Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wszystko co dotyczy spota w Miedzygórzu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
85 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 25 stycznia 2012 - 07:25

A tak w ogóle to na którą godzinę planuje zjechać ekipa sobotnia?


To może ja się wypowiem:D
Myslę, że jak będziemy u Was około 10.00-11.00 to bedzie dobrze:p
Wszyscy się wyśpią, będą zadowoleni, bałwanków nie trzeba będzie lepić itd.:D W południe można się wybrać na wędrówkę, żeby do ciemka wrócić:D
Później udamy się na ucztę:innySmiech:

#82 OFFLINE   Qbapl

Qbapl
  • 164 postów
  • Dołączył: 06-08-2009
  • Skąd: Legnica

Napisany 25 stycznia 2012 - 16:58

Nie przeczę, ale inni też lubią: Brudasek, Qbapl, jak dobrze pamiętam to byli tacy co też się rzucili

Wielkie dzięki za pamięć nadal bardzo chętnie je zjemy bo są przepyszne to dla nas też proszę:))))
A jeszcze jedno czy ktoś jeździ na nartach? bo jak tak to znalazłem cos takiego http://www.nocowanie...ciarskie/33099/ i ja tam ochotę w sobotę pobyć a Brudasek będzie z wami zwiedzał:)) Co do przyjazdu to jeszcze nic nie wiem:(((((

#83 OFFLINE   ZWIRAS

ZWIRAS
  • 8 postów
  • Dołączył: 15-01-2009
  • Skąd: Szklarska Poręba
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 25 stycznia 2012 - 19:24

A jeszcze jedno czy ktoś jeździ na nartach?


Kubuś, zapraszam na narty do mnie, mieszkam może z kilometr od "ośrodka narciarskiego", a waruny są meega ! Spanie masz w gratisie ;)

#84 OFFLINE   Szyperek

Szyperek
  • 101 postów
  • Dołączył: 29-08-2010
  • Skąd: Jelcz Laskowice

Napisany 25 stycznia 2012 - 19:41

Kubuś, zapraszam na narty do mnie, mieszkam może z kilometr od "ośrodka narciarskiego", a waruny są meega ! Spanie masz w gratisie ;)


Witam jezeli byla by jakas mozliwosc przeslania info jak tam wygladaja panujace warunki na PW byl bym wdzieczny , co prawda w tym tygodniu wybieram sie z rodzinka na sanki do Stronia Slaskiego na Czarna Gore, nie mniej jednak w nastepny weekend chetnie odwiedzil bym Szklarska. Wiec jak cos to prosze o jakies info jaka pododa panuje w gorach.
Pozdrawiam

#85 OFFLINE   Qbapl

Qbapl
  • 164 postów
  • Dołączył: 06-08-2009
  • Skąd: Legnica

Napisany 26 stycznia 2012 - 13:23

To może nie długo jakiś spulny wyjazd na narty?????

#86 OFFLINE   ZWIRAS

ZWIRAS
  • 8 postów
  • Dołączył: 15-01-2009
  • Skąd: Szklarska Poręba
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 26 stycznia 2012 - 22:22

W mojej okolicy śniegu jest min. metr, temperatury ok -10 st. i świeci słoneczko. Drogowcy ogarniają się z parkingami i drogami, wszystkie wyciągi kręcą i tak ma byc następny tydź. Więc białe szaleństwo pełną parą ;)