Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Wigillia w Pomorskim 2011 Propozycja


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   arnixx

arnixx

    Klubowy "Król Julian"

  • 766 postów
  • Dołączył: 15-12-2010
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 17 listopada 2011 - 16:10

Witajcie :D

Chcia bym wyjsc z propozycja wigilli klubowej polaczonej z moimi urodzinami. Moim zdaniem dzieki takiemu polaczeniu imprez mozna troszke grosza zaoszczedzic.
:fala:


Spotkanie mialo by miejsce 16 Grudnia ( Piatek ) w Gdansku - Oliwie przy ulicy kwietnej w lokalu o wymownej nazwie 'PASZCZA LWA'
Miejsce jest dla 40-50 osob, jest kominek i bedzie cieplo.

A teraz kwestia kosztow!!

Wiekszosc czesc oplaty za wynajecie lokalu ponosze ja ze wzgledu na to iz beda to moje urodziny i bedzie kilka osob z poza grona OKP, jesli oczywiscie nie mili byscie nic przeciwko?

Skladka od osob byla by w wysokosci do 20zl a wtym bedzie winko lub wodeczka oraz piwko i przekaski. Jak rowniez jedzenie zapewnione odemnie na wieczor na zabawe urodzinowa. A co do wigilli to musieli bysmy zrobic liste co to kto zrobi i przyniesie aby nie bylo sytuacji ze beda same salatki na stole :D :smiech:

Nie nastawiam sie na zadne 'prezenty' ani 'kaske urodzinowa' chce tylko tego aby byla UDANA IMPREZA


Temat do obgadania bo zostal jeszcze miesiac a tak za dwa tygodnie musial bym sie zabrac za organizacje.

Teraz tylko czekam na wasze zdanie i moze jakies sugestie :)



:tank::dziura:

#2 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 17 listopada 2011 - 17:24

Arnix my raczej odpadniemy ponieważ ja również w tym dniu mam urodziny :) i niestety nie jestem za połączeniem tych dwóch imprez w taki sposób
owszem zawsze można zrobić imprezę po spotkaniu wigilijnym ale spotkanie powinno odbyć się o pewnej godzinie bez osób trzecich a nastepnie impreza urodzinowa dla tych co maja ochotę na niej zostać + osoby trzecie -tak ja uważam ale no cóż starzeję się :)

#3 OFFLINE   explosiv9

explosiv9

    nożownik pomorski

  • 1 643 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: Tczew

Napisany 18 listopada 2011 - 22:24

cóż starzeję się :)


To straszne ale prawdziwe :D :p

#4 OFFLINE   partyzant

partyzant
  • 88 postów
  • Dołączył: 23-07-2009
  • Skąd: gdańsk

Napisany 19 listopada 2011 - 01:41

Starość nie radość :pociesz: