Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Spot Trójmiasto - 29 czerwca ( piątek)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Ninja

Ninja
  • 134 postów
  • Dołączył: 02-06-2007
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 24 czerwca 2007 - 21:22

Proponuje do tego jeden wątek i nie zakladac kolejnych, tylko moznaby dopisywac terminy kolejnych spotów :)

No i wlasnie...Są jakies spoty w 3city? Bardzo chetnie przyjade i poznam innych Omko maniaków. :)
Moze by cos zorganizować wkrótce? Chociazby w piąteczek po pracy moznaby sie spiknąć czy coś :) Jak sądzicie?

P.S. Sorka jesli juz jest taki wątek. Uzywalem szukajki ale nic takiego mi nie wyskoczylo. :peace:



#2 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 czerwca 2007 - 21:55

Kolego każdy wątek ( Tytuł postu) jest o odpowiednim terminie spotu. Jeśli ktoś organizuje jakis spot to potem po komentarzach watek jest zamykany i najwyzej przy organizowaniu drugiego spotu zakładany jest drugi temat.
Jeśli chodzi o spoty to w tytułach podaje się odpowiednie terminy, a jeśli takiego terminu jeszcze nie ma to najwyzej potem się zmienia tytuł wątku i dodaje termin spotu.

#3 OFFLINE   Ninja

Ninja
  • 134 postów
  • Dołączył: 02-06-2007
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 24 czerwca 2007 - 21:59

Kolego każdy wątek ( Tytuł postu) jest o odpowiednim terminie spotu. Jeśli ktoś organizuje jakis spot to potem po komentarzach watek jest zamykany i najwyzej przy organizowaniu drugiego spotu zakładany jest drugi temat.
Jeśli chodzi o spoty to w tytułach podaje się odpowiednie terminy, a jeśli takiego terminu jeszcze nie ma to najwyzej potem się zmienia tytuł wątku i dodaje termin spotu.

ok, nie bylo tematu.


Wiec - proponuje jakies małe spotkanie w piątek 29 czerwca na pasie startowym na Zaspie.
To jest propozycja. Jak ktos ma inne - pisać prosze :) Cos sie ustali. Jak nie teraz to pozniej.
:peace:

#4 OFFLINE   eMdzeJ

eMdzeJ
  • 172 postów
  • Dołączył: 16-11-2006
  • Skąd: Ostrów Wlkp./Sopot

Napisany 28 czerwca 2007 - 09:30

Witam,
jak dla mnie nie ma problemu w piątek tylko pracuje do 17 i mam kawałek na Zaspe. Może jednak lepiej byłoby gdzieś przy obwodnicy np. w Osowej???
Jeśliu chodzi o godzine spotkania to ok. 19.

#5 OFFLINE   Ninja

Ninja
  • 134 postów
  • Dołączył: 02-06-2007
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 28 czerwca 2007 - 10:31

Witam,
jak dla mnie nie ma problemu w piątek tylko pracuje do 17 i mam kawałek na Zaspe. Może jednak lepiej byłoby gdzieś przy obwodnicy np. w Osowej???
Jeśliu chodzi o godzine spotkania to ok. 19.


no tak...nie ma problemu moze byc Osowa przy Realu...tylko chyba we dwóch bysmy sie spotowali. Jakas trójmiejska cisza nastala chyba :)

P.S. a Ty przeciez masz : Ostrów Wlkp. To troche daleko masz... :mrgreen:

#6 OFFLINE   dstaff

dstaff
  • 139 postów
  • Dołączył: 24-11-2006
  • Skąd: Sztutowo

Napisany 29 czerwca 2007 - 15:57

tez bym przyjechal ale dopiero skladaja mi furke i nie dam rady niestety:( ale nastepnym razem chetnie poznam innych omaniakow :)
  • [you:5c6bb13344] pozdrówki
  • omAB

#7 OFFLINE   eMdzeJ

eMdzeJ
  • 172 postów
  • Dołączył: 16-11-2006
  • Skąd: Ostrów Wlkp./Sopot

Napisany 31 lipca 2007 - 19:42

Ninja:

Ja pracuje w 3mieście i bywam tu dość często. Także prawie zawsze się pisze na spocik. Może zoorganizujemy jakis w najbliższy weekened??

#8 OFFLINE   Ninja

Ninja
  • 134 postów
  • Dołączył: 02-06-2007
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 31 lipca 2007 - 22:21

Ninja:

Ja pracuje w 3mieście i bywam tu dość często. Także prawie zawsze się pisze na spocik. Może zoorganizujemy jakis w najbliższy weekened??

jak najbardziej bylbym za...tylko towarzystwo trzeba coś tu rozruszać bo opieszale sie zrobilo :diable: