Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Navigacja - O 3.2 V6


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   jacekel

jacekel
  • 2 postów
  • Dołączył: 02-06-2012

Napisany 02 czerwca 2012 - 17:47

Witam,

Potrzebuje pomocy odnoście info o nawigacji - mam opel 3.2 V6 z roku 2001 - nie wiem co tam dokładnie siedzi za model tej nawigacji. I prosiłbym o dodatkowe info jaką mam nawigacje poszukać i dograć.

Dzięki :)

#2 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 02 czerwca 2012 - 19:08

Nie znajdziesz, bo nie ma dla PL. Pogodz sie z tym.

#3 OFFLINE   muminek

muminek

    Dobry, Lepszy, Omega...

  • 605 postów
  • Dołączył: 02-09-2011
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 02 czerwca 2012 - 22:39

Nie znajdziesz, bo nie ma dla PL. Pogodz sie z tym.


To nie do konca prawda... Mapy sa, widzialem na wlasne oczy polska navi w BFL u goscia na kempingu w Gdansku jakies dwa lata temu... Jakis chlopak prywatnie mu to wgrywal ale jeszcze wtedy nie mialem Omegi i teraz zaluje ze nie mam namiarow... Przejrzyjcie stronke http://www.navi.mielec.pl/marki/opel/ ... Skoro mozna starego monochroma przerobic na polskie mapy i polskiego lektora to jestem przekonany ze w BFL tez sie da...

#4 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 czerwca 2012 - 22:40

Do navi z B były mapy na Polskę, do CID nie ma.

#5 OFFLINE   jacekel

jacekel
  • 2 postów
  • Dołączył: 02-06-2012

Napisany 03 czerwca 2012 - 01:09

dzięki za info, a jeszcze jedno w ogóle co to za model jest hmm jakby to wytłumaczyć - tego podzespołu do nawigacji, bo tam coś ala jak "About", to nie ma, a bankowo jakieś ukryte menu musi być jak w każdym aucie z tego roku, a nawet niżej. Jakbym znał model co i jak, to może, ale to może cośby się znalazło. Nigdy nie wiadomo. :) Jutro zrobie zdjęcia, ale chyba Wam, to nie muszę pokazywać, ale tak dla samej pewności zrobię. To już tam na upartgo, to wiadomo jaka to będzie nawigacja - jeśli w ogóle istnieje taka, a jak jest to nie wiadomo jak z upgradami, to takie coś nie ma sensu, no chyba, że aktualizacja jakaś tam może będzie, a może upgrade w ogóle softu tej panelu da się zmienić na nowy, ale to już tam za bardzo idę do przodu - no ale nigdy nie wiadomo :) bo czasami z byle ***** można bata ukręcić przy minimalnym koszcie i pracy jeżeli się pokąbinuje. :) Za długo nie mam omegi i nie wiem jak oni tam dbają i takie rzeczy jak upgrady i w ogóle całość z tego roku.

grr post pisany mi znikł, a trochę się rozpisałem, ale to już na dzisiaj nie mam mocy aby na nowo pisać :) a jak to nie wiem...

Ogólnie pisałem, że może jednak coś tam da rade wykąbinować, ale nie wiadomo do kiedy robili upgrady w ogóle całości, bo jakieś napewno musiałybyć aktualizacje, bo nigdy na perfekt wszystkiego nie zrobią. I nigdy nie miałęm omegi, to nie wiem jak rokowo ogólnie dbają o takie rzeczy jak soft itp.

Jutro zrobie zdjęcia jak to wygląda chociaż każdy z Was pewnie dobrze wie, ale dla pewności walne, to już tam wiadomo jak stary update się gdzieś znajdzie, to może być i tak qpa, ale może jakiś upgrade softu będzie, ale mała modyfikacja, że da się wklepać co innego - no nie wiem trochę tam teraz aktualnie idę za bardzo w przyszłość :D ale nigdy nie wiadomo, bo na upartego zawsze coś tam ciekawego jak się chcę można wyszukać. Tylko nawet nie wiem co tam za model tego całego panelu (podzespołu) nawigacji jest about nie ma nic nic i nic wyczytać nie mogę aby wyszukać odpowiednio po słowach kluczowych.