Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

CB za granicą kraju - Anglia


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   olo85

olo85
  • 53 postów
  • Dołączył: 27-02-2010
  • Skąd: Piława Górna

Napisany 09 maja 2011 - 14:43

Witam kolegów. Za niedługo lecę swoją kluską do Anglii i właśnie mam pytanko - Jak to właśnie jest z CB w Anglii?? Czy można używać legalnie tak jak u nas czy trzeba pozwolenia jakieś załatwiać, na jakich falach nadają "0"czy"5". I czy można usłyszeć polaków na cb? U naszych zachodnich sąsiadów jeżdzi szię na 28 kabale AM tak??. pozdowionka

#2 OFFLINE   serek

serek
  • 1 571 postów
  • Dołączył: 05-04-2008
  • Skąd: huntingdon

Napisany 09 maja 2011 - 16:13

Witam kolegów. Za niedługo lecę swoją kluską do Anglii i właśnie mam pytanko - Jak to właśnie jest z CB w Anglii?? Czy można używać legalnie tak jak u nas czy trzeba pozwolenia jakieś załatwiać, na jakich falach nadają "0"czy"5". I czy można usłyszeć polaków na cb? U naszych zachodnich sąsiadów jeżdzi szię na 28 kabale AM tak??. pozdowionka


tutaj na wyspach to sobie bardzo nie pogadasz na CB no chyba ze z kierowacmi ciezarowek, na osobowkach to naprawde rzadko widac
policja po krzakach sie nie chowa i bez powodu nie zatrzymuje wiec cb bedzie malo urzyteczne ;)

#3 OFFLINE   piniu78

piniu78

    ja sem podziemny tirak

  • 1 237 postów
  • Dołączył: 09-11-2008
  • Skąd: Szczecin-Jonkoping-Vasteras- Sweden
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 09 maja 2011 - 18:10

U naszych zachodnich sąsiadów jeżdzi szię na 28 kabale AM tak.


dokładnie tak, tylko jak jedziesz z dziećmi to lepjej CB nie użuwaj:D
lecą lepsze teksty niż u nas;)

#4 OFFLINE   olo85

olo85
  • 53 postów
  • Dołączył: 27-02-2010
  • Skąd: Piława Górna

Napisany 09 maja 2011 - 19:21

jadę właśnie z dzieckiem ale na razie chyba nie rozumie :) to trudno najwyżej będzie bezużyteczne