Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

spot-zlot 25.06.2011r Rudna-Gwizdanów


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
11 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 czerwca 2011 - 21:35

Serdecznie zapraszam na spot w miejscowości Rudna-Gwizdanów koło Lubina http://www.sekcja-iskra.c0.pl/. Spot ten odbędzie się docelowo w miejscu odbywania się corocznego zlotu motocykli w dniu 25.06.2011r. Spotykamy się w Lubinie na parkingu przy sklepie Tesco o godzinie 16:30 i stamtąd lecimy do Rudnej, w/g harmonogramu imprezy o godzinie 18:30 zaczynają grać zespoły w tym Golden Life i Obstawa Prezydenta, wszystkich chętnych zapraszam do wspólnego spotkania i dopisywanie się do listy:

Lista chętnych:

1. redies z dzieciakami

#2 OFFLINE   fotbrenda

fotbrenda
  • 272 postów
  • Dołączył: 05-11-2006
  • Skąd: LUBIN - LEGNICA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 20 czerwca 2011 - 21:43

Serdecznie zapraszam na spot w miejscowości Rudna-Gwizdanów koło Lubina http://www.sekcja-iskra.c0.pl/. Spot ten odbędzie się docelowo w miejscu odbywania się corocznego zlotu motocykli w dniu 25.06.2011r. Spotykamy się w Lubinie na parkingu przy sklepie Tesco o godzinie 16:30 i stamtąd lecimy do Rudnej, w/g harmonogramu imprezy o godzinie 18:30 zaczynają grać zespoły w tym Golden Life i Obstawa Prezydenta, wszystkich chętnych zapraszam do wspólnego spotkania i dopisywanie się do listy:

Lista chętnych:

1. redies z dzieciakami
2. fotbrenda

#3 OFFLINE   oma,abc

oma,abc

    od A do C

  • 130 postów
  • Dołączył: 17-01-2007
  • Skąd: lubin

Napisany 21 czerwca 2011 - 15:30

witam i zapraszam na mini zlocik .. impreza w gwizdanowie jest fajna (jezdze co roku) ale to impreza motocylkistow.... ale jest ok.. serdecznie zpraszam wszystkich beda koncerty itd,itp, dobre miejsce na spotkanie klubowe mozna zabrac grilla i zrobic -piknik rodzinny - wjazd na impreze zero zl... ale miejsca parkingowe ograniczone......


i oczywiscie pisze sie jako nr.3 bo to moje podwurko..... 10km.....
oma,abc

#4 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 czerwca 2011 - 21:52

Serdecznie zapraszam na spot w miejscowości Rudna-Gwizdanów koło Lubina http://www.sekcja-iskra.c0.pl/. Spot ten odbędzie się docelowo w miejscu odbywania się corocznego zlotu motocykli w dniu 25.06.2011r. Spotykamy się w Lubinie na parkingu przy sklepie Tesco o godzinie 16:30 i stamtąd lecimy do Rudnej, w/g harmonogramu imprezy o godzinie 18:30 zaczynają grać zespoły w tym Golden Life i Obstawa Prezydenta, wszystkich chętnych zapraszam do wspólnego spotkania i dopisywanie się do listy:

Lista chętnych:

1. redies z dzieciakami
2. fotbrenda
3. oma,abc

#5 OFFLINE   Klonu

Klonu

    3.0 v6

  • 158 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: LUBIN
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 22 czerwca 2011 - 11:29

Serdecznie zapraszam na spot w miejscowości Rudna-Gwizdanów koło Lubina http://www.sekcja-iskra.c0.pl/. Spot ten odbędzie się docelowo w miejscu odbywania się corocznego zlotu motocykli w dniu 25.06.2011r. Spotykamy się w Lubinie na parkingu przy sklepie Tesco o godzinie 16:30 i stamtąd lecimy do Rudnej, w/g harmonogramu imprezy o godzinie 18:30 zaczynają grać zespoły w tym Golden Life i Obstawa Prezydenta, wszystkich chętnych zapraszam do wspólnego spotkania i dopisywanie się do listy:

Lista chętnych:

1. redies z dzieciakami
2. fotbrenda
3. oma,abc
4. Klonu


...
Opel Omega...Piękna ta bestia...

#6 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 czerwca 2011 - 09:08

Serdecznie zapraszam na spot w miejscowości Rudna-Gwizdanów koło Lubina http://www.sekcja-iskra.c0.pl/. Spot ten odbędzie się docelowo w miejscu odbywania się corocznego zlotu motocykli w dniu 25.06.2011r. Spotykamy się w Lubinie na parkingu przy sklepie Tesco o godzinie 16:30 i stamtąd lecimy do Rudnej, w/g harmonogramu imprezy o godzinie 18:30 zaczynają grać zespoły w tym Golden Life i Obstawa Prezydenta, wszystkich chętnych zapraszam do wspólnego spotkania i dopisywanie się do listy:

Lista chętnych:

1. redies z dzieciakami
2. fotbrenda
3. oma,abc
4. Klonu
5. Roman z dziećmi (kolega z podwórka też ma omegę i to bardzo ładną )
proszę zastanowić się nad zakupem gadżetów ponieważ zrobimy wspólne , ogólne zamówienie u sosqa i jedną przesyłką pójdzie

#7 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 czerwca 2011 - 20:23

no i już po zlocie spocie mi i moim dzieciakom się podobało , czarne skóry, motory i zespoły robi to wrażenie a przede wszystkim organizacja przednia tego zlotu , zapewniona ochrona wewnątrz i na zewnątrz tj na parkingach samochodowych , punkt medyczny oraz budki z kiełbaskami, lodami i tp co chcesz masz po prostu świetnie. :) ponadto straż pożarna i policja na miejscu i tylko 50 zł od motoru i przede wszystkim zlot jest otwarty dla wszystkich.

#8 OFFLINE   fotbrenda

fotbrenda
  • 272 postów
  • Dołączył: 05-11-2006
  • Skąd: LUBIN - LEGNICA
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 czerwca 2011 - 21:54

Dziękuję za Świetne spotkanko.
Jak napisał RADEK :) Zabawa Superr :D:D:D
Myślę że pewne rzeczy jakie tam widzieliśmy można by zapoczątkować u Nas :)
Dziękuję za zorganizowanie Spota. Było Rewelacyjnie :)

#9 OFFLINE   Klonu

Klonu

    3.0 v6

  • 158 postów
  • Dołączył: 27-10-2007
  • Skąd: LUBIN
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 czerwca 2011 - 22:59

Bardzo milo spedzone popoludnie...bylo na co popatrzec i czego posluchac:) zjadlem gofra za 9zl i odwiedzilem rodzinne strony ( dobre pare lat tam mieszkalem) nastepny spocik na ranczo u Radka, beda kielbaski i wyscigi w NFS-da...jeszcze raz dzieki za fajny wyjazd:D
Opel Omega...Piękna ta bestia...

#10 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 czerwca 2011 - 21:38

Myślę że pewne rzeczy jakie tam widzieliśmy można by zapoczątkować u Nas

o ile zarząd zechce nas wysłuchać, można by też spot zorganizować miejsce wyśmienite na tego typu spotkania

nastepny spocik na ranczo u Radka, beda kielbaski i wyscigi w NFS-da.

zgadza się , jeszcze przemyślę termin i jazda na rancho do rediesa

#11 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 26 czerwca 2011 - 21:40

o ile zarząd zechce nas wysłuchać, można by też spot zorganizować

a co ma zarząd do organizacji spota?

#12 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 czerwca 2011 - 21:46

a co ma zarząd do organizacji spota?

ja nie mam na myśli spota tylko moglibyśmy przekazać nieco ciekawych informacji odnośnie organizacji zlotu zapomniałem dodać sorki i miałem też na myśli, że w tym miejscu można organizować również ciekawy spot, jest tam też strzelnica na której na codzień strzelam w pracy , jak się pogada to i jakieś strzelanko z kbks można zorganizować, ale to na przyszłość plany

no i są wreszcie fotki:

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek