Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Mini-kamera do kontroli opiekunki


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 września 2011 - 20:34

Koledzy, koleżanki... Być może źle robię, nie etycznie, wbrew pewnym zasadom, ale dziecko jest w tej chwili dla mnie najważniejsze...
Zona wraca do pracy po macierzyńskim i musimy mieć kogoś do opieki nad smykiem. Ponieważ pośród znajomych nikt nikogo nie był w stanie polecić, skorzystaliśmy z ogłoszeń lokalnych i mamy kandydatkę na opiekunkę. Rozmowa zapoznawcza, potem wizyta całodniowa, żeby się mały oswoił z nową osobą, no i czas na samotne godziny bez Mamy.
Potrzebowałbym namiary na jakieś urządzenie, które pozwoli mi zerknąć jak owa Pani zajmuje się synem. Jakaś minikamera, z pamięcią, raczej nie drogie, bo zależy mi na kilku pierwszych dniach. Chyba, że ktoś ma takie urządzenie i można by pożyczyć, odkupić... Sprawa dosyć pilna, więc czekam na rady.

#2 OFFLINE   figop

figop

    Tomek

  • 101 postów
  • Dołączył: 23-07-2010
  • Skąd: Rybnik

Napisany 02 września 2011 - 21:00

hhm kamera to nie wiem. ale podsłuchy sa fajne na allegro. wkładasz do niego kartę gsm a z komórki potem dzwonisz na nią, ona uruchamia podsłuch i słyszysz wszystko w twoim telefonie http://allegro.pl/pl...1784200840.html
a mini kamery to nie wiem. może taki coś ? http://allegro.pl/mi...1792038196.html
Powyższy Post Wyraża Jedynie Opinię Autora W Dniu Dzisiejszym.
Nie Może On Służyć Przeciwko Niemu W Dniu Jutrzejszym, Ani Każdym Innym Następującym Po Tym Terminie.
Ponadto Autor Zastrzega Sobie Prawo Zmiany Poglądów, Bez Podawania Przyczyny


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ
[SIGPIC][/SIGPIC]
oddam moją renie. za darmochę. tę co widać na foto.
UWAGA duży GRATIS do reni, zwany kredytem


http://figop.digart.pl/

#3 OFFLINE   bzyku_2002

bzyku_2002

    200 parę KM i ciągle mało

  • 1 525 postów
  • Dołączył: 09-09-2007
  • Skąd: Koczała ( Pomorze )
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 02 września 2011 - 21:41

Ja polecam jeszcze czujniki dymu, ruchu, noktowizory i czytniki linii papilarnych...

Ludzie ja widzę, ze co niektórym już siada i to porządnie.
Ja też mam małego synka pod opieką niani i na takie idiotyczne pomysły jeszcze nie wpadłem

#4 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 września 2011 - 08:22

bzyku może masz kogoś z polecenia, mi się niestety nie udało i oddać dziecko pod opiekę obcego to dla mnie trochę trudno zjawisko...

#5 OFFLINE   Drag

Drag
  • 22 postów
  • Dołączył: 23-03-2011
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 03 września 2011 - 11:37

Jak będzie coś nie tak z tą opiekunką to dziecko ci to okaże. Moja córeczka też jest pod opieką opiekunki i wręcz widać po małej jak lgnie do opiekunki, jak by jej coś nie odpowiadało to myślę że nie chętnie by tam zostawała, ma niecałe dwa latka i już jest pod jej opieką od 4m-cy. Chyba że twoje maleństwo jest bardzo malutkie i nie okazuje jeszcze uczuć.

#6 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 września 2011 - 15:47

Mały ma 9 miesięcy i dużo już rozumie. Mam nadzieję, że się przyzwyczai...

#7 OFFLINE   centy

centy
  • 1 600 postów
  • Dołączył: 24-08-2009
  • Skąd: Harlow UK
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 września 2011 - 08:34

Jak by było potrzeba, to w selgrosie jest kamerka wbudowana w długopis z 4GB pamięci za 86zł.

#8 OFFLINE   Nosek86

Nosek86
  • 209 postów
  • Dołączył: 26-10-2007
  • Skąd: Bielsko-Biała / Mazańcowice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 listopada 2011 - 13:15

eee kolega złapał jakąś 18 letnią cycatą niuńkę i se chce pooglądać cichaczem :) eh nie dobry ty nie dobry! :)

#9 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 10 listopada 2011 - 22:19

a ja jestem za tym, zeby sprawdzac, takie sie czasy porobily, ze nie wiesz komu dziecko powierzasz.

ja tez mialem sytuacje z opiekunka.

mam monitoring w domu i zamontowalem do niego mikrofon, ktory schowalem w srodku.

u uwierzcie mi, ze nie spodziewalbym sie po opiekunce takiego zachowania jakie uslyszalem po odtworzeniu nagrania,

sprowadzila kolezanke, bylo slychac, ze przeszukuja mieszkanie, bo komentowaly co mam w roznych szafach itp.

do dziecka sie odnosila slowami takimi, ze jak je przytocze to cenzura je usunie.

albo bierzesz opiekunke z polecenia, albo sprawdzaj jak tylko mozesz,

swiat idzie do przodu, technika nam daje takie mozliwosci, to dlaczego dla swojego swietego spokoju z nich nie skorzystac.
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#10 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 grudnia 2011 - 15:59

A przedszkola nie biora takich malych dzieci?
My oddalismy nasze dziecko do przedszkola...wlasnie po wielu zastrzezeniach wzgledem opiekunki. NIe wiem jak jest w Polsce, ale u nas mimo, ze kontrolowanie opiekunek jest takie samo jak przedszkoli, to za zamknietymi drzwiami dzieja sie rozne rzeczy...
W przedszkolu jest program, dziecko sie nie nudzi, nie spedza czasu przed telewizorem itd. My zauwazylismy ogromna roznice miedzy nianka a przedszkolem.

#11 OFFLINE   Patrycja

Patrycja
  • 230 postów
  • Dołączył: 14-05-2010
  • Skąd: Łódź/ Skierniewice
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 grudnia 2011 - 20:34

A przedszkola nie biora takich malych dzieci?

przedszkola są w Polsce od 3 lat, a żłobki w zależności od 8 mies w niektórych nawet ponad rok. tutaj kolega pisał że dziecko ma 9 miesięcy,a żłobki są przepełnione nawet prywatne. Co do monitoringu to tez bym tak zrobiła, patrząc na yt na polskie nianie które też dają dużo do życzenia. A co do sprzętu nie pomogę.
Kobieta za kierownicą to Bogini!
Pasażerowie się modlą, przechodnie - żegnają!

#12 OFFLINE   mkaminski100

mkaminski100

    It's just a fur-wound!

  • 2 896 postów
  • Dołączył: 05-10-2007
  • Skąd: Basingstoke
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 grudnia 2011 - 21:02

U nas jest troszke inaczej, ale chodzilo mi o instytucje kontrolowana i nadzorowana przez przepisy, ktora ma jakis program, zadania itd.
My mamy zle wspomnienia z niania. Nie byla najgorsza, bo dzieci ja w miare lubialy, ale wiemy, ze nasze dziecko nie mialo zorganizowanego dnia i corka glownie zajmowala sie sama soba, albo ogladala telewizor. W przedszkolu/zlobku (poszla chyba jak miala 16 miesiecy) miala uporzadkowany dzien, roznorakie zajecia, aktywnosci i zdrowe jedzenie jedzenie. Co najwazniejsze od najmlodszych lat dziecko uczy sie bawic i dzielic z innymi dziecmi co np widzimy porownujac nasza corke do chlopca ktory w wieku 2.5 lat pierwszy raz przyszedl do przedszkola.
A co do przedszkoli to jak dzieci z wyzu lat 80-tych skonczyly to zamykali na potege (u nas 4), a teraz jak te dzieci maja swoje dzieci to znow nie ma miejsc.

#13 OFFLINE   krzysiek

krzysiek
  • 364 postów
  • Dołączył: 16-10-2008
  • Skąd: Konin
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 grudnia 2011 - 19:44

Niani podziękowaliśmy. Skorzystałem z urządzenia podsłuchowego gsm. (koszt coś ok 100 pln+karta sim) Było tylko słychać telewizor i rozmowy niani przez telefon. I nie ważne o której godzinie się zadzwoniło... Zadnego zainteresowania dzieckiem...

Na przedszkole jeszcze za wczesnie, a poza tym żonę z pracy zwolnili i narazie jest z małym w domu.