Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

żółta dioda w joysticku od lusterek?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Patrick

Patrick
  • 325 postów
  • Dołączył: 30-09-2006
  • Skąd: Gillingham UK/Zabrze PL

Napisany 28 maja 2007 - 08:45

98 brak.
Zaobserwowalem to juz kiedys, ze w starszych od mojej omy oplach bylo, a u mnie nie-a w sumie to i po co kontrolka jak to i tak razem z szybą działa. Miało by to sens dla mnie gdyby to działało nie zależnie od szyby-i tak bym wolal. Nie raz bym chciał podgrzewanie lusterek włączyc, ale szyba mi nie potrzebna i musze i to i to włączać. A wogóle to dlaczego ten włącznik nie jest podświetlany.... :bad:
Vauxhall Omega Elite 3.0 '98-już nie ma..
http://cgi.ebay.co.u...:MEUS:IT&ih=007
VW Passat 1.9 TDI '04 Kombi.

#22 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 maja 2007 - 08:49

98 brak.
Zaobserwowalem to juz kiedys, ze w starszych od mojej omy oplach bylo, a u mnie nie-a w sumie to i po co kontrolka jak to i tak razem z szybą działa. Miało by to sens dla mnie gdyby to działało nie zależnie od szyby-i tak bym wolal.



Włącz kiedyś ogrzewanie szyby na dłużej (nie pamięam ile .. chyba jakies 15-20 min - ale czasu nie mierzyłęm). Podgrzewanie lusterek wyłącza sie automatycznie, a szyby nie.

#23 OFFLINE   Patrick

Patrick
  • 325 postów
  • Dołączył: 30-09-2006
  • Skąd: Gillingham UK/Zabrze PL

Napisany 28 maja 2007 - 09:28

Cita na 99 procent jestem przekonany, że u mnie szyba wyłącza się sama po tym czasie. Ale dla pewności jeszcze raz sprawdze(choć nie wiem kiedy bo oma stoi tylko z katalizatorami a reszta nowego wydechu lezy w aucie-z czterech śrub w katach, 3 ukręcone-wogóle to cud, że choć ta jedna się odkręciła-tak utlenione były-i ciągle leje, nie mam jak rozwiercić :bad: )
Vauxhall Omega Elite 3.0 '98-już nie ma..
http://cgi.ebay.co.u...:MEUS:IT&ih=007
VW Passat 1.9 TDI '04 Kombi.