Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wszystko co dotyczy spływu 30 czerwca 2012


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
83 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 09 października 2012 - 09:47

Kto wie może kontując naszą już dwu letnią tradycję odbędzie się i trzeci spot pontonowy w okolicach czerwca :)
Fajnie jednak jak by wypalił jak Mewa proponował za naszą czeską granicą , fajnie by było zobaczyć coś nowego .
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#82 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 10 października 2012 - 06:12

Kto wie może kontując naszą już dwu letnią tradycję odbędzie się i trzeci spot pontonowy w okolicach czerwca :)
Fajnie jednak jak by wypalił jak Mewa proponował za naszą czeską granicą , fajnie by było zobaczyć coś nowego .


Albo wcześniej w maju może i wtedy z tego co pamiętam płynie się z punktu gdzie my kończyliśmy do innej miejscowości, więc zawsze to nowa trasa, bo obecną mamy bardzo dobrze rozpracowaną:D

Wiemy nawet, że się pozbyli pewnego drzewa:lol:

#83 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 10 października 2012 - 08:34

Wiadomo że spływ w czerwcu w Bardzie jest już do bani :) z roku na rok poziom rzeki jest coraz mniejszy i przepłyniecie jest b trudne.

Jeśli chcemy myśleć o następnym spływie to zostaje spływ po stronie czeskiej lub spływ na Kwisie :)
Jest czas by się zastanowić i ocenić jak to będzie wyglądało ze strony finansowej i podjąć decyzję.

#84 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 października 2012 - 17:21

Można też jak pisze FOTON wybrać się w maju (długi weekend, czyli 2 miesiące wcześniej niż do tej pory) i popłynąć z "mety" dalej :)

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"