Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Moje hobby - modelarstwo redukcyjne


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kamcio

kamcio
  • 72 postów
  • Dołączył: 24-01-2009

Napisany 25 grudnia 2011 - 03:35

kiedyś w zamierzchłych czasach to kleiłem z małego modelarza i nawet 2 gie miejsce w Polsce na zawodach w Zawadzkiem czołg Reno R-25 potam repliki wozów bojowych np. BRDM -5 sterowane już na radio jak stan wojenny ogłosili to musiałem zdać aparaturę do LOK /bo nie była moja/i mnie tym trochi wkur....li/mimo że byłem trepem/a potem to już mój konik 2-ga wojna światowa wojna na pacyfikuUSA-JAPONIA a szczególnie lotniskowce i do tej pory tym się zabawiam i pasjonuję staram się robić repliki ale dla siebie a jeśli chodzi o repliki to jak ktoś robi to wie o co chodzi:) no i jeszcze broń i auta ale to inna bajka

#2 OFFLINE   Nawalony Zając

Nawalony Zając
  • 3 237 postów
  • Dołączył: 01-03-2008
  • Skąd: Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 grudnia 2011 - 08:59

Szkoda, że to taki pochłaniacz czasu. Ja mam jeszcze sporo zabawek nietkniętych w pudełkach Dragona 1:35 niemieckiej pancerki, całą szafę pierdół do waloryzacji, farb, aerografów itp.
Ale powoli wycinam Halińskiego "YAMATO" w skali 1:200 :p

#3 OFFLINE   kamcio

kamcio
  • 72 postów
  • Dołączył: 24-01-2009

Napisany 28 grudnia 2011 - 11:16

oj to się narobisz Panie :)oczywiscie jak chcesz aby to jakosik wyglądało no ale sadząc po Twoim aucie to model będzie super!