Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

a moze secesja


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   bond_04

bond_04
  • 28 postów
  • Dołączył: 21-06-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 18 sierpnia 2006 - 08:59

tak się zastanawiam czy nie byłoby korzystne dokonanie podziału tematów (oczywiscie nie wszystkich) uwzgledniając rodzaj silnika jakie występują w omegach
ciągle czytam ze omega z 2,0 to inny samochód niz 3,0 a posty np w temacie spalania nie rozrózniaja tego, często nowe posty zajmuja sie sprawami które np mojego samochodu zupełnie nie dotycza bo mam własnie mv6 .
nie wiem jak inni ale czytanie wszystkich postów jest dośc trudne ze wzgledu na ilośc a jesli np w moim przypadku dotyczyły ttlko mv6 chetniej i sysytematcznie bym je czytał



#2 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 sierpnia 2006 - 09:10

(podzial na silniki)


osobiście uważam, ze to może przynieść negaywny skutek, bo może być cieżej cos znaleźć. Wiele jednak rzeczy doyczy Opla (nawet nie koniecznie tylko omegi) ogólnie, a podziały na silnik .. hmm, mogłoby być cieżko.
Poza tym, czasem wątek byłby wspolny, ale w jego środku dyskusja zbacza na temat jakis tam i co wtedy? Znów będzie wrzawa, ze to OT.

Poprostu trzeba jasno pisac, jesli cos dotyczy konkretnego modelu.

#3 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 18 sierpnia 2006 - 09:36

W miarę rozwoju Klubu i forum, napływu ludzi i ich problemów dojdziemy do podziału w Dziale porad. Jednak nie będzie to podział ze względu na np. rodzaj silnika. Podział będzie dotyczył raczej elementów składowych samochodu, np. silnik, zawieszenie, elektryka itp.

#4 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 18 sierpnia 2006 - 09:59

W miarę rozwoju Klubu i forum, napływu ludzi i ich problemów dojdziemy do podziału w Dziale porad. Jednak nie będzie to podział ze względu na np. rodzaj silnika. Podział będzie dotyczył raczej elementów składowych samochodu, np. silnik, zawieszenie, elektryka itp.


jestem za obiema rencyma i nogyma. Nawet z tym, zeby to było zaś.

ps. a teraz to docencie, bo nie zawsze jestem za ;)

#5 OFFLINE   Bc30se

Bc30se

    Zbanowany

  • 1 075 postów
  • Dołączył: 19-05-2006
  • Skąd: Hrubieszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 sierpnia 2006 - 10:08

przede wszystkim, jeśli jesteś za takim uporządkowaniem rzeczy to PISZ POSTY TAM GDZIE ICH MIEJSCE, PORADY TECHNICZNE NIE SĄ PO TO ABY SNUĆ PROPOZYCJE, OD TEGO JEST DZIAŁ FORUM OGÓLNE, a w poradach jak jest dokładnie opisane przedstawiamy swoje problemy natury technicznej a nie personalnej.

Przez takich jak ty robi się bałagan, a ja jestem za tym żeby nie dzielić nic na silniki z prostej przyczyny. Dużo ludzi będzie obchodzić obojętnie dany temat błędnie twierdząc że np problemy 3.0 go nie dotyczą bo jeździ np 2.0. A problemy są w większej mierze powtarzalne bo silnik to silnik...

#6 OFFLINE   GAWOR

GAWOR
  • 702 postów
  • Dołączył: 10-05-2006

Napisany 18 sierpnia 2006 - 11:43

....przede wszystkim, jeśli jesteś za takim uporządkowaniem rzeczy to PISZ POSTY TAM GDZIE ICH MIEJSCE, PORADY TECHNICZNE NIE SĄ PO TO ABY SNUĆ PROPOZYCJE, OD TEGO JEST DZIAŁ FORUM OGÓLNE, a w poradach jak jest dokładnie opisane przedstawiamy swoje problemy natury technicznej a nie personalnej.
.....


Z tego wszystkiego nawet tego nie zauważyłem :oops:

Wiuuuu w odpowiednie miejsce :cool:

#7 OFFLINE   bond_04

bond_04
  • 28 postów
  • Dołączył: 21-06-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 18 sierpnia 2006 - 12:41

czyli chybiony pomysł?
a mnie kilka osób mówiło ze " uważaj bo mv6 to inna omega "
pewnie błądzili