Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Jakie opony?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
163 odpowiedzi na ten temat

#161 OFFLINE   topserwis

topserwis

    sympatyk KKK

  • 2 225 postów
  • Dołączył: 16-10-2011
  • Skąd: okolice Warszawy

Napisany 20 marca 2012 - 13:13

I coraz więcej klientów przyjeżdża z zastrzeżeniami co do prowadzenia samochodu. Zawieszenie ok, geometria ponownie ustawiona, a auto dalej jest "niepewne"... Całe koła na podmiankę i klient po jeździe próbnej nie wierzy, mimo że z rzadko pożyczam świerze opony - z reguły są nieźle podjechane już - tak ~3,5mm bieżnika, starsze ale z wyższej półki.

PS. Wcale nie zajmuje się wulkanizacją, ani oponami, mimo że kiedyś działałem w branży opon.

#162 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 20 marca 2012 - 13:24

I coraz więcej klientów przyjeżdża z zastrzeżeniami co do prowadzenia samochodu. Zawieszenie ok, geometria ponownie ustawiona, a auto dalej jest "niepewne"... Całe koła na podmiankę i klient po jeździe próbnej nie wierzy, mimo że z rzadko pożyczam świerze opony - z reguły są nieźle podjechane już - tak ~3,5mm bieżnika, starsze ale z wyższej półki.

PS. Wcale nie zajmuje się wulkanizacją, ani oponami, mimo że kiedyś działałem w branży opon.


Kolego kiedyś pisałeś , że prowadzisz warsztat, podasz namiary ?

#163 OFFLINE   premier2

premier2
  • 1 011 postów
  • Dołączył: 29-09-2009
  • Skąd: Piotrków T./ Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 20 marca 2012 - 23:24

Ja uważam, że co jak co, ale na oponach nie ma sensu oszczędzać. To jedyna rzecz, która trzyma nas i nasze auto na drodze. Miałem wątpliwą przyjemność jeździć chwilę na oponach marki krzak i nigdy więcej. Komfort i bezpieczeństwo jazdy na porządnych oponach jest nieporównywalne...

#164 OFFLINE   czapelka

czapelka
  • 21 postów
  • Dołączył: 10-08-2010

Napisany 31 marca 2012 - 19:42

jakie wybrac opony do omci kombi 205/60R16 CZY 225/55R16 A MOZE INNE?:confused: