Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Spot marcowy


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
202 odpowiedzi na ten temat

#201 OFFLINE   izunia1113

izunia1113

    MAŁA CZARNA :):):)

  • 90 postów
  • Dołączył: 25-06-2011
  • Skąd: Rzgów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 02 kwietnia 2012 - 10:11

Mam nadzieje ze nastepnym razem mimo wszystko dotre :D bo musze od naszego regionalnego identyfikator wkoncu wziasc;)

#202 OFFLINE   cruel

cruel

    nawet gdy będę kroczył...

  • 214 postów
  • Dołączył: 19-06-2010
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Y22XE

Napisany 02 kwietnia 2012 - 10:16

P.S.
Misiek, link dla Ciebie, cena trochę się zmieniła i musisz przedzwonić, zapytać o szczegóły:
http://allegro.pl/ob....235034167.html


To polecam, szwagier korzystał i zadowolony, ja mam zamiar niedługo dać temu panu kierownice do obszycia.

Jak rano wstałem i uświadomiłem sobie że nie mam czym auta odśnieżyć to się przewróciłem na drugi bok i wstałem w okolicach południa :) teraz troszkę załuję
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Czas jest wartościowszy od pieniędzy. Możesz dostać więcej pieniędzy, ale nie możesz dostać więcej czasu.

#203 OFFLINE   cichy1993

cichy1993

    2.0 8V 115KM>2.5 V6 170KM

  • 30 postów
  • Dołączył: 08-02-2012
  • Skąd: ŁÓDŹ

Napisany 02 kwietnia 2012 - 17:46

Czarny miałeś rację z tą zawieszką... Dzisiaj wyjąłem lewy amorek a on prawie nie trzymał. Do tego jeszcze jedną ciekawostkę wykryłem poprzedni właściciel usunął łączniki stabilizatorów(pewnie im się pukało):masakra:, a drążek lekko obrócony tak że prawie się w oczy nie rzuca. Na następny wypad będzie już cacy i już drugi dyfer założę 100% więc będzie się lepiej kręcić..no i przychodzi mi na myśl dodmuchać silnik jakimś kompresorkiem... i w Ślesinie już pochwalę się nowym kolorkiem auta:) Azurro Nouvola z Palety Lancii.:D:D Dzisiaj paczuszka z Lakierem dotarła więc zabawa się zaczyna. Tylko jeszcze Bre na maskę chce nabyć- Nie ma ktoś na sprzedaż?