Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

jaki alarm polecacie


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   jelect

jelect
  • 142 postów
  • Dołączył: 20-10-2006
  • Skąd: piastow

Napisany 28 czerwca 2007 - 17:23

przegladam te alarmy na allegro i nie moge sie zdecydowac moze podpowiecie jaki konkretnie .


jelect

#2 OFFLINE   Wiking

Wiking
  • 381 postów
  • Dołączył: 03-04-2007
  • Skąd: Końskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 czerwca 2007 - 17:41

Ogólnie to z tego co wiem to Oma nie jest zbyt przyjazna alarmom :wink: no oprócz fabrycznego.

#3 OFFLINE   jelect

jelect
  • 142 postów
  • Dołączył: 20-10-2006
  • Skąd: piastow

Napisany 28 czerwca 2007 - 18:35

a to czemu nie lubia alarmow sa jakies wady czy jak?
jelect

#4 OFFLINE   cwiara

cwiara
  • 169 postów
  • Dołączył: 19-05-2007
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 czerwca 2007 - 21:16

ja montowałem już w kilku omegach i nie ma żadnego problemu. A jaki najlepszy? Do swojej zamontowałem exus v10. Ma bardzo dużo opcji łącznie z domykaniem szyb, sterowanie lampką podsufitową, dodatkowy kanał, czujniki wstrząsowy i ultrodźwiękowy, wbudowany immobilizer , zamiast syrenki można podłączyć się pod klakson i tam jeszcze ogrom funkcji. Bardzo dużo zamontowałem też alarmów super forteca firmy amt i sprawują się super. Polecam któryś z tych dwóch.

#5 OFFLINE   prezesss

prezesss
  • 1 576 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: Warszawa-Bielany
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 czerwca 2007 - 21:21

Ja zalozylem alarm we wrzesniu i do dnia dzisiejszego nie chodzi jak nalezy 4 razy byl naprawiany bo sie wieszal i nie mozna bylo auta otworzyc

#6 OFFLINE   Hoffi

Hoffi

    Zbanowany

  • 673 postów
  • Dołączył: 07-03-2007
  • Skąd: Poznań

Napisany 29 czerwca 2007 - 02:07

ja montowałem już w kilku omegach i nie ma żadnego problemu. A jaki najlepszy? Do swojej zamontowałem exus v10. Ma bardzo dużo opcji łącznie z domykaniem szyb, sterowanie lampką podsufitową, dodatkowy kanał, czujniki wstrząsowy i ultrodźwiękowy, wbudowany immobilizer , zamiast syrenki można podłączyć się pod klakson i tam jeszcze ogrom funkcji. Bardzo dużo zamontowałem też alarmów super forteca firmy amt i sprawują się super. Polecam któryś z tych dwóch.


jaka przybliżona z montażem u Ciebie?? i ile czasu Ci założenie zajmnie??

#7 OFFLINE   actom

actom
  • 224 postów
  • Dołączył: 16-07-2006
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa

Napisany 29 czerwca 2007 - 08:22

W/g mnie alarm się nie sprawdza. Czy kogoś wogóle teraz interesuje że wyje syrena na parkingu... nie. Dużo lepszym rozwiązaniem jest własne odcięcie paliwa, albo zapłonu oraz antynapad i syrena piezzo umieszczona w kabinie (odpowiednie modele przekraczają granicę bólu - 130dB)

#8 OFFLINE   OPAW

OPAW
  • 68 postów
  • Dołączył: 22-12-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 29 czerwca 2007 - 08:46

mogę z powodzeniem powiedzieć jakiego NIE polecam - firmy Stig, a już na pewno NIE polecam firmy, która go montowała - znajduje się w Łodzi na ul. Augustów 4...
zawsze chciałem mieć takie coś
własnie po to, by wozić ją

#9 OFFLINE   cwiara

cwiara
  • 169 postów
  • Dołączył: 19-05-2007
  • Skąd: Wrocław
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 czerwca 2007 - 16:44

zamontować Ci moge za 120zł plus oczywiście koszty alarmu. Superforteca w zestawie z syrenką z własnym zasilaniem i czujnikami ultradźwiękowymi kosztuje ok. 190zł,plus ew. 20zł za niklowane piloty. natomiast ten exus v10 ok 180zł.

#10 OFFLINE   jacekczewa

jacekczewa

    jacekczewa

  • 2 630 postów
  • Dołączył: 26-09-2006
  • Skąd: Czestochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 czerwca 2007 - 19:27

actom i tu masz całkowita racje, alarm sie sprawdza do otwierania i zamykania centralnego zamka :wink:

#11 OFFLINE   slawcio_100

slawcio_100
  • 15 postów
  • Dołączył: 29-12-2006
  • Skąd: Lublin

Napisany 07 lipca 2007 - 09:26

Wszystko zależy od tego JAK jest założony alarm. Zakładam je parę lat i wiem co mówię. Tu nie tyle ważne jest ile wydaż kasy a ile czasu na to poświęcisz. I jeszcze jedna ważna rzecz-nie zakładaj tam gdzie wszyscy czyli przy sterowniku centralnego zamka bo wtedy auto musi gryżdż i kopać żeby je nie ukraść oraz koniecznie przedłuż przewód z diodą z 2 m. żeby trudniej było znależdż centralkę alarmową.