Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

ODKLEJONA SZYBA


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   siwy99

siwy99

    =-=-=-=-=-=-=

  • 349 postów
  • Dołączył: 26-06-2006
  • Skąd: --------

Napisany 05 sierpnia 2007 - 11:04

Witam kilka tygodni wstecz przy zamykaniu drzwi zauwazylem dziwny przypadek, gdzie wsiadając za kółko zamykam drzwi a tu nagle szyba czołowa mi podskakuje w miejscu łączenia ze ścianą grodziową :shock: . Wsadziłem dłoń i odchylilem szybe okazało sie ze cała dolna część szyby jest odklejona :mad:. Z tym że szyba odeszła od kleju a nie z klejem.

Tak więc sprawa korozji na podszybiu odpada.
Złe wklejenie po wymianie tez odpada bo jest numerowo i rocznikowo fabryczba .

Kiedys przed tym zdarzeniem wjechałem centralnie przodem na krawężniki wysokie pod sam zderzak z taką prędkoscią ze myslałem ze urwało przód.
Z kolei znajomy przerabiał anglika ome na eur i mowil mi ze ściagan grodziowa jest wklejana tak jak szyba więc ta ściana też pracuje.
Czy po tej przygodzie z krawężnikiem mogło to spowodować przesunięcie ściany grodz. na tyle by rozerwało klej szyby? Zaznaczam ze szyba jest odklejona w miejscu łączenia z ścianą grodziową i
z dachem. A przy słupkach klej trzyma idealnie :neutral: tak czy owak wyciąć i wkleić szybe sam dam rade. A pytam bo mimo ze sam sobie naprawie nie chce robic tego w nieskonczonosc. pozdrawiam

#2 OFFLINE   Pietras

Pietras
  • 23 postów
  • Dołączył: 31-01-2007
  • Skąd: Gleiwitz

Napisany 05 sierpnia 2007 - 13:37

Moim zdanie wada fabryczna
Nie zastosowali podkladu pod klej na szybie

Zrob to zgodnie ze sztuka i powinno byc OK
Podczas roboty nie zaluj kleju
chyba ze juz cos takiego robiles i masz doswiadczenie
Ja robilem raz troszke nie wyszlo teraz jestem madrzejszy...

Pozdro
Warczy
Trąbi

Omega KOMBI