Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

"Dział sprzedam"


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
198 odpowiedzi na ten temat

#161 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 14 kwietnia 2013 - 19:51

Owszem, moderatorzy są tu bardzo sprawni, ale pisząc sensownie to w ciągu około miesiąca można te 200 postów nabić, tylko po co? Czy 200 postów jest wyznacznikiem tego, że ktoś jest uczciwy?


kilka postow wczesniej, masz wyraznie napisane, ze nie wystarczy tylko te 200 postow :masakra:
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#162 OFFLINE   marek_kloss

marek_kloss

    ......

  • 4 923 postów
  • Dołączył: 09-02-2008
  • Skąd: 3-mia-100/ Pruszcz Gd.
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 14 kwietnia 2013 - 19:51

Sypuś: kto miałby wysyłać owe kody aktywacyjne? Skrypt! Siłą rzeczy, wiadomo, że każdy list kosztuję, ale można by było wymagać, aby skrypt wysłał taki kod dopiero po tym jak dany uzytkownik wpłaciłby na konto Zarządu koszt jego wysyłki oraz jakąś rekompensatę za czas poświęcony przez osobę, która by go wysłała.


W tym miejscu przypominam że klub/forum nie ma żadnych korzyści majątkowych z tego iż udostępnia platformę do wystawiania ogłoszeń .

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#163 OFFLINE   Wirlds

Wirlds
  • 26 postów
  • Dołączył: 18-08-2011
  • Skąd: NBR

Napisany 14 kwietnia 2013 - 19:56

Dobrze Koledzy, widzę, że tutaj jest bardzo wysokie napięcie także nie wypowiadam się w tym temacie. :)

PS. Tom, wiem też o roku na forum, ale to raczej nie problem.

#164 OFFLINE   lucas

lucas
  • 387 postów
  • Dołączył: 24-12-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 17 kwietnia 2013 - 14:08

Ja jestem tutaj już 9 lat a mam zablokowaną możliwość wystawiania ogłoszeń w dziale sprzedam!


Bo jesteś, ale się nie udzielasz :p

#165 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 17 kwietnia 2013 - 14:16

Ja jestem tutaj już 9 lat a mam zablokowaną możliwość wystawiania ogłoszeń w dziale sprzedam!


Chyba od 7 lat ;)
Auto kosmetyka
- korekta lakieru (polerowanie mechaniczne, usuwanie rys)
- woskowanie
- czyszczenie wnętrza
- polerowanie lamp
- przygotowanie auta na specjalną okazję (sprzedaż, wesele)


Zapraszam! Info na PW



Odpicuj swoją omegę xd


#166 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 17 kwietnia 2013 - 14:46

Dobrze Koledzy, widzę, że tutaj jest bardzo wysokie napięcie

Wysokie napięcie jest spowodowane tylko i wyłącznie ciągłymi pretensjami od użytkowników.
Zarząd i tak poszedł ostatnio na rękę zdecydowanej większości czynnych forumowiczów i cóż... nadal jest źle.

#167 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 17 kwietnia 2013 - 14:53

Zarząd i tak poszedł ostatnio na rękę zdecydowanej większości czynnych forumowiczów


dodam tylko, że to wspólne stanowisko zarządu i administracji ;)

#168 OFFLINE   andzg

andzg
  • 1 373 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Skąd: Zielona Góra

Napisany 17 kwietnia 2013 - 15:02

to wspólne stanowisko zarządu i administracji

o to to :) :tak:

#169 OFFLINE   cinioo

cinioo

    opel Irmscher line

  • 1 207 postów
  • Dołączył: 19-10-2012
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 17 kwietnia 2013 - 22:25

Ja jestem tutaj już 9 lat a mam zablokowaną możliwość wystawiania ogłoszeń w dziale sprzedam!


nie masz 200 postów

#170 OFFLINE   BRABUS

BRABUS
  • 222 postów
  • Dołączył: 29-03-2010
  • Skąd: Mwek k. Wawy
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 kwietnia 2013 - 13:13

wg mnie to dobre posuniecie, ograniczy to swiezakow ktorzy przychodza i chca handlowac, co za tym idzie, szybkich oszustow na jedno ogloszenie....

#171 OFFLINE   ZAHIR666

ZAHIR666

    3.0 w Złomedze i Calibrze

  • 1 550 postów
  • Dołączył: 29-01-2008
  • Skąd: Sto(L)yca
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 18 kwietnia 2013 - 13:19

wg mnie to dobre posuniecie, ograniczy to swiezakow ktorzy przychodza i chca handlowac, co za tym idzie, szybkich oszustow na jedno ogloszenie....

To w miarę rozsądny kompromis. A te minimum 200postów pomimo i z ktoś wiele lat jest na forum też ma sens. Bo najczęściej ktoś kto ma dużo postów jest znany przynajmniej pewnej grupie osób z forum, więc mniejsze ryzyko oszustwa.

Bo jesteś, ale się nie udzielasz :p

Odezwał się ten co ledwo wymagany próg przekroczył :p

#172 OFFLINE   lucas

lucas
  • 387 postów
  • Dołączył: 24-12-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 18 kwietnia 2013 - 17:55

Odezwał się ten co ledwo wymagany próg przekroczył :p


Ba :p ale w lekko ponad rok ;)

#173 OFFLINE   kifffor

kifffor
  • 80 postów
  • Dołączył: 07-08-2012
  • Skąd: Jasło
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 23 listopada 2013 - 20:56

Witam chcę sprzedać moja Omegę w Dziale sprzedam ponieważ jest tu wielu miłośników Omegi do których było by lepiej dotrzeć i być może sprawić komuś radośc z posiadania nowo nabytej Omegi Ale okazało się ze są nowe zasady,trzeba mieć conajmniej 200 postów(wczesniej było 30),ja mam niestety 42,przepraszam ale to troszke działa na niekorzyść wielu forumowiczów. Co z tymi którzy się udzielają na forum jesli mogą tylko komuś pomóc,a nie zasmiecają forum czasem bezsensownymi postami.

Były już wcześniej podobone posty do mojego ale zostały zamknięte!dlatego musiałem napisać jeszcze raz.

Prosił bym ZARZĄD o ponowne rozpatrzenie tej sprawy bo ten dział też bardzo by wpłynął na wspólne Pomaganie Sobie,jeden potrzebuje coś kupić ktoś inny chce coś sprzedać.

#174 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 23 listopada 2013 - 21:04

Niestety, ja musiałem czekać pół roku aby mieć w końcu równo rok konto aby coś sprzedać, mimo postów okolo 500. Proponowałbym trochę inny system weryfikacji choć ten jest wygodny dla administracji/zarządu. Skan dowodu osobistego oraz wysłanie symbolicznej złotówki przelewem w celu porównania danych z przelewu i dowodu osobistego. Złotówka oczywiście zwrotna albo przekazana na szczytny cel. Ala Allegro.

#175 OFFLINE   kifffor

kifffor
  • 80 postów
  • Dołączył: 07-08-2012
  • Skąd: Jasło
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 23 listopada 2013 - 21:13

tak tak racja trzeba dbać o to aby jeden drugiego nie oszukiwał,ale chyba można by było wystawić ogłoszenie np.z *kupujący zapoznał sie z ofertą
A i przecież podaje się kontakt i można wszystko ustalić,myślę że te 30 postów wczesniejsze było ok,przecież nie każdy sprzedający to oszust,a kupujący jest dorosły.

Ten dział był by bardzo pomocny,moze jest sens to jakoś ułatwić,a nie utrudniać sobie życia jak wieloma absurdami w Polsce.

#176 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 listopada 2013 - 21:30

Klub/forum nie jest stroną w zawartych transakcjach, jedynie udostępniamy możliwość ogłoszenia się. Zasady w tym dziale są takie, a nie inne. Na chwilę obecną żadnych zmian nie przewidujemy.

#177 OFFLINE   Alley

Alley

    wolny folwark

  • 3 241 postów
  • Dołączył: 20-09-2009
  • Województwo: nie mieszkam w Polsce
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 23 listopada 2013 - 21:49

Klub/forum nie jest stroną w zawartych transakcjach, jedynie udostępniamy możliwość ogłoszenia się. Zasady w tym dziale są takie, a nie inne. Na chwilę obecną żadnych zmian nie przewidujemy.


Klub/forum moze weryfikowac dane bez podania ich do publicznego uzytku i w razie potrzeby udostepnic kupujacemu/sprzedajacemu. Nie kazde dane w handlu sa prawidlowe. Wiadomo dzis ze do zrealizowania przelewu imie i nazwisko mozna wpisac Kubus Puchatek w danych i przelew przejdzie. Wowczas policja po numerze konta musi szukac oszusta a nie zawsze chce to robic bez powiazania typu allegro badz tablica.

Wysyłane z mojego HTC Dream za pomocą Tapatalk 2

#178 OFFLINE   iwonka

iwonka
  • 540 postów
  • Dołączył: 01-10-2008
  • Skąd: jeszcze dalej niż koniec świata
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 listopada 2013 - 22:00

Zarząd oraz administracja OKP nie ma prawa udostępniać osobom postronnym niczyich danych osobowych jedynie na wniosek policji i to z nakazem , w dzisiejszych czasach obowiązuje ochrona danych osobowych

#179 OFFLINE   kifffor

kifffor
  • 80 postów
  • Dołączył: 07-08-2012
  • Skąd: Jasło
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 23 listopada 2013 - 22:11

Klub/forum nie jest stroną w zawartych transakcjach, jedynie udostępniamy możliwość ogłoszenia się. Zasady w tym dziale są takie, a nie inne. Na chwilę obecną żadnych zmian nie przewidujemy.


Tak rozumiem że są takie a nie inne zasady,ale dlaczego by ich nie zmienić by służyły one w dobrej sprawie wiekszosci użytkowników,którzy jak myślę zgadzają się z moją opinią.Przecież z tego forum korzystają miłośnicy Opla,Opla Omegi! którzy być może szukają częsci,akcesoriów lub np innych modeli Omegi itp itd.

Jesli ktoś podziela moją opinie niech się wypowie a ZARZĄD po rozpatrzeniu postów jescze raz przemyśli decyzję i może wprowadzi okres próbny na 2-3 mies jak to działa np nowe zasady bardziej przyjazne dla użytkowników (30 postów i 6 miesięcy na forum)

Zarząd oraz administracja OKP nie ma prawa udostępniać osobom postronnym niczyich danych osobowych jedynie na wniosek policji i to z nakazem , w dzisiejszych czasach obowiązuje ochrona danych osobowych


a co z tymi co mają wymaganą liczbe postów? przecież też są tam podawane dane sprzedającego?czy wtedy nie obowiązuje ochrona danych osobowych (wgląd do działu sprzedaży mają przecież wszyscy)

#180 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 listopada 2013 - 22:20

Tak rozumiem że są takie a nie inne zasady,ale dlaczego by ich nie zmienić by służyły one w dobrej sprawie wiekszosci użytkowników,którzy jak myślę zgadzają się z moją opinią.Przecież z tego forum korzystają miłośnicy Opla,Opla Omegi! którzy być może szukają częsci,akcesoriów lub np innych modeli Omegi itp itd.

Dobrej sprawie ?? Ja działam też dla dobra sprawy, nawet dla dobra imienia Klubu, by nikt nie wiązał nieuczciwości pojedynczych osób z forum/klubem. Chcesz handlować, zapraszam Cię na specjalnie stworzone do tego portale takie jak: allegro, tablica, gratka, ebay itp... Jak się nie podoba ograniczenie to zawsze market na forum może zostać całkowicie zlikwidowany.


Jesli ktoś podziela moją opinie niech się wypowie a ZARZĄD po rozpatrzeniu postów jescze raz przemyśli decyzję i może wprowadzi okres próbny na 2-3 mies jak to działa np nowe zasady bardziej przyjazne dla użytkowników (30 postów i 6 miesięcy na forum)

Wnioski do zarządu o zmiany lub poprawki mogą zgłaszać tylko Klubowicze. Ot to taki ich przywilej. Koniec tematu.

a co z tymi co mają wymaganą liczbe postów? przecież też są tam podawane dane sprzedającego?czy wtedy nie obowiązuje ochrona danych osobowych (wgląd do działu sprzedaży mają przecież wszyscy)

podają je sami i dobrowolnie.