Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Serdeczne podziękowania dla Chomiczka


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Benedykt

Benedykt
  • 115 postów
  • Dołączył: 21-01-2009
  • Skąd: Alwernia

Napisany 13 kwietnia 2012 - 21:50

Serdecznie dziękuję Chomiczkowi za tak profesjonalne, grzeczne, uprzejme, serdeczne, koleżeńskie itd. itp. podejście do sprawy w temacie omegi A.
To wystąpienie na zakończenie tematu wzorem Kaczyńskiego spod krzyża rzeczywiście może się podobać.Tak trzymać...
No ale biorę to na klatę i więcej wielkiemu cesarstwu tego forum d.... zawracał nie będę.
Róbcie sobie co chcecie i jak chcecie, bo przecież władza zawsze ma rację.
Szkoda tylko , że zapominacie o drobnym fakcie - to forumowicze tworzą to forum i powinno się ich szanować.W końcu z chłopcami nie macie do czynienia.

Sprawa dotyczy tego tematu:
http://forum.omegakl...ead.php?t=71300

#2 OFFLINE   matula

matula
  • 413 postów
  • Dołączył: 02-08-2011
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 kwietnia 2012 - 10:51

Poniekąd Cię popieram.. Że takim zachowaniem i ignorowaniem klubowiczów, forumowiczów, dzięki albo przez których takowy zarząd jest, nie robimy dobrej reklamy. A później są komentarze na spotach i zlotach, czemu to się zmniejsza ilość klubowiczy. z tego co wiem, poprzedni zarząd troszkę namieszał, ten chce iść w te same ślady?
Skoro jeśli widać, jest potrzeba zrobienia poddziału (czy jak to tam się nazywa) do Omegi A, to może warto by to zrobić? niż od razu lekceważyć forumowiczy i z góry uznająć to za zbędny pomysł? Jak widać, jest wśród z nas kliku którzy jeżdżą OA a na forum nic o niej nie znajdą, bo nie ma takiego tematu. Jest dział o Insigni. A jeśli widzę dobrze, to nazywamy się Omega Klub Polska a nie Insignia. Ktoś powie, że są tam materiały ogólne.. ale czy jest to tak często redagowany dział? 02.04; 23.03; 13.03... w 4 posty w ciągu miesiąca, super wynik, widać jak ten dział jest potrzebny. Czy zarząd nie uważa, że jednak Omega A była by bardziej potrzebna? skoro wszyscy mówią i twierdzą że jest to potrzebne? może warto zrobić ankietę, czy są na tak czy na nie? wtedy przemówi to do rozsądku wszechwiedzącym, konserwatywnym ludziom u góry.

p.s. a co do chomiczka.. również mu dziękuje, za tak grzeczne i uprzejme podejście do sprawy jako sklepikarza. Może mógłby mi łaskawie odpisać co z moją paczką? Skoro sklepikarzem, ma być osoba z wolnym czasem i chęciami, a chomiczek jej nie ma, to albo się pomylił z powołaniem, albo robi to na odwal się, albo został wybrany po znajomości. Albo robić coś poważnie, albo wgl tego nie robić

p.s2. może i długo klubowiczem nie jestem, ale jak widzę co się dzieje na forum, i na zarząd który wie lepiej a jeśli nie to patrz pkt 1.. to odechiewa się

dziękuje za uwage

#3 OFFLINE   dawtow

dawtow

    W posiadaniu , omega Bfl, ascona b, 4x4 i 4 udki und skuter :)

  • 1 708 postów
  • Dołączył: 14-08-2009
  • Skąd: Noje benczen
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 14 kwietnia 2012 - 11:47

podpisuję się pod tym co koledzy napisali

#4 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 14 kwietnia 2012 - 11:57

Trudno powiedzieć czy oddzielny dział by się sprawdził czy nie....


ALE!!! Kiedy dyskusja się zaczęła rozwijać temat został zamknięty!!! Bo tak wygodnie?
Żeby nie wziąć dodatkowej roboty?


zapominacie o drobnym fakcie - to forumowicze tworzą to forum i powinno się ich szanować.

:(

#5 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2012 - 13:27

Z bólem to robię :masakra: ale niestety muszę stanąć po stronie Administracji :shock:

IMO to Klub w postaci Zarządu i Administracji kształtuje Forum i jak widać w temacie http://forum.omegakl...ead.php?t=71300 wypowiedzią Chomiczka wyraził swoje zdanie w tej sprawie. Nie bardzo rozumiem po co bić dalej pianę, jak odpowiedź jest konkretna

Nie będzie utworzony dział dot. Omegi A. Jest to ostateczne stanowisko administracji.

--------

zapominacie o drobnym fakcie - to forumowicze tworzą to forum i powinno się ich szanować

Była propozycja, została omówiona i ostatecznie nie została zaakceptowana :spor: Koniec i kropka. BTW to każdy Forumowicz ma obowiązek przestrzegać regulaminu i stosować się do decyzji Administracji Forum. Jak komuś to nie odpowiada, to: po pierwsze primo zawsze może przestać się logować, po drugie primo założyć własną stronę i sobie pisać o czym chce.

Sam nie wierzę, że to napisałem :zdziwko1: chyba się starzeję :dziadek:
--------

albo został wybrany po znajomości.

Bardzo mnie interesuje ten wątek z życia Chomiczka :hmmm: jakieś fakty, zdjęcia, filmy ...


mam nadzieję, że moja wypowiedź będzi wzięta pod uwagę przy anulowaniu kartek lub ostrzeżeń, których wg mnie mam za dużo


#6 OFFLINE   slawko76

slawko76

    NIECH ŻYJE BAL!!!!!!!!!!!

  • 406 postów
  • Dołączył: 16-06-2009
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 2.6i C26NE

Napisany 14 kwietnia 2012 - 13:36

Była propozycja, została omówiona i ostatecznie nie została zaakceptowana :spor: Koniec i kropka.


Nic nie zostało omówione temat został zamknięty zanim dyskusja się dobrze rozwinęła.
Zduszona została w zarodku!

Poza tym nie chodzi tylko o OA ale o liczenie się ze zdaniem "pospólstwa" :(


mam nadzieję, że moja wypowiedź będzi wzięta pod uwagę przy anulowaniu kartek lub ostrzeżeń, których wg mnie mam za dużo

Lizus!!!!:dziura:

#7 OFFLINE   michal1350

michal1350

    Hanek

  • 191 postów
  • Dołączył: 04-10-2009
  • Skąd: SL
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 14 kwietnia 2012 - 13:40

p.s. a co do chomiczka.. również mu dziękuje, za tak grzeczne i uprzejme podejście do sprawy jako sklepikarza. Może mógłby mi łaskawie odpisać co z moją paczką? Skoro sklepikarzem, ma być osoba z wolnym czasem i chęciami, a chomiczek jej nie ma, to albo się pomylił z powołaniem, albo robi to na odwal się, albo został wybrany po znajomości. Albo robić coś poważnie, albo wgl tego nie robić


Stanowczo protestuję przeciwko takiemu wyrażaniu się o innych użytkownikach. Nie wnikam, czy jest to Zarząd, czy zwykły Użytkownik, ale zwracanie się "przez forum" do kogoś, a nie bezpośrednio uważam za szczyt złego smaku i braku wyczucia o kulturze już nie wspominawszy. Takie zachowanie odbieram jako akt tchórzostwa i niemożności samodzielnego- bezpośredniego!! przekazania informacji. Jednocześnie odwołuję do lektury Regulaminu w II jego części dotyczącej Członków Klubu- ich i obowiązków. Ściślej rzecz biorąc Pkt 4, ppkt e!

#8 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2012 - 13:50

Nic nie zostało omówione temat został zamknięty zanim dyskusja się dobrze rozwinęła.
Zduszona została w zarodku!

Podyskutować to sobie można tu http://www.nakazdytemat.pl/

Poza tym nie chodzi tylko o OA ale o liczenie się ze zdaniem "pospólstwa"

Oj Kolego grzeszysz i to bardzo, liczą się tu z "pospólstwem" momentami aż za bardzo. Wiem to doskonale, bo często koresponduję z Administracją w sprawie skarg i zażaleń - oczywiście są to pomówienia i to zdecydowanie przesadzone :hmmm:

Lizus

Jakoś trzeba sobie radzić - powiedział Baca, zawiązując sobie buta dżdżownicą :D

EDIT

Stanowczo protestuję przeciwko takiemu wyrażaniu się o innych użytkownikach........ Jednocześnie odwołuję do lektury Regulaminu w II jego części dotyczącej Członków Klubu- ich i obowiązków. Ściślej rzecz biorąc Pkt 4, ppkt e!

Brawo, to jest właściwa postawa charakteryzująca przyszłego Klubowicza, a za znajomość regulaminu należy się 6(szóstka) :brawo: A ty Matula - wstydź się :plask:

#9 OFFLINE   Przybek

Przybek

    Diesel Power :P

  • 5 740 postów
  • Dołączył: 08-11-2008
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2012 - 14:51

@matula - zarzad klubu i administracja forum to DWIE ROZNE grupy.



Osobiscie to uwazam ze temat z "dzialem OA" jest tej samej klasy co pretensje o 30 postow w "sprzedam". Pisano wielokrotnie ale nadal niektorzy niezrozumieli ze nic z tego nie bedzie.

Ja Chomiczkowi dziekuje za caly naklad pracy i czas, jaki wklada w poprawne dzialanie forum :)

#10 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2012 - 14:53

Jak już zarząd został wywołany do tablicy to śpieszę z odpowiedzią...

Kolega Matula pomylił pojęcia Zarządu i Administracji. Zarząd odpowiada za klub i klubowiczów, a Administracja za działalność forum i działy na nim umieszczone. Masz rację poprzedni zarząd działał na innej zasadzie, byli w nim członkowie administracji, oburzenie społeczeństwa Klubowego spowodowało podział w/w funkcji wystarczy przewertować regulamin :). Teraz członek zarządu nie może pełnić funkcji administracyjnych* , czy Administracja pełnić funkcji Klubowych**. To tak w ramach wyjaśnienia sytuacji o której kolega Matula nie wiedział, bądź nie chciał wiedzieć lub nie został uświadomiony (nie wnikam :nie_wiem: ).

może warto zrobić ankietę,

:oonie: błagam tylko nie ankiete :masakra: Widać po tym wpisie, że jesteś młody ze stażem klubowicza ;) duża część ludzi pamięta czas kiedy objęliśmy "jakże ciepłe i wygodne posadki członków zarządu" :peace:, tylko szkoda że w dalszym ciągu obrzucają nas błotem przyrównując do poprzedniej/nich kadencji, ale zgłaszając się zdecydowanie się z tym liczyliśmy, że tak będzie...

Kolega Benedykt wiele razy miał utarczki z administracją i innymi użytkownikami forum, między innymi o za ostre wypowiedzi wobec kolegów piszących w tematach jak i był prowodyrem takiego zachowania. (w tym czasie byłem modem)

p.s. a co do chomiczka.. również mu dziękuje, za tak grzeczne i uprzejme podejście do sprawy jako sklepikarza. Może mógłby mi łaskawie odpisać co z moją paczką? Skoro sklepikarzem, ma być osoba z wolnym czasem i chęciami, a chomiczek jej nie ma, to albo się pomylił z powołaniem, albo robi to na odwal się, albo został wybrany po znajomości. Albo robić coś poważnie, albo wgl tego nie robić

