Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

A może ktoś będzie miedzy 8.08 a 14.08 na półwyspie helskim


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
9 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 lipca 2007 - 23:04

Akurat będę tam na urlopiku i może ktoś byłby chętny na jakiegoś spociszka??Będę albo we władysławowie albo w samym Helu ale raczej w Helu.Jakby ktoś był chętny to bym się pisał Tak mi się pechowo ułożyło że chyba sam tam będę więc nawet będę mógł ze 3 osóbki przenocować w campingu to przy okazji możnaby było :piwo: i to nie jedno machnąć.....
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#2 OFFLINE   Wiking

Wiking
  • 381 postów
  • Dołączył: 03-04-2007
  • Skąd: Końskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 lipca 2007 - 07:32

Może sie spotkamy, bedę na urlopie od 03.08. do 02.09. i będę krążył miedzy Kołobrzegiem a Elblagiem - poznam ta biała kluche ;)

#3 OFFLINE   jjanusz

jjanusz

    Zbanowany

  • 220 postów
  • Dołączył: 23-05-2006
  • Skąd: dęblin

Napisany 31 lipca 2007 - 18:16

a ja wróciłem teraz i mieszkałem między władysławowem a puckiem miejsce luks do wypadów i dość tanio

#4 OFFLINE   Hypnotic

Hypnotic
  • 37 postów
  • Dołączył: 07-11-2006
  • Skąd: Poznań

Napisany 31 lipca 2007 - 19:05

Ja będę między 10.08 - 15.08 w Wejherowie, rzut beretem od półwyspu helskiego :wink: Jest świetny punkt jadąc do samego Helu już na półwyspie, po prawej stronie taki parking wysypany kamieniami nad samą wodą - zatoką, a po drugiej stronie plaża i morze [wiadomo jak to na całym półwyspie :lol: ] Tam mogłoby być super miejsce na spotkanie. Jak ktoś jeszcze dołączy chętnie sie pisze :wink:

#5 OFFLINE   eMdzeJ

eMdzeJ
  • 172 postów
  • Dołączył: 16-11-2006
  • Skąd: Ostrów Wlkp./Sopot

Napisany 31 lipca 2007 - 19:38

Bardzo chetnie pojawie się na spociku. Jak dla mnie moze byc w każdym miejscu w okolicach trójmiasta.

#6 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 lipca 2007 - 20:46

Cieszę się że są chętni więc teraz kwestia konkretnego terminu i będzie git!!!!8.08 to będą ze mnie zwłoki ale np 9 to powinienem być już wypoczęty...... :grin:

Jest świetny punkt jadąc do samego Helu już na półwyspie, po prawej stronie taki parking wysypany kamieniami nad samą wodą - zatoką, a po drugiej stronie plaża i morze [wiadomo jak to na całym półwyspie ] Tam mogłoby być super miejsce na spotkanie.

i to jest doskonałe miejsce.....Tylko nie jestem pewny czy tam w ciągu dnia nie kasują za parking......Bo rok temu to tam nawet postój robiłem ale to była 4 rano więc parking był pusty.może znajdą się miejscowi co nam podpowiedzą i może sami też wpadną.......a i moja kluseczka przeszła małą metamorfozę tylko na razie nie mam czym zrobić nowej fotki bo cyfrówka podróżuje........ :lol:
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#7 OFFLINE   Wiking

Wiking
  • 381 postów
  • Dołączył: 03-04-2007
  • Skąd: Końskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 sierpnia 2007 - 08:39

No to podawać konkrety panowie, bo wybywam 4.08. i nie będę miał dostępu do neta ;)
Podajcie konkretne miejsce (dokładnie bo ja nietutejszy :hehe: ) i czasssssss.

#8 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 sierpnia 2007 - 14:27

no to ja proponuję 9.08 na tym parkingu....niewiem dokładnie koło jakiej miejscowości on jest ale jak lecisz w kierunku Helu to po prawej stronie będzie taki odsłonięty kamienisty parking.widać go fajnie z drogi więc bezproblemowo można trafić.a możemy też zrobić taki numerek że na PW wyślemy sobie numerki kom. i wtedy już na miejscu ustalimy i godzinę i konkretne wskazówki co do tego parkingu.co wy na to???
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#9 OFFLINE   Wiking

Wiking
  • 381 postów
  • Dołączył: 03-04-2007
  • Skąd: Końskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 sierpnia 2007 - 15:28

OK, może na CB sie zwołamy. Ale jeszcze godzinka, proponuje ok. 17.00.

:edit: Panowie sorry plany sie zmieniły - do 17.08. jestem w Kołobrzegu, moze po tym terminie, bo bede w Elblągu :(

#10 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 sierpnia 2007 - 16:14

no godzinka 17 bedzie git CB oczywiście a dla chętnych którzy nie mają CB to podam swój numerek kom a oni swój i się zgadamy konkretnie.....
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!