Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

"Dział sprzedam"


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
198 odpowiedzi na ten temat

#181 OFFLINE   kifffor

kifffor
  • 80 postów
  • Dołączył: 07-08-2012
  • Skąd: Jasło
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 23 listopada 2013 - 22:48

Dobrej sprawie ?? Ja działam też dla dobra sprawy, nawet dla dobra imienia Klubu, by nikt nie wiązał nieuczciwości pojedynczych osób z forum/klubem. Chcesz handlować, zapraszam Cię na specjalnie stworzone do tego portale takie jak: allegro, tablica, gratka, ebay itp... Jak się nie podoba ograniczenie to zawsze market na forum może zostać całkowicie zlikwidowany.


Wnioski do zarządu o zmiany lub poprawki mogą zgłaszać tylko Klubowicze. Ot to taki ich przywilej. Koniec tematu.
podają je sami i dobrowolnie.


Ja tylko chciałem wyrazić swoją opinie sprubować jakoś podyskutować i jest wielu którzy napewno tak myślą jak ja,czy nie piszę prawdy?.

Dzisiaj juz troszkę puzno więc może poczekajmy do jutra co na to reszta użytkowników.
Piszcie szanowni forumowicze pozdrawiam

#182 OFFLINE   smokebite

smokebite

    Omega Garage

  • 1 750 postów
  • Dołączył: 18-08-2011
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: silnik od innego auta

Napisany 23 listopada 2013 - 22:55

dział market to dużo bardziej złożony problem. Idealnie by było gdyby sprzedający dawali niższe ceny (po znajomości forumowej) i/lub byli całkiem szczerzy o wadach ukrytych które znają.

Niestety tak nie było, był okres gdzie na forum było drożej niż na allegro. Gdzie sprzedający (oczywiście pojedyncze przypadki ale jednak) wysyłali tak zwany "bubel" :(

stąd pojawiły się spore obostrzenia na ten temat i dobrego rozwiązania nie ma. Jest tylko zdrowy kompromis :)

Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno


" Nie możesz być pewien swej racji, jeśli o argumentach swoich oponentów nie będziesz wiedział więcej od nich samych "

Auto Serwis Kraków
Opel Saab
515 018 365

#183 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 23 listopada 2013 - 22:58

Jest tylko zdrowy kompromis


jest :yes: i będzie

#184 OFFLINE   kifffor

kifffor
  • 80 postów
  • Dołączył: 07-08-2012
  • Skąd: Jasło
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 23 listopada 2013 - 23:06

jest :yes: i będzie


"jest i będzie" czy zdrowy to nie wiem ja już pomijam to że chciałem przedstawić tu mój samochód,ale chciałbym ułatwienia procedur dla reszty użytkowników (200 postów) to całkiem sporo na forum gdzie każda sprawa dotycząca Omegi jest opisana bardzo szczegółowo.

A modertor Adam10 troche jak Płemieł Donald nie chce rozmawiać,a widzę że temat był wiele razy poruszany i jest gorący

#185 OFFLINE   siuAda

siuAda

    don't worry be happy

  • 4 791 postów
  • Dołączył: 17-10-2008
  • Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Z32SE

Napisany 23 listopada 2013 - 23:14

A modertor Adam10


Akurat on niewiele może, więc i rozmowa jest zbędna

Koniec tematu.



#186 OFFLINE   dany5

dany5
  • 1 045 postów
  • Dołączył: 15-03-2010
  • Skąd: Sompolno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 listopada 2013 - 01:17

kifffor wychodzi na to że musisz trochę pospamować tak by nie dostać bana i uzbierać 200 postów.Wielu czytam że spamuje i nie dostaje
Sory za ten sarkazm ale tak to właśnie wygląda,koleś jest ponad rok na forum napisał 40 postów i niema dostępu do giełdy? To co lepiej jak w karzdym temacie będzie coś pisał na siłę,nie ważne czy coś wniesie czy nie byle cyferek przybywało.Kupujący i sprzedający sami niech będą odpowiedzialni za swoje poczynanie,oszuka kogoś np.2 razy to wypad z forum.

#187 OFFLINE   tomspeed

tomspeed

    kaszub

  • 2 752 postów
  • Dołączył: 24-03-2007
  • Skąd: z Kądowni
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 24 listopada 2013 - 01:21

dyskusja juz na ten temat byla, wiec po co ja kontynuowac??

to nie jest miejsce handlu i tyle, a tlumaczenie, ze tu sami milosnicy omegi i fajnie byloby im cos sprzedac, to zadne tlumaczenie.
handel to handel, nie wazne jak byscie tego nie koloryzowali.
na co dzień RENAULT SCENIC II 2.0 DCI

#188 OFFLINE   dany5

dany5
  • 1 045 postów
  • Dołączył: 15-03-2010
  • Skąd: Sompolno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 listopada 2013 - 01:34

dyskusja juz na ten temat byla, wiec po co ja kontynuowac??

to nie jest miejsce handlu i tyle, a tlumaczenie, ze tu sami milosnicy omegi i fajnie byloby im cos sprzedac, to zadne tlumaczenie.
handel to handel, nie wazne jak byscie tego nie koloryzowali.


to zamknąć i po problemie idąc dalej tym tokiem rozumowania

#189 OFFLINE   Matias

Matias
  • 871 postów
  • Dołączył: 01-01-2013
  • Skąd: Kutno / Gostynin EKU / WGS
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 listopada 2013 - 06:54

alley ale dałeś, skan dowodu osobistego :) gratuluje pomysłu, wysyłać w sieć swoje dane osobiste, a potem się dziwią że jakieś kredyty są brane na ich dane :)


 


#190 OFFLINE   kifffor

kifffor
  • 80 postów
  • Dołączył: 07-08-2012
  • Skąd: Jasło
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 listopada 2013 - 09:34

[quote name='dany5']kifffor wychodzi na to że musisz trochę pospamować tak by nie dostać bana i uzbierać 200 postów.Wielu czytam że spamuje i nie dostaje
Sory za ten sarkazm ale tak to właśnie wygląda,koleś jest ponad rok na forum napisał 40 postów i niema dostępu do giełdy? To co lepiej jak w karzdym temacie będzie coś pisał na siłę,nie ważne czy coś wniesie czy nie byle cyferek przybywało.Kupujący i sprzedający sami niech będą odpowiedzialni za swoje poczynanie,oszuka kogoś np.2 razy to wypad z forum.[/QUOTE]

witam tak tak z tym sie zgadzam '' To co lepiej jak w karzdym temacie będzie coś pisał na siłę,nie ważne czy coś wniesie czy nie byle cyferek przybywało.Kupujący i sprzedający sami niech będą odpowiedzialni za swoje poczynanie,oszuka kogoś np.2 razy to wypad z forum.[/QUOTE]"
Widzę też że to walka z wiatrakami,Ci co mają te 200 postów nie widza problemu a dlaczego nie mogło by być np 500 lub 700 niby grupa była by jeszcze pewniejsza?

#191 OFFLINE   machony79

machony79

    przygoda z Omegą trwała 8.5 roku

  • 4 668 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 listopada 2013 - 09:45

To co lepiej jak w karzdym temacie będzie coś pisał na siłę,nie ważne czy coś wniesie czy nie byle cyferek przybywało.

Nie,wcale nie lepiej.Za takie zachowanie jest równiez przewidziana nagroda.
A nie prościej przyłączyć się do naszego forum i zostać klubowiczem?Twoje problemy by sie skończyły.
Po drugie jeśli nie możesz czegoś sprzedać na popularnych portalach to na forum tym bardziej nie uda się.
Zobacz ile wyświetleń mają aukcję a ile ogłoszenia w dziale sprzedam.

#192 OFFLINE   kifffor

kifffor
  • 80 postów
  • Dołączył: 07-08-2012
  • Skąd: Jasło
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 listopada 2013 - 10:25

Nie,wcale nie lepiej.Za takie zachowanie jest równiez przewidziana nagroda.
A nie prościej przyłączyć się do naszego forum i zostać klubowiczem?Twoje problemy by sie skończyły.
Po drugie jeśli nie możesz czegoś sprzedać na popularnych portalach to na forum tym bardziej nie uda się.
Zobacz ile wyświetleń mają aukcję a ile ogłoszenia w dziale sprzedam.



Często korzystam z forum i bardzo jest mi to Forum bardzo pomocne,ja sam też jesli jest tylko taka opcja pomagam,ale nie wpisuje sie pod kazdy postem ponieważ są one już tak rozwinięte ze niema sensu zasmiecać tematu.(pewnego razu pomyliłem sie i napisałem MORZE a chodziło mi o wyraz MOŻE)Przeprosiłem,poprawiłem a nad moim postem mnósto odpowiedzi własnie ku temu wyrazowi,całkiem nie na temat ale posciki lecą i poco to?po co?
Nawiasem pisząc wczoraj zaczynając ten temat miałem 42 posty (aktualnie mam 41)a napisałem conajmniej chyba z 10

#193 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 listopada 2013 - 10:30

"jest i będzie" czy zdrowy to nie wiem ja już pomijam to że chciałem przedstawić tu mój samochód,ale chciałbym ułatwienia procedur dla reszty użytkowników (200 postów) to całkiem sporo na forum gdzie każda sprawa dotycząca Omegi jest opisana bardzo szczegółowo.

A modertor Adam10 troche jak Płemieł Donald nie chce rozmawiać,a widzę że temat był wiele razy poruszany i jest gorący


Klubowicze podjęli taka decyzje i ewentualne zmiany będą również dyskutowane na forum klubowym - ot taki przywilej klubowicza.
Moze dolaczyc do grona klubowiczów i wtedy zadne limity postow Cię nie interesuja - ot taki przywilej klubowicza

A z rady dotyczącej spamowania bym nie korzystal, bo zobaczysz jak sprawnie dziala tutaj administracja


Koniec tematu.

I uprzedzam, ze za glupie rady dotyczące spamowania itp będę rozdawal nagrody

#194 OFFLINE   kifffor

kifffor
  • 80 postów
  • Dołączył: 07-08-2012
  • Skąd: Jasło
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 listopada 2013 - 10:39

Klubowicze podjęli taka decyzje i ewentualne zmiany będą również dyskutowane na forum klubowym - ot taki przywilej klubowicza.
Moze dolaczyc do grona klubowiczów i wtedy zadne limity postow Cię nie interesuja - ot taki przywilej klubowicza

A z rady dotyczącej spamowania bym nie korzystal, bo zobaczysz jak sprawnie dziala tutaj administracja


Koniec tematu.

I uprzedzam, ze za glupie rady dotyczące spamowania itp będę rozdawal nagrody


Adam10 jakie głupie rady napisz gdzie nie piszę prawdy? może spojrzysz na to obiektywnie.

#195 OFFLINE   Adam10

Adam10

    Everybody lies

  • 7 760 postów
  • Dołączył: 15-09-2009
  • Skąd: Gdańsk, Kiełpino Górne
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 listopada 2013 - 10:46

może spojrzysz na to obiektywnie.


patrzę.

Otóż klubowicze płacą składkę, utrzymują serwer i mają takie prawo żeby przegłosować zmiany w regulaminie.

Ty byś chciał za free ustawiać komuś meble w pokoju. Zapłać składkę, sprzedaj swój pomysł na forum klubowym, przegłosujmy Twój pomysł i będzie po Twojemu.

Poza tym Omega Klub Polska nie jest platformą do handlu, to jest narzędzie tylko udostępnione przy okazji jeżeli ktoś spełni odpowiednie warunki (jest klubowiczem lub ponad rok na forum i 200 postów)

Jeśli widzisz tutaj coś nieobiektywnego to gratulację.


I po raz ostatni ostrzegam.... żeby potem płaczu nie było

#196 OFFLINE   Gajosrw

Gajosrw

    Niebieski grat i gwoździe

  • 100 postów
  • Dołączył: 16-01-2013
  • Skąd: Warszawa - Grochów

Napisany 24 listopada 2013 - 11:05

Kifffor, z całym szacunkiem do Ciebie... Ale po co Ty się w to pchasz... Dlaczego aż tak Ci na tym zależy? Nie można, to nie można! Szczerze, to nawet lepiej by było, jakby osoby sprzedające miały 1000postów! To nie giełda, a wchodząc tu na forum i coś kupując, chciałbym być pewny że nie otwierając paczki jest wszystko ok :) a na portalach typu tablica, allegro nigdy nie mogę być pewien

#197 OFFLINE   dawtow

dawtow

    W posiadaniu , omega Bfl, ascona b, 4x4 i 4 udki und skuter :)

  • 1 708 postów
  • Dołączył: 14-08-2009
  • Skąd: Noje benczen
  • Województwo: lubuskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 24 listopada 2013 - 11:56

dział market to dużo bardziej złożony problem. Idealnie by było gdyby sprzedający dawali niższe ceny (po znajomości forumowej) i/lub byli całkiem szczerzy o wadach ukrytych które znają.

Niestety tak nie było, był okres gdzie na forum było drożej niż na allegro. Gdzie sprzedający (oczywiście pojedyncze przypadki ale jednak) wysyłali tak zwany "bubel" :(

stąd pojawiły się spore obostrzenia na ten temat i dobrego rozwiązania nie ma. Jest tylko zdrowy kompromis :)


Co niektórzy do dzisiaj mają ceny takie że :masakra: więc nieraz wolę z alledrogo lub tablicy . Tylko nie piszcie części i auta z forum to igły i muszą mieć wyższą cenę :pokoj:

#198 OFFLINE   machony79

machony79

    przygoda z Omegą trwała 8.5 roku

  • 4 668 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Katowice
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 listopada 2013 - 11:58

Nawiasem pisząc wczoraj zaczynając ten temat miałem 42 posty (aktualnie mam 41)a napisałem conajmniej chyba z 10

licznik postów działa jak udzielasz się w tematach technicznych.Posty nic nie wnoszące do tematu są usuwane i odejmowane z licznika postów.

#199 OFFLINE   kifffor

kifffor
  • 80 postów
  • Dołączył: 07-08-2012
  • Skąd: Jasło
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 24 listopada 2013 - 12:26

licznik postów działa jak udzielasz się w tematach technicznych.Posty nic nie wnoszące do tematu są usuwane i odejmowane z licznika postów.


Dzięki machony79 widzisz człowiek uczy się całe życie i głupi umiera.