Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

znowu ta sama usterka


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 11 maja 2012 - 20:42

Rozumiem żebym nie dbał o swoją omege czy też kupywał tanie części z elektroniki ale no do k.... nędzy ile można.
Wsadziłem ostatnim razem 1400zł w czujniki i wszystkie praktycznie nowe.
http://forum.omegakl...ead.php?t=65147 dotyczy to tego tematu.
Co najlepsze nikt nie umie pomóc mechanicy w okolicy nie wiedzą co jest. Żeby to tylko na LPG bym pomyslał fachowcy ******* robotę i gdzies wyregulować ale na pb jest to samo. pól roku temu naprawiłem usterke ale co dzis mnie spotkało wróciła znowu.
I pewno znowu czujnik za 180zł kupić na pół roku a zrobiłem tylko 5 tys km przez pół roku to ***** niewiem nawet jednej zmiany oleju nie dojeździł.
Opel scanner sie nie łączy z autem opel tech 2 tez juz przestał je widzieć.
Na forum chyba nikt nie miał takiego problemu rozwiazanego bo nie ma konkretnej odpowiedzi. chyba bedzie trzeba sprzedać w **** złom i sie nie denerwowac kupić meśka w124 2.5d i jeździć az paliwo na swiecie sie skonczy bo ta fura nigdy ale to nigdy sie nie psuje przeciwnie do omegi
wartoś zakupu a to ile w nią wsadziłem to pojęcie przechodzi. cene 5.5tys zł przebiłem chyba juz z 3-3,5 krotnie i dalej ****
Niewiem co z nią bedzie musze ochłonąć bo dziś juz mało bym jej nie porąbał

#2 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 maja 2012 - 11:24

I pewno znowu czujnik za 180zł kupić na pół roku

Jakis czas temu przerabialem problem z CWR - za oryginal w torebce z logo GM dalem ponad 4 stowki (niedlugo 3 lata bedzie, dosyc drogi sklep) i zapomnialem ze taki czujnik wogole istnieje.
A poza tym bledy CWR sa nie tylko od walnietego czujnika walkow ale tez od uszkodzonej wiazki do czujnika, uszkodzonego ECU, walnietego czujnika polozenia walu oraz - uwaga - jak masz przestawiony rozrzad.

#3 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 maja 2012 - 13:34

Rozumiem żebym nie dbał o swoją omege czy też kupywał tanie części z elektroniki ale no do k.... nędzy ile można.
Wsadziłem ostatnim razem 1400zł w czujniki i wszystkie praktycznie nowe.
http://forum.omegakl...ead.php?t=65147 dotyczy to tego tematu.
Co najlepsze nikt nie umie pomóc mechanicy w okolicy nie wiedzą co jest. Żeby to tylko na LPG bym pomyslał fachowcy ******* robotę i gdzies wyregulować ale na pb jest to samo. pól roku temu naprawiłem usterke ale co dzis mnie spotkało wróciła znowu.
I pewno znowu czujnik za 180zł kupić na pół roku a zrobiłem tylko 5 tys km przez pół roku to ***** niewiem nawet jednej zmiany oleju nie dojeździł.
Opel scanner sie nie łączy z autem opel tech 2 tez juz przestał je widzieć.
Na forum chyba nikt nie miał takiego problemu rozwiazanego bo nie ma konkretnej odpowiedzi. chyba bedzie trzeba sprzedać w **** złom i sie nie denerwowac kupić meśka w124 2.5d i jeździć az paliwo na swiecie sie skonczy bo ta fura nigdy ale to nigdy sie nie psuje przeciwnie do omegi
wartoś zakupu a to ile w nią wsadziłem to pojęcie przechodzi. cene 5.5tys zł przebiłem chyba juz z 3-3,5 krotnie i dalej ****
Niewiem co z nią bedzie musze ochłonąć bo dziś juz mało bym jej nie porąbał



dbanie o auto nie ma z tym nic wspólnego, jak suka ma się psuć to będzie się psuć i tyle choćby nie wiem ile wsadzać w takie auto ( dotyczy to wszystkich marek aut)

#4 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 13 maja 2012 - 15:59

jutro biore sie za sprawdzenie wiązki i rozrządu i czujnik ze szrotu wezme to sie przekonam czy to tylko jego wina

#5 Guest_DaroX25XE_*

Guest_DaroX25XE_*
  • Dołączył: 01-01-1970

Napisany 13 maja 2012 - 23:17

I jak? Czujnik winny?

#6 OFFLINE   bronekc6

bronekc6

    najszybsza na Podlasiu :D

  • 564 postów
  • Dołączył: 22-11-2010
  • Skąd: Grajewo
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 16 maja 2012 - 08:57

na szrocie nie było czujników ktos kupił wszsystkie silnki w hurcie jakis litwin i nie ma zamówiłem nowy z opelshop oby to było to