Jeśli masz problem z zamówieniem to zdecydowanie powinieneś zgłosić się do Swojego regionalnego "Czarny" jak byś zapomniał kto nim jest ;) :) i dalej zarząd by już działał w tej sprawie. Ale mimo że ten wpis nie powinien pojawić się na forum ogólnym, to dziękujemy za zgłoszenie zastrzeżeń do sklepikarza :)

p.s2. może i długo klubowiczem nie jestem, ale jak widzę co się dzieje na forum, i na zarząd który wie lepiej a jeśli nie to patrz pkt 1.. to odechiewa się

całkowicie pomyliłeś pojęcia, ale już wcześniej zdołałem wyjaśnić podział funkcji. Przypuszczam że pisząc to zauważyłeś tylko mój wpis, gdzie popieram działanie administracji i ich reakcję na nie kulturalne zachowanie wobec innych użytkowników. Jeśli chcesz pisać na forum gdzie każdy może posłać kilka K.... i H... to zdecydowanie pomyliłeś fora!! podobno jest konkurencyjne forum, gdzie można wyłapać bana za to że ma się odmienne zdanie jak administracja czy pisać nie przebierając w słowa :lol:




Mała legenda:
*funkcja administracyjna - to osoba pełniąca funkcję administratora czy moderatora forum.

** funkcja klubowa - to osoba będąca członkiem zarządu lub regionalnym.

#11 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2012 - 15:12

A do moich wypowiedzi Zarząd się nie odniósł - całe moje zaangażowanie psu w d***, szkoda :(

#12 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2012 - 15:16

A do moich wypowiedzi Zarząd się nie odniósł - całe moje zaangażowanie psu w d***, szkoda

:pociesz: jak nie ja to ktoś inny zauważy ;) a po za tym lizusostwa się nie chwali za głośno :lol: ;)

#13 OFFLINE   Benedykt

Benedykt
  • 115 postów
  • Dołączył: 21-01-2009
  • Skąd: Alwernia

Napisany 14 kwietnia 2012 - 15:43

Nic nie zostało omówione temat został zamknięty zanim dyskusja się dobrze rozwinęła.
Zduszona została w zarodku!


I to jest najważniejsze w tym wszystkim.Trafne określenie...
A najbardziej przykre jest to , że to nie pierwszy raz - tak już parę razy się stało, więc wnioski każdy może sobie wysnuć sam.

Była propozycja, została omówiona i ostatecznie nie została zaakceptowana Koniec i kropka.


Omówiona powiadasz? Ciekawe tylko przez kogo, kiedy i gdzie.

A koniec i kropkę to rzeczywiście poznałem na tym forum bardzo dobrze.Szkoda tylko , że to takie płytkie, ukazujące całkowitą bezradność tej niby administracji , zarządu czy tam jeszcze innego koryta, bo mi się trudno w tym połapać.Czym ich więcej jest, tym gorzej dzieje się na tym forum.Dokładnie taki sam cyrk jak w polityce.Brak słów...

#14 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2012 - 16:06

Omówiona powiadasz? Ciekawe tylko przez kogo, kiedy i gdzie.

O tu http://forum.omegakl...ead.php?t=71300

Wypowiedzi ogółem - 27
Zarząd - 1
Administracja - 8
Założyciel - 7
I inni - 11
Biorących udział 12 osób.

Temat założony: 10-04-2012, 12:54, zamknięty 13-04-2012, 09:33.
Czas trwania: 2 dni 20 godzin 39 minut.
Zainteresowanie: 809 odwiedzin / 26 odpowiedzi - czyli marniutko.

Nawet ja się nie wypowiedziałem w temacie, a to o czymś świadczy :F
teraz można tradycyjnie skarżyć się na mnie do Administracji

#15 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2012 - 20:00

Administracja wyszła wam na przeciw i skłoniła się by przy każdym nowym temacie był wymagany prefix określający OA, OB czy inne auto. Podziękujcie ładnie i chodźcie na :piwo2: wychlipać na zgodę :D

#16 OFFLINE   matula

matula
  • 413 postów
  • Dołączył: 02-08-2011
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 kwietnia 2012 - 20:08

hm, ok, moja wina czy tam niedopatrzenie co do zarządu/administracji. Co to ziutka i jego twierdzeniu, że pomyliłem fora, to nie, nie pomyliłem, chyba nikt z nas nie ma na myśli kłótni i wyrzucania sobie niedoskonałości, tudzież jak mówi pkt 4 ppunkt e o odnoszenia się z kulturą itd itp. Bo chyba nie o to chodzi, by "jeździć" po sobie a o to, by rozwiązać dla jednych nadal ważne, dla drugich nieistotne sprawy. Czy się mylę? jeśli tak to poprawcie mnie. Ale czy nie zależy nam wszystkim, by OKP było jak najbardziej przyjazne dla wszystkich? By zamiast maleć, to rosła ilośc klubowiczy? więc po to jest ten temat, by zwrócić uwagę Wam, będącym wyżej, na problemy które leżą u nas, tych niżej, gdzie może nie widziecie/nie chcecie widzieć/nie wiecie.
Co do stażu, oczywiście masz racje, jestem młody stażem, nie wiem co było wcześniej, znam to tylko z plotek, więc nie wypowiadam się, bo nie doświadczyłem tego. Ankieta, była tylko rzuconą na wiatr luźną propozycją.

Jeśli kogoś uraziłem, mea culpa, przepraszam.

Ale liczę też na zrozumienie z drugiej strony i nie obrażanie się, nie bulwersowanie na to, jeśli ktoś z forumowiczy/klubowiczy zwróci uwagę że coś jest nie tak, lub że można by coś zmienić na lepsze. Tym bardziej, że nie jest do życzenie jednej osoby, a kilku.. Bo chyba nikt nie jest nieomylny i wszechwiedzący. A sądze, że Ci u góry, powinni wiedzieć i brać pod uwagę tych na dole. Bo jeśli nie będzie forumowiczów, to zarząd będzie sam dla siebie. Błędne koło, my jesteśmy dla zarządu, zarząd jest dla nas, w obie strony to działa, taka symbioza :)

a co do Chomiczka, absolutnie nie mam zastrzeżeń co do jego działalności dla forum, ktoś się wypowiedział o tym, by powiedzieć wprost? Owszem, wysłałem do niego informację na priv oraz na maila. Bezskutecznie

no i tak, za długo pisałem swój wywód i nie zauważyłem ziutka wiadomości :) dziękujeMY w imieniu tych od OA :)

#17 OFFLINE   dobols

dobols

    DobolsGarage dobols.pl

  • 917 postów
  • Dołączył: 18-03-2008
  • Skąd: Stłolica Pyrlandii
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 kwietnia 2012 - 20:55

nie zrozumcie mnie zle nie jestem stronniczy ani nie chce nikogo urazic.
Popatrzcie ile razy sa sprzeczki a powiem wam dkaczego.
Administracja-zarzad to sa rodzice.
uzytkownicy forum, klubowicze to sa dzieci. Bardzo prosty przyklad" tato moge isc na dwor?" jesli powiesz "tak "to sie ubiera i wychodzi , co sie jednak dzieje jak powiesz "nie" to sie zaczyna a czemu a dlaczego bo on moze a ja nie itd przykladow mnostwo. Teraz przelozcie tematyke i zachowanie ludzi. Czlowiek dorasta ........

#18 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2012 - 21:01

nie zrozumcie mnie zle nie jestem stronniczy ani nie chce nikogo urazic

ależ się w ogóle nie czaj - bądź stronniczy i urażaj :F

Administracja-zarzad to sa rodzice.

Ja to chyba jestem z bidula, bo mnie ci rodzice nie za bardzo kochają :( niektóre forumowe rodzeństwo też za mną nie przepada - ciekawe dlaczego :hmmm:

#19 OFFLINE   michal1350

michal1350

    Hanek

  • 191 postów
  • Dołączył: 04-10-2009
  • Skąd: SL
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 14 kwietnia 2012 - 21:05

(...)
Ja to chyba jestem z bidula, bo mnie ci rodzice nie za bardzo kochają :( niektóre forumowe rodzeństwo też za mną nie przepada - ciekawe dlaczego :hmmm:


Konsekwencje posiadania własnego zdania.:dziura:

#20 OFFLINE   dobols

dobols

    DobolsGarage dobols.pl

  • 917 postów
  • Dołączył: 18-03-2008
  • Skąd: Stłolica Pyrlandii
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 14 kwietnia 2012 - 21:09

kwestia przyzwyczajenia:)
sypusik ale Ty nie jestes obojetny na wredne rodzenstwo:)')