Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

wstyd nazwać to tiuningiem, takie zmiany estetyczno kosmetyc


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   mgrJered

mgrJered
  • 108 postów
  • Dołączył: 14-02-2007
  • Skąd: Opole/Warszawa

Napisany 28 maja 2007 - 13:27

Witam.
Ostatnio przy okazji kilku wymuszonych spraw zaczołem upiększać (bo tiuningować to za duże słowo na określenie moich poczynań) swoja Omcie.
Do tej pory zakupiłem sobie radyjko z niebieskim wyświetlaniem i:
http://www.allegro.p..._191313772.html tyle ze napis omega kazałem zrobic w poziomie, a nie w pionie. Oczywiscie niebieskie obszycie.
A teraz planował bym jeszcze:
http://www.allegro.p...el_renault.html

http://www.allegro.p...kora_chrom.html

http://www.allegro.p...na_hamulec.html

i tak sie zastanawiam jak by to wygladało?
Nie chce robic ze swojej omci sportowego boludi. Zdecydowanie wole limuzyny, ale moze jak by ujednolicic kolorystyke to by ladnie wygladało?
Jak myślicie zmieniać czy zostawic tak jak jest (przy czym gałke i tak mam chromowana juz teraz)



#2 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 maja 2007 - 13:33

Mi osobiście niebieski kolor we wnętrzu Omegi wogóle nie leży. Ale to Twoje auto i to Ty nim będziesz jeździł. Jak Ci się podoba to zakładaj. A jeżeli ktoś kiedyś się zaśmieje to go ciepłym moczem: De gustibus...

#3 OFFLINE   marcin.mmz

marcin.mmz
  • 245 postów
  • Dołączył: 21-01-2007
  • Skąd: Mińsk Mazowiecki

Napisany 28 maja 2007 - 18:09

mi by sie podobało, też mam taką omcie że niebiesko by było bardzo ładnie, niestety narazie sobie niezrobie bo mam inne wydatki, troszke bardziej kosztowne - sportowy wydech cały robie sam :-) - sportowy tłumik, strumka i rura. i niestety skończyły mi sie hamulce cały tył i przód do roboty - tarcze tarczobębny, klocki i szczęki. także ok 1.000 poleci.

#4 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 28 maja 2007 - 19:45

te chromy wyglądają na plastikowe na uchwycie recznego, ja bede inwestował w drewno - prawdziwe - miałem taką gałę w mercu - fakt że sama gałka coś koło 80 zet + ręczny koło 50 ale w pałączeniu z czarną skórą na mieszkach i kierownicy bedzie sie lepiej prezentować ... ale tak jak lord_craven, napisał to Tobie ma się podobać bo gusta są różne

#5 OFFLINE   brain

brain
  • 68 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Turek

Napisany 28 maja 2007 - 20:08

mgrJered, zależy jaki masz kolor tapicerki w sowiej Omie jeżeli masz popielaty albo czarny to wszystko rób pod te kolory jeżeli masz beżowy to pod beż bo niebieski w samochodzie wogóle mi nie pasuje

#6 OFFLINE   RYBA

RYBA
  • 31 postów
  • Dołączył: 23-05-2007
  • Skąd: Kłodzko

Napisany 28 maja 2007 - 21:15

powiem ze te dywaniki chyba mam tylkko nie mam tego napisu OMEGA cale szczescie. Ale taki wroz dywnakiow mam w Omedze.

#7 OFFLINE   Piotr_rt8

Piotr_rt8

    Zbanowany

  • 94 postów
  • Dołączył: 06-03-2007
  • Skąd: Cz-Dziedzice

Napisany 30 maja 2007 - 20:51

jak o mnie chodzi to seria jest boska i raczej bym nie zmieniał ale jeśli tobie się podoba to czemu nie pozdrawiam :peace:

#8 OFFLINE   konrad

konrad
  • 261 postów
  • Dołączył: 12-01-2007
  • Skąd: piaseczno

Napisany 31 maja 2007 - 12:35

to twój samochód i tobie się ma podobać, są gusta i guściki ja bym wolał skóre kupić do omegi ate gadżety do tico zamontować
v6 i wiesz co mruczy pod machą

#9 OFFLINE   Wiking

Wiking
  • 381 postów
  • Dołączył: 03-04-2007
  • Skąd: Końskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 31 maja 2007 - 13:16

ate gadżety do tico zamontować

Popieram :mrgreen: Ale to rzecz gustu.