Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Komputer którego nie ma :)


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   start

start
  • 62 postów
  • Dołączył: 07-06-2007
  • Skąd: Wrocław

Napisany 07 czerwca 2007 - 16:10

Więc kupiłem wczoraj omege ju hu huram!! Omega 2.5 TD 1996 może napisze co ma będzie łatwiej odpowiedzieć więc:

Elektryczne:
fotele przód
szyby wszystie
lusterka

inne
tempomat przy kierownicy
klima dwu strefowa automatczna

teraz pytanie nie ma komputera czy istnieje praktyczna mozliwość zamontowanie takiego?? widziałem takie na allegro



#2 OFFLINE   siwy75

siwy75
  • 134 postów
  • Dołączył: 23-07-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 07 czerwca 2007 - 17:53

bardzo to dziwne z tym wyposazeniem nie ma kompa The0ne
chyba ktos cos tam pogrzebal ale klocic sie nie bede jesli nikt nic z kablami niegrzebal to jest szansa pod warunkiem ze masz wszystkie czujniki zeby bledow ci bez przerwy niewyswietlal

#3 OFFLINE   ArturL

ArturL

    arturl1@poczta.onet.pl

  • 1 339 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2007 - 18:02

O jaki komputer Ci chodzi? Może o duży wyświetlacz?

#4 OFFLINE   start

start
  • 62 postów
  • Dołączył: 07-06-2007
  • Skąd: Wrocław

Napisany 07 czerwca 2007 - 18:47

więc jest to tak że jest wyświetlacz ale tylko RDS lub data i na tym się kończy jeśli dobrze rozumiem to przełącznik funkci kompa jest w prawej manetce czyli tam gdzie jest obsługa wycieraczek a tego pstryczka u mnie niema.

#5 OFFLINE   siwy75

siwy75
  • 134 postów
  • Dołączył: 23-07-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 07 czerwca 2007 - 21:19

masz racje obsluga tzw"duzego wyswietlacza "jest w przelaczniku wycieraczek sa tam na szczycie dwa guziczki ale oprocz tego musisz miec czujnik poziomu oleju w misce plynu do spryskiwaczy w zbiorniczku plynu chlodzacego w zbiorniku wyrownawczym zuzycia klockow w przednich hamulcach i nie wiem dokladnie jak on to liczy ale chyba po amperach pobor pradu na zarowki bo informuje tez ktora ci sie przepalila no i skoro juz rozbierales deske musisz miec do wyswietlacza podlaczone dwie wtyki jedna mniejsza druga wieksza tak skrotowo jesli masz to wszystko mozesz poprobowac inaczej chyba beda koszta zaduze jakby jakies pytania pisz na Pw bo rozbieralem juz to wszystko kilka razy chetnie pomoge
pozdrawiam i milej zabawy :)

#6 OFFLINE   Waldemarz

Waldemarz

    DZIADZIA

  • 2 660 postów
  • Dołączył: 22-05-2006
  • Skąd: Warszawa
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 07 czerwca 2007 - 21:27

bardzo to dziwne z tym wyposazeniem nie ma kompa The0ne
chyba ktos cos tam pogrzebal ale klocic sie nie bede jesli nikt nic z kablami niegrzebal to jest szansa pod warunkiem ze masz wszystkie czujniki zeby bledow ci bez przerwy niewyswietlal


Wszystko zależy od wersji wyposażenia.
Jeśli chcesz zakupic pełen wyświetlacz to najpierw sprawdź czy masz pełne okablowanie, bo jeśli nie to będziesz miał dużo z tym roboty.

#7 OFFLINE   start

start
  • 62 postów
  • Dołączył: 07-06-2007
  • Skąd: Wrocław

Napisany 07 czerwca 2007 - 22:08

hmm apoczym poznać pełne okablowanie? nio tak ogólnie to mój pierwszy disel i pierwszy kombi i ogólnie itd ale drugie autko :) no właśnie nie moge znaleść nigdzie listy wyposażenie jakie było montowne w omedze nio coś w rodzaju katalogu jaki dają w salonie wtedy było by łatwiej :)

#8 OFFLINE   maciekpkow

maciekpkow
  • 521 postów
  • Dołączył: 18-03-2007
  • Skąd: PRUSZKÓW
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 czerwca 2007 - 22:11

hmm apoczym poznać pełne okablowanie?

musisz miec do wyswietlacza podlaczone dwie wtyki jedna mniejsza druga wieksza

trza czytać...