Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Cieknąca pompa wtryskowa 2.5TD


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
46 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   grazyna

grazyna
  • 37 postów
  • Dołączył: 21-12-2006
  • Skąd: Dąbrowa

Napisany 10 marca 2015 - 09:02

Witam podepnę się tutaj,z małym pytaniem chcę wymienić pompe w omedze combi b różni się ostatnią cyfrą czy to nie będzie miało wpływu z odpalaniem autka.teraz którą mam w aucie szwankuje mam problemy z odpalaniem na ciepłym silniku
dziękuje i pozdrawiam

#42 OFFLINE   David83

David83

    SKŁAD LUBUSKI

  • 183 postów
  • Dołączył: 10-09-2014
  • Skąd: Niewierz
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 11 marca 2015 - 20:24

Witam podepnę się tutaj,z małym pytaniem chcę wymienić pompe w omedze combi b różni się ostatnią cyfrą czy to nie będzie miało wpływu z odpalaniem autka.teraz którą mam w aucie szwankuje mam problemy z odpalaniem na ciepłym silniku
dziękuje i pozdrawiam


Najlepiej aby sie zgadzały z kompem ale ja sprawdzałem i silnik pali i pracuje normalnie mimo róznych numerów:)

#43 OFFLINE   grazyna

grazyna
  • 37 postów
  • Dołączył: 21-12-2006
  • Skąd: Dąbrowa

Napisany 16 marca 2015 - 14:38

Witam ponownie to jeszcze jedno pytanko ,jeżeli jadę pomalutku bez szarży przy zmianie biegu zaświeca mi się czek i jest jakby dziura w gazie musi zejść z obrotów i jest oki.A jak sobie pozwolę na jazdę energiczną to wszystko jest ok czek się nie wyświetla .Czy to możne być na pewno pompa czy inna przyczyna ,nie spotkałam jeszcze dobrego mechanika aby mi się określił na 100% co z tym autem się dzieje
zapomniałam POZDROWIĆ :-))

#44 OFFLINE   premier2

premier2
  • 1 011 postów
  • Dołączył: 29-09-2009
  • Skąd: Piotrków T./ Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 16 marca 2015 - 16:08

Nastawnik...

#45 OFFLINE   grazyna

grazyna
  • 37 postów
  • Dołączył: 21-12-2006
  • Skąd: Dąbrowa

Napisany 16 marca 2015 - 16:35

To proszę jeszcze o jedno ,czy wymienić całą pompę z jedną inną cyferką ,czy naprawić nastawnik ,bo właśnie oddaje autko do mechanika aby zrobił wycieki i za razem wymieniłabym tą pompę
pozdrawiam

#46 OFFLINE   premier2

premier2
  • 1 011 postów
  • Dołączył: 29-09-2009
  • Skąd: Piotrków T./ Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 16 marca 2015 - 17:11

Po co naprawiać wycieki, skoro chcesz wymieniać pompę? Wymień na taką samą o tym samym nr lub daj do czyszczenia nastawnika, ale nie mechanikowi, tylko pompiarzowi. Tam będą mieli pojęcie co zrobić i przy okazji czegoś nie zepsuć. Nastawnik jest częścią pompy, tak przy okazji ;)

#47 OFFLINE   grazyna

grazyna
  • 37 postów
  • Dołączył: 21-12-2006
  • Skąd: Dąbrowa

Napisany 16 marca 2015 - 17:43

wycieki nie są na silniku i przy jakimś wężu a pompe mam zakupioną po regeneracji ,tylko jak już pisałam różni się ostatnią cyfrą ,tą pompe którą mam w samochodzie czyli uszkodzoną dawałam do pompiarza uszczelnił ją i sprawdzał jakiś czujnik temperatury paliwa i tyle.Już sama niewiem co z tym robić .Czekam na ostatnią dobrą porade
dzięki za wyrozumiałość i pomoc