sa lepsze tylko pod katem oszczednosci bo przyjemnosci z jazdy nie daja :razz:

#63 OFFLINE   Muraś

Muraś
  • 175 postów
  • Dołączył: 07-01-2007
  • Skąd: Przeździecko Grzymki

Napisany 09 stycznia 2008 - 11:08

To ja wam powiem sytuacje, jaka miałem w zasadzie około godziny temu:
Jade sobie droga lokalną Wysokie Mazowieckie-Czyżew. Prędkość około120 km/h. Droga dosyć szeroka, tak że 2 TIRy bez problemu moga sie mijać i jeszcze będzie z metr miajsca. Nawirzchnia nie wiem jaka, ale omega trzyma sie idealnie, koła sie nie blokuja ani tył mnie nie wyprzedza.
W oddali około pół kilometra widzę jakieś auto w rowie po swojej lewej stronie. Zacząłem zwalniać i zatrzymałem sie na wysokości tego auta. Wiecie co siedziało w rowie? Oczywiści BMW. Auto po rasowym WT, czyli takie jak mozna spotkać na każdej wsi. Granatowe coupe, ciemna szyba x4, oczywiście obniżone i w środku pełno różnych wynalazków vs. podświetlenia itd.
Chłopak około lat 20, wystraszony oczywiście. Pytam sie jego pomóc? A on na to jakbym dał radę, to tak. Więc sie pytam ile leciałeś, a ten zaczął kląć, że 40 km/h :o i że sie z jakimś wieśniakiem golfem mijał i że musiał mu zjechać i go tak wyrzuciło (zapomniałem dodać że 180 stopni był obrócony do kierunku jazdy). Głupio mi sie zrobiło i juz nie komentowałem. Wziełem swój hol i zaczełem ciagnąć troszke uszła bemka, no ale niestety nie miałem tyłu obciążonego także nie sprostałem, tylko chłopaczkowi troszkę szybę poprudziłem i maskę. Ale własnie nadjechł traktor, który siostra chłopaka gdzies tam zciągnęła z pobliskiej wsi i było po zawodach.
Oczywiście chłopak mi podziękował, a ja na to że na naszej stronie mozesz to zrobić, pokazując naklejkę na tylnej szybie i dając 2 kalendarzyki w ramach promocji klubu.
Jaki z tego morał, auto jest nieważne. Liczy sie technika jazdy i panowanie nad pojazdem.
Tak mi sie bynajmniej wydaje.
Była kiedyś Omega 2.0 16V Sport, jest teraz to samo, ale CD

Sprzedam części ze swojej 2.0 16V 509611620 lub 886630520

#64 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 stycznia 2008 - 18:28

No pośmiałem się z kierowców Omegi i żeby nie zbaczać z tematu oczywiście żartem posmieje się z Kierowców BMW hihihi :wink:

Wiecie dlaczego widzicie tyle wypadków BMW?

http://www.bmwm.beep...crash/crash.htm

Bo oni robią normalnie crashtesty ale czy im płacą czy jak tego nie wiem :mrgreen:

#65 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 09 stycznia 2008 - 20:30

To mój znajomy z pracy już dwa razy robił sobie crashtest swoją "trójeczką" tylko że na publicznej drodze :smiech: :smiech: :smiech: :smiech:

 


#66 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 09 stycznia 2008 - 20:49

To mój znajomy z pracy już dwa razy robił sobie crashtest swoją "trójeczką" tylko że na publicznej drodze :smiech: :smiech: :smiech: :smiech:


dwa razy to chyab sie opłaca :razz:
ile dostał $$$ :?: :smiech: :smiech: :smiech: :tere-fere:
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#67 OFFLINE   Muraś

Muraś
  • 175 postów
  • Dołączył: 07-01-2007
  • Skąd: Przeździecko Grzymki

Napisany 09 stycznia 2008 - 22:59

No pośmiałem się z kierowców Omegi i żeby nie zbaczać z tematu oczywiście żartem posmieje się z Kierowców BMW hihihi :wink:

Wiecie dlaczego widzicie tyle wypadków BMW?

http://www.bmwm.beep...crash/crash.htm

Bo oni robią normalnie crashtesty ale czy im płacą czy jak tego nie wiem :mrgreen:

No sam juz nie wiem co tu pisać. Sam udererzyłem z prędkością 160 km/h w betonowy znak i wyrzuciło mnie 200 m dalej i jedyne co zostało z omki to koledzy z Wawki moga potwierdzić.Zaledwie kawałek drzwi i tylnego błotnika do roboty. Tak samo jak ten koles jechałem bez pasów a mimo to zadna z 4 poduszek się nie otwozyła. Dlaczego? Bo jechałem omegą...

#68 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 10 stycznia 2008 - 06:33

To mój znajomy z pracy już dwa razy robił sobie crashtest swoją "trójeczką" tylko że na publicznej drodze :smiech: :smiech: :smiech: :smiech:


dwa razy to chyab sie opłaca :razz:
ile dostał $$$ :?: :smiech: :smiech: :smiech: :tere-fere:


raz z jego winy to jego ojciec pisemko z ubezpieczalni dostał a za drugim razem już w niego i nie wiem ile w tym prawdy ale zrobili mu na glanc cały przód (u znajomego) - znajomy jeszcze na tym przyciął a jemu zostało około 4,500 zł ale naprawdę nie wiem ile może być w tym prawdy bo koleś lubi bajki tworzyć. Niektóre historie jego i tego bmw są poprostu niezgodne z prawami fizyki no ale... tyle jego co sobie pogada :)

 


#69 OFFLINE   piotrekbb

piotrekbb
  • 274 postów
  • Dołączył: 30-09-2007
  • Skąd: Bielsko-Biała

Napisany 10 stycznia 2008 - 10:30

Ja miałem E34 i mam też omege oba auta sa na podobnym poziomie.Stereotypy wymyslają ludzie kompleksami którzy jeżdzą autobusem..
Moją kluską jeździ teraz balwanekbuli - nowy forumowicz.Ja bujam się mondeo , komfort nie ten sam co w klusce ale średnia spalania non stop na 6,2l :))

#70 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 10 stycznia 2008 - 21:26

Stereotypy wymyslają ludzie kompleksami którzy jeżdzą autobusem..


raczej wszyscy ci którzy mają pod górke do szkoły i przez całe życie... z buta dymają...

:)

#71 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 11 stycznia 2008 - 07:05

a mi sie wydaje ze to rowniez troszke koropracja BMW sobie taka opinie wyrobila... daja auta np. do filmow akcji, gdzie lysi gangsterzy strzelajo, zabijajo i rozbijajo BMW, pokazuja jak to szybko mozna nimi jezdzic i co wyczyniac...
nieprawdaz? :p
ogol mediow tak sie przyczynia...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#72 OFFLINE   _Maciek_

_Maciek_
  • 465 postów
  • Dołączył: 20-11-2007
  • Skąd: Warszawa

Napisany 15 stycznia 2008 - 21:32

Apropo BMW, komentarz z interii ;)

jak zrobić sałatkę z buraków?? wrzucić granat do
bmw!!!


Co do tematu - taki jest stereotyp że betami jeżdżą dresy itp. ale trzeba sobie zadać pytanie jakimi? Przede wszystkim E30, E36, stare piątki itp.

Wiadomo, że żaden dres nie pozwoli sobie na 5ke z 2004 r., a jak sobie pozwoli to i ubiór zmieni ;)


PS. Żeby nie było, że jestem antybmw - sam marzę o BMW (E65) ale niestety to są dosyć odległe marzenia ;)

Pozdr.

#73 OFFLINE   G.A.D.T.I.

G.A.D.T.I.
  • 936 postów
  • Dołączył: 07-10-2007
  • Skąd: ZGR-ZS-ZPY(PL)-M(D)
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 stycznia 2008 - 10:35

Nigdy w życiu nie kupił bym w miare młodej bejcy,
Mam po nocach nie spać i co chwilę przez okno wyglądać,czy jeszcze stoi pod oknem.
I tu jest różnica,masz omegę,to prawie nikt się nią nie zainteresuje.







 


#74 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 16 stycznia 2008 - 15:15

Zgadza się , że omy nikt niewezmie ( chyba żeby tylko po wariować ) , a bejce tak. Ale BMW jeżdżą też normalni ludzie . Pozdro. :cool:

#75 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 16 stycznia 2008 - 23:53

Zgadza się , że omy nikt niewezmie ( chyba żeby tylko po wariować ) , a bejce tak. Ale BMW jeżdżą też normalni ludzie . Pozdro. :cool:


Zgadza się że BMW także jeżdżą normalni ludzie - ostatnio jadąc przez mokotów (w sumie to stojąc w korku) widziałem jak starszy pan na oko 55-60 lat dopieszczał swoje BMW E30.
Mróz na dworze -4 a facet w klapeczkach pod blokiem pucował sobie szybki..... gorącą wodą :)

 


#76 OFFLINE   DaQla

DaQla
  • 252 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Skąd: Świnoujście

Napisany 04 lutego 2008 - 21:53

Eee tam panowie BMW....... Ja tam najbardziej boje sie kapeluszników w cinquecento i tico-wców. Ci to dopiero są aparaci. Nie wspomne o dużych fiatach, co prawda mało już ich jeździ i rzadko sie je spotyka ale jak już widze takiegop to omijam z daleka. Co prawda prędkości większych nie rozwijają ale za to manewry........ to dopiero jest cyrk :lol:
129KM@183nm Cześć [you:bd5ccc2ae1]

#77 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 lutego 2008 - 11:43

to dopiero jest cyrk :lol:

lepszy cyrk niż BMW w bagażniku - wiem coś o tym ...

#78 OFFLINE   660R

660R
  • 552 postów
  • Dołączył: 03-03-2007
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 lutego 2008 - 13:39

Przeżywacie jak żaba ciąże... :razz:

#79 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 lutego 2008 - 14:17

Przeżywacie jak żaba ciąże... :razz:

obyś Ty nigdy nie przeżył tego co ja - bo to niezbyt mile uczucie jak stoisz sobie i nagle potężne uderzenie w tył rzuca się cie do tyłu łamiąc oparcie i odrzucając auto na jakieś 50-60 metrów a ty wiesz że nie możesz nic zrobić żeby auto zatrzymać ...

#80 OFFLINE   660R

660R
  • 552 postów
  • Dołączył: 03-03-2007
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 lutego 2008 - 17:07

zgodze się z Tobą w 100% ale co to ma za znaczenia czy to jest bmw czy opel czy coś innego ? Idiota za kierownicą to jest idota a nie auto..