Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

walka z piratami drogowymi .. nowa flota policji


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
28 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Vilip

Vilip
  • 73 postów
  • Dołączył: 15-05-2006
  • Skąd: Hansestadt Danzig

Napisany 26 sierpnia 2006 - 12:05

Te Lambo w bzdura na kółkach. W naszym kraju, przy naszych (wielokilometrowych!!!) autostradach i przy naszym bogatym społeczeństwie, które posiada super extra sportowe, szybkie bolidy te auta są tak samo niezbędne policji jak księciu Lichtensteinu lotniskowiec pełen F22 :lol: :lol: :lol:
ale Polska to dziwny kraj - reasumując: pani zapłaci, pan zapłaci, ci państwo zapłacą :???:

#22 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 30 sierpnia 2006 - 13:00

A policja co? Policja wali konia i łapie emerytów którzy zaparkują na zakazie postoju i siedza w aucie dłużej niż 3 minuty.

O! nie prawda!
W Krakowie Policja to jeszcze pijaczkom ławkowym mandaty wkleja, bezdomnych przegania z trawników i pod komisariatami odprawy robi... więc nie wciskajcie tu ciemnoty, że się nasza kochana policja opier....la.

PS
A co do piratów i szybkościowców, to odwołam się do moich podróży po Grecji. Na pierwsze wrażenie, to oni tam dziwnie jeżdżą: mijają się na centymetry, parkują na wszelkich możliwych zakazach, na autostradzie popylają namiętnie 180-200 itp. Ale jeśli chodzi o miejsca, gdzie mogą być ludzie i gdzie są ograniczenia, to zadziwiająco przestrzegają tych ograniczeń, podobnie z linią ciągłą, nie mówiąc już o podwójnej ciągłej, tak namiętnie przekraczanej na naszych drogach. Najpierw trochę mnie to dziwiło, ponieważ prawie wogóle nie widziałem tam policji. Ale gdy pewnego dnia na szosie obok hoteliku, w którym akurat kwaterowaliśmy jakiś wariat popylał kilka razy tam i spowrotem 120-140 km/h, to po nie długim czasie zjawił sie radjowóz i idiotę scapili. Gospodarz wytłumaczył mi, że facet ma przesrane, i że chyba straci prawo jazdy. A policja przyjechała na wezwanie mieszkańców, których takie harce wesołego kierwcy wkurwiły. No i tak u nich to się rozwiązuje.

#23 OFFLINE   brain

brain
  • 68 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Turek

Napisany 30 sierpnia 2006 - 15:16

hehe..zeby kupić i utrzymac jedno lambo to policja w całym kraju musiałaby się znowu na nyski przerzucić..albo z buta pomykać :mrgreen:


niech przeżuca się na buta lambo będzie patrolowac autostrady a my po po drogach trzeciej klasy będziemy śmigać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
o ile w miare dobrym stanie będą :grin: :D

#24 OFFLINE   luksky

luksky
  • 21 postów
  • Dołączył: 19-06-2006
  • Skąd: inąd

Napisany 30 sierpnia 2006 - 15:16

Ja tez namiętnie wzywam piesków jak jakis debil na swoim gównianym motorku śmiga pod blokami gdzie dzieciarnia sie bawi. Raz nawet mnie pewien idiota podał do sądu, bo zakapowałem go włącznie z nr tablic i fote mu pstryknelismy :) Wesoło było bo pan jezdzący na kosiarce wycował sprawe ponosząc koszty z tym związane i jeszcze przeprosił.

#25 OFFLINE   paabllo

paabllo
  • 94 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: Częstochowa

Napisany 01 września 2006 - 12:55

niech sie ham uczy kultury :mrgreen: :twisted:
Cześć! [you:f17cbfd237]

#26 OFFLINE   luksky

luksky
  • 21 postów
  • Dołączył: 19-06-2006
  • Skąd: inąd

Napisany 01 września 2006 - 13:43

Daj spokoj, pełno dzieci sie bawi bo to uliczka osiedlowa a pajac tnie motorkiem i to nie mało. Na drugi raz mu strune rozciągniemy :)

#27 OFFLINE   niko

niko
  • 383 postów
  • Dołączył: 14-06-2006
  • Skąd: Kraków
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 września 2006 - 17:39

Daj spokoj, pełno dzieci sie bawi bo to uliczka osiedlowa a pajac tnie motorkiem i to nie mało. Na drugi raz mu strune rozciągniemy :)

o! i to mi się podoba. Za smarkacza robliśmy tak:
rozciągliśmy cieniutki mocny durt na ziemi, trzymaliśmy go z kolesiem z dwuch stron, a jak gostek jechał na rowarze to sru! i do góry z tym drucikiem. Zabawa była przednia. Oczywiście dla nas... bo gostek miał przesrane: jeśli nawet nie spadł z roweru i nie miał przeciętej skóry, to przynajmniej ubrania mu poharatało...
jakby co to pisz i cię przeinstruuję.
pozdro

#28 OFFLINE   luksky

luksky
  • 21 postów
  • Dołączył: 19-06-2006
  • Skąd: inąd

Napisany 01 września 2006 - 18:13

ech młodzieńcze czasy :)

#29 OFFLINE   Obywatel

Obywatel
  • 97 postów
  • Dołączył: 20-08-2006
  • Skąd: Słupsk
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 01 września 2006 - 20:45

A u mnie w poprzednim miejscu zamieszkania jak jeden sk***iel zasuwał na crossowym motorze, to mi do głowy przychodziło tylko jedno: półtorametrowy odcinek pręta zbrojeniowego - optymalnie dziesiąteczki. Nie pytajcie czemu :mrgreen: