Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wszystko na temat wyboru nowego regionalnego!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
92 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 stycznia 2012 - 11:18

Wg mnie to ważna sprawa, czemu regionalnego wybierać mają tylko klubowicze? Czy nie reprezentuje też nas - zwykłych forumowiczów? Sorry ale uważam, że nie jest to w porządku. To nie zarząd.

W mojej opinii na regionalnego nadaje się MSH!! :brawo:

#2 OFFLINE   arnixx

arnixx

    Klubowy "Król Julian"

  • 766 postów
  • Dołączył: 15-12-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 23 stycznia 2012 - 12:28

Ale regionalny to nie prezes SB :lol:

#3 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 23 stycznia 2012 - 16:25

zależy o kim mówisz.. bo niektórzy forumowicze to albo przestali sie wypowiadac na forum od x czasu albo nie pojawiają się na żadnych spotach... poza jeszcze nic nie wiadomo kto i co może wiec nie ma co panikować MB ;)

ale wg Twojej sugestii ja bym proponował do kandydowania na to stanowisko
Explosiv9 - jako że doświadczenie w roli regionalnego już ma wiec idealnie by pasował ;) :D

#4 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 stycznia 2012 - 16:37

zależy o kim mówisz.. bo niektórzy forumowicze to albo przestali sie wypowiadac na forum od x czasu albo nie pojawiają się na żadnych spotach...


Mowię o tych którzy czynnie uczestniczą na forum, zaglądają, czytają itp. i z tego co mi wiadomo aby byc forumowiczem nie trzeba być na spotach.

ale wg Twojej sugestii ja bym proponował do kandydowania na to stanowisko
Explosiv9 - jako że doświadczenie w roli regionalnego już ma wiec idealnie by pasował


Widzę, że nie potrafisz być poważny kiedy trzeba, no cóż...

#5 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 23 stycznia 2012 - 16:59

MB ale ja Ci zadam pytanie :
Czy funkcja regionalnego jest dla forumowiczów którzy sie tylko wypowiadaja na forum czy jako przedstawiciel klubowy danego regionu ?

bo wg mnie to że ktoś jest aktywny na forum nie oznacza ze moze być uprawniony do głosowań. sorry bo może to żle zabrzmi - ale skoro to jest klub, płacimy składke klubową to klubowicze decyduja co sie dzieje w klubie a nie forumowicze.
I nie dziele teraz tutaj ludzi na gorszych i lepszych ale sorry jesli chcesz głosować i brać czynny udział w zuciu klubu i spraw z nim związanych - zostań klubowiczem a nie forumowiczem. sprawa wg mnie jest chyba oczywista.


ad 2
dobra szyderka nie jest zła ;) ale przepraszam już nie bede

chcemy mieć szybko nowego regionalnego to zaproponujmy realnych kandydatów na to stanowisko

a dlaczego Explosiv9 nie może być realnym kandydatem? ja go nieskreślam przecież - był jużregionalnym wiec wie co i jak. :)

#6 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 stycznia 2012 - 17:10

Czy funkcja regionalnego jest dla forumowiczów którzy sie tylko wypowiadaja na forum czy jako przedstawiciel klubowy danego regionu ?


Do tej pory myślałem, że dla obu, ale widzę, że znasz się lepiej :up: A forumowicze to na spoty nie jeżdżą?? hmmm ciekawe....

bo wg mnie to że ktoś jest aktywny na forum nie oznacza ze moze być uprawniony do głosowań. sorry bo może to żle zabrzmi - ale skoro to jest klub, płacimy składke klubową to klubowicze decyduja co sie dzieje w klubie


No to akurat zależy od obowiązków regionalnego, bo skoro on faktycznie jest TYLKO dla klubowiczy to decydujcie WY.

I nie dziele teraz tutaj ludzi na gorszych i lepszych ale sorry jesli chcesz głosować i brać czynny udział w zuciu klubu i spraw z nim związanych - zostań klubowiczem a nie forumowiczem.


Sorry, ale to się wiąże z opłatą, której ja już nigdy nie zapłacę na ten klub bo mnie nie stać.

ad 2
dobra szyderka nie jest zła


Ale to nie pogaduchy Rafke, myślę, że już dość dużo napisałeś aby dać zwykłym forumowiczom do myślenia i skoro tak stawiasz sprawy to na pewno nie zasługujesz na regionalnego.
I tu pytam, Regionalny = tzn klubowy?? :o czyli region = klub Tak wnioskuje z Twojej wypowiedzi.

#7 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 23 stycznia 2012 - 17:53

Do tej pory myślałem, że dla obu, ale widzę, że znasz się lepiej A forumowicze to na spoty nie jeżdżą hmmm ciekawe....

oj nie o to mi chodzi czy jezdza czy nie... to nie jest wyznacznik do tego by mieć takie możliwości, ale po co wtedy status klubowicza jak forumowicz moze decydować kto bedzie reprezentować klub or region ?

No to akurat zależy od obowiązków regionalnego, bo skoro on faktycznie jest TYLKO dla klubowiczy to decydujcie WY.


no a co Regionalny może zrobić dla forumowicza oprocz przyjecia jego kandydatury dla klubu ?

Ale to nie pogaduchy Rafke, myślę, że już dość dużo napisałeś aby dać zwykłym forumowiczom do myślenia i skoro tak stawiasz sprawy to na pewno nie zasługujesz na regionalnego.


oj przestań że mała propozycja na kogoś kto już był kiedyś regionalnym robi takie halo ?? :masakra: Jeśli ktoś nie chce być dalej w klubie to dla mnie jest troche nie fer żeby jeszcze sie burzył o to czemu nie może mieć o wkładu w sprawy związane z klubem i regionem ?

jako forumowicz powiedz mi w jakim celu Ci jest potrzebny Regionalny ? bo tego nie rozumiem ?


ps przerzućta ta rozmowe w pogaduchy zeby tutaj nie śmiecić ale wg mnie to co napisałem jest istotne przy wyborach regionalnego i kto powinien go wybierać, ale nie mi decydować - wyraziłem tylko swoje zdanie ;) pzdrw

#8 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 23 stycznia 2012 - 19:08

no a co Regionalny może zrobić dla forumowicza oprocz przyjecia jego kandydatury dla klubu ?


np sprzedać naklejki forumowe :D

a dlaczego Explosiv9 nie może być realnym kandydatem? ja go nieskreślam przecież - był jużregionalnym wiec wie co i jak.


Regionalnym musi być klubowicz, bo regionalny dostaje dodatkowe uprawnienia na forum i jest on "łącznikiem" pomiędzy zarządem a klubowiczami z regionu (lub potencjalnymi klubowiczami czyli forumowiczami), ale regionalny reprezentuje cały region.


PS czy to jest na pewno temat na takie dyskusje?? ;)

#9 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 23 stycznia 2012 - 20:37

Rafke,jesli ja ponownie miałbym zostac regionalnym to Ty juz nie byłbyś klubowiczem...

Druga sprawa...swego czasu duzo wnikałes w moje ''regionowanie'' ,więc proponuję przyjąc ta zaszczytna funkcje a nie chowac teraz głowe w piasek,jestes w koncu KLUBOWICZEM więc powinienes działac na rzecz klubu.Pokaż,że jesteś męzczyzną i coś tam w spodniach nosisz a może nawet wrócę do klubu żeby Ci trochę głowę pozawracać różnymi pierdołami...


Aaa,i masz rację pisząc,że ''dobra szyderka nie jest zła'' tyle tylko,że Twojej do dobrej to jeszcze duuuużo brakuje.Idz sobie przy ''omci pomodzić'' to może Ci coś przyjdzie do głowy.Powodzenia .

#10 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 stycznia 2012 - 21:18

Przestańcie się drapać !!

Odpowiem na pytanie "dla czego regionlanym nie może być forumowicz ?? "

Nie może być ponieważ - regionalny ma dostęp do dodatkowego podforum do którego mają dostęp tylko i wyłącznie klubowicze/regionalni , ma być tzw. łącznikiem pomiędzy forumowiczami/klubowiczami z danego regionu a zarządem , będzie rozprowadzać gadzety klubowe .

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#11 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 23 stycznia 2012 - 21:29

Marku,to chyba każdy wie (no jak widać oprócz Rafke).Generalnie temat jest poważny ale jak widać nie dla wczesniej wymienionego,który jest KLUBOWICZEM i powinien swiecic przykładem,no ale... Dlatego wczesniej napisałem ,ze gdybym był regionalnym to ...ktos by nie był klubowiczem. I to nie jeden ktos....

#12 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 stycznia 2012 - 21:39

Dla tego nie odpisuję na resztę postów w tym temacie tylko odpowiadam na pytanie zadane przez Mariusza MB

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#13 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 25 stycznia 2012 - 08:12

Chciałbym się dowiedzieć kto usunął moje wczorajsze posty i jakim prawem!! Uważam, że były one na temat i były bardzo istotne, jeżeli nie w tym wątku to można było to przenieść do "pogaduch". Widzę że dalej się usuwa NIEWYGODNE posty.


Chciałbym coś wyjaśnić, wyparował post na moja prośbę. (1)
To jest temat do umieszczania naprawdę ważnych spraw przez waszego regionalnego, zarząd, administrację. A teraz to już nawaliło się tu spamu drodzy koledzy.
Tu ew powinny zostać tylko propozycje na regionalnego.
Przecież możecie sobie założyć temat odnośnie wyboru nowego regionalnego prawda?
Czy to jest naprawdę takie trudne?

#14 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 stycznia 2012 - 11:30

Przecież możecie sobie założyć temat odnośnie wyboru nowego regionalnego prawda?
Czy to jest naprawdę takie trudne?


tam były poruszane sprawy wyboru nowego regionalnego. jeśli podchodziły pod spam - można było to przesunąć do pogaduch tak jak prosiłem na końcu posta aby tutaj nie robić zamętu.
ale mleko zostało już wylane, tak więc żal nieaktualny ;)
sorry za OT.

#15 OFFLINE   Beny

Beny

    x30ben

  • 4 042 postów
  • Dołączył: 28-12-2006
  • Skąd: Malbork - GMB
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 stycznia 2012 - 12:46

Wszelkie dyskusje proszę kontynuować tutaj...
Dodany obrazek

ZWYKŁY KLUBOWICZ

#16 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 stycznia 2012 - 13:26

Odpowiem na pytanie "dla czego regionlanym nie może być forumowicz "


Ja pytałem, czemu nie mogą go wybierać forumowicze, a nie czy regionalnym może być forumowicz.

Generalnie temat jest poważny ale jak widać nie dla wczesniej wymienionego,który jest KLUBOWICZEM i powinien swiecic przykładem,no ale


No niestety, też i ja tak myślałem.

oj nie o to mi chodzi czy jezdza czy nie... to nie jest wyznacznik do tego by mieć takie możliwości, ale po co wtedy status klubowicza jak forumowicz moze decydować kto bedzie reprezentować klub or region ?


Dokładnie tak to ująłeś, A status klubowicza - możesz mieć gadżety, wchodzić w dział klubowy - nie wiesz za co płacisz??

no a co Regionalny może zrobić dla forumowicza oprocz przyjecia jego kandydatury dla klubu ?


Pomóc na forum, sprzedać gadżeta.... itp, jak to A10 ujął,. regionalny to łącznik z zarządem - bynajmniej taki był zamysł

Jeśli ktoś nie chce być dalej w klubie to dla mnie jest troche nie fer żeby jeszcze sie burzył o to czemu nie może mieć o wkładu w sprawy związane z klubem i regionem ?



A czemu nie? Przecież jest userem forum i uczestniczy czasem w spotach.

:idea: w Pomorskiem faktycznie chyba niepotrzebny regionalny, przeca mamy prezesa MK, czyli jest komu truć :pupa:

#17 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 stycznia 2012 - 15:04

i znowu trzeba przez ciebie odbiegac od tematu :masakra:

Rafke,jesli ja ponownie miałbym zostac regionalnym to Ty juz nie byłbyś klubowiczem...


powód ? tylko sensowny ?

bo to ze mam odmienne zdanie od Ciebie to nie jest powodem zeby komuś zdjąć uprawnienia bycia klubowiczem.
Regulaminu nie zlamałem, klubu nie olałem.
dlatego ja jestem klubowiczem a Ty nie...

Druga sprawa...swego czasu duzo wnikałes w moje ''regionowanie'' ,więc proponuję przyjąc ta zaszczytna funkcje a nie chowac teraz głowe w piasek,jestes w koncu KLUBOWICZEM więc powinienes działac na rzecz klubu.Pokaż,że jesteś męzczyzną i coś tam w spodniach nosisz

Ja nie mam czasu na to ani nie widze sie do konca w tej roli z racji krótkiego stażu w klubie.poza tym
ja bym nie zrezygnowałem z klubu, bo kogos ciekawiło kim jest regionalny którego ani razu nie widziałem, gdzie wg mnie w ogole nie wykazywał sie w tej roli, nawet jak do Ciebie przyjechelismy na spota to byles na tyle fer wobec nas ze sie spozniles ponad godzine... to jest postawa regionalnego ? wiec takie komentarze sobie zostaw dla siebie czy ja sie nadaje czy nie, bo ja dla klubu to jak cos moge to zrobie,zorganizuje ! wysmiewasz sie z gadzetów playa ze załatwiałem na zloty i w ogóle.
wyj.. mam na to co ty o tym sadzisz czy bedziesz z tego szydził - bo dla mnei bardziej sie liczy usmiech dzieciaków i innych osób że mam jakies mozliwosci załatwić dodatkowe nagrody, prezenty i co najwazniejsze że bezinteresownie niż to czy Explosiv9 bedzie sie z tego wysmiewać i szydzic.i w nawiazaniu do

Aaa,i masz rację pisząc,że ''dobra szyderka nie jest zła'' tyle tylko,że Twojej do dobrej to jeszcze duuuużo brakuje.Idz sobie przy ''omci pomodzić'' to może Ci coś przyjdzie do głowy.Powodzenia


jak chcesz z takich rzeczy robic szydere to zostaw to dla siebie bo widze ze strasznie cie to boli ze ja cos dla kolegow i kolezanek z klubu potrafie zrobic/załatwić a dla siebie modzic auto.a jeśli dalej twierdzisz ze twoje szydery sa duuuuzo lepsze to zyj sobie z takim przekonaniem(sam), bo tak naprawde to wszystkich albo to nie smieszy bo nawet nie chce sie im komentowac twoich super szyderczych textów albo poprostu maja szydere z Ciebie.
to że ja modze auto to moja pasja a nie twoja, to ze ty traktujesz swoja omege jako dupowoza to ok, nie wnikam, ale jesli tobie przeszkadza modzenie w mojej omce to juz ci raz o tym pisałem - NIE PATRZ NA TO I NIE KOMENTUJ- proste.
a nie że ciagle do tego wracasz :masakra:

a może nawet wrócę do klubu żeby Ci trochę głowę pozawracać różnymi pierdołami...


dlatego jak dla mnie to juz nigdy nie powines dostac statusu klubowicza bo widać na czym ci bardziej zalezy i pokazujesz swoja wartosc klubowicza przez powod dla jakiegos bys tylko wrocił do klubu.


Przepraszam wszystkich za Offtopa ale chce juz zakonczyc te przepychanki i raz do konca wyjasnic explosiv9 o co kaman (poraz kolejny) w tym temacie, ale jesli został założony temat do pogaduch na temat wyborów - tytaj po cześci o tym pisze.

ale leczą mnie już czasami niektore słowa...:masakra:

a wracajac do tematu.
A Ty M_K w teorii mozesz połaczyć funkcje Prezesa + regionalnego ?

#18 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 stycznia 2012 - 15:19

Tiaa, nowy regionalny będzie tu miał trochę roboty :masakra:
Teraz się będą licytować kto więcej zrobił/załatwił itd :masakra: Bądźcie qufa dorośli i niech jeden mądrzejszy skończy ;)
Ja też trochę zrobiłem i się nie chwale :smiech: ;)

a tak serio to proponuje zastosować się do rady prezesa

Przestańcie się drapać


:yes: :up:

#19 OFFLINE   mbobik

mbobik

    1-szy v-ce Prezes od SB

  • 1 065 postów
  • Dołączył: 11-09-2008
  • Skąd: Żukowno
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 stycznia 2012 - 15:39

i znowu trzeba przez ciebie odbiegac od tematu :masakra:



powód ? tylko sensowny ?

bo to ze mam odmienne zdanie od Ciebie to nie jest powodem zeby komuś zdjąć uprawnienia bycia klubowiczem.
Regulaminu nie zlamałem, klubu nie olałem.
dlatego ja jestem klubowiczem a Ty nie...


Ja nie mam czasu na to ani nie widze sie do konca w tej roli z racji krótkiego stażu w klubie.poza tym
ja bym nie zrezygnowałem z klubu, bo kogos ciekawiło kim jest regionalny którego ani razu nie widziałem, gdzie wg mnie w ogole nie wykazywał sie w tej roli, nawet jak do Ciebie przyjechelismy na spota to byles na tyle fer wobec nas ze sie spozniles ponad godzine... to jest postawa regionalnego ? wiec takie komentarze sobie zostaw dla siebie czy ja sie nadaje czy nie, bo ja dla klubu to jak cos moge to zrobie,zorganizuje ! wysmiewasz sie z gadzetów playa ze załatwiałem na zloty i w ogóle.
wyj.. mam na to co ty o tym sadzisz czy bedziesz z tego szydził - bo dla mnei bardziej sie liczy usmiech dzieciaków i innych osób że mam jakies mozliwosci załatwić dodatkowe nagrody, prezenty i co najwazniejsze że bezinteresownie niż to czy Explosiv9 bedzie sie z tego wysmiewać i szydzic.i w nawiazaniu do

jak chcesz z takich rzeczy robic szydere to zostaw to dla siebie bo widze ze strasznie cie to boli ze ja cos dla kolegow i kolezanek z klubu potrafie zrobic/załatwić a dla siebie modzic auto.a jeśli dalej twierdzisz ze twoje szydery sa duuuuzo lepsze to zyj sobie z takim przekonaniem(sam), bo tak naprawde to wszystkich albo to nie smieszy bo nawet nie chce sie im komentowac twoich super szyderczych textów albo poprostu maja szydere z Ciebie.
to że ja modze auto to moja pasja a nie twoja, to ze ty traktujesz swoja omege jako dupowoza to ok, nie wnikam, ale jesli tobie przeszkadza modzenie w mojej omce to juz ci raz o tym pisałem - NIE PATRZ NA TO I NIE KOMENTUJ- proste.
a nie że ciagle do tego wracasz :masakra:


dlatego jak dla mnie to juz nigdy nie powines dostac statusu klubowicza bo widać na czym ci bardziej zalezy i pokazujesz swoja wartosc klubowicza przez powod dla jakiegos bys tylko wrocił do klubu.


Przepraszam wszystkich za Offtopa ale chce juz zakonczyc te przepychanki i raz do konca wyjasnic explosiv9 o co kaman (poraz kolejny) w tym temacie, ale jesli został założony temat do pogaduch na temat wyborów - tytaj po cześci o tym pisze.

ale leczą mnie już czasami niektore słowa...:masakra:

a wracajac do tematu.
A Ty M_K w teorii mozesz połaczyć funkcje Prezesa + regionalnego ?


Rafke, Ben otworzył ten temat w konkretnym celu, a Ty znów nie potrafisz się ogarnąć i ŚMIECISZ. Jak masz coś do ex to napisz mu PW, a nie tu wylewasz swoje żale.

jak nie masz nic do powiedzenia odnośnie regionalnego to nie pisz.

#20 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 25 stycznia 2012 - 16:21

mb nie smiece tylko odbijam pileczke na texty które sa nie na miejscu tutaj.
zaśmiecił ex wchodzac na temat ze mi sie nie nalezy status klubowicza wg niego wiec zadałem pytanie dlaczego.

odpowiedziałem na jego post.


Wiec prosze przestań teraz wchodzić miedzy wódke a zakąske ;)
Miszung tak samo napisał że klubowicze powinni wybierać regionalnego wiec po co tu dalej ciagnać temat kto moze brac udział w wyborach itd.

ja już skończyłem temat i nie chce wchodzić juz na ten temat a Wy go dalej ciągniecie z Adamem


NIE CHCE SIE JUZ DRAPAĆ. ;) :pokoj:

KoCham Waaaas ;)