Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Nowe konkurencje - propozycje


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
88 odpowiedzi na ten temat

#61 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 24 lutego 2011 - 10:16

Kasa lepiej zainwestowana niż strzelnica i hamownia


Zgadzam się z Damianem w 100% :) Byłbym za hamownią gdyby można było shamować automata. Propozycja Rafke godna sprawdzenia, sam przejazd 1/4 byłby konkretnie zmierzony, być może udałoby się ponegocjować o rabat. A jeżeli to wypali to nasi elektronicy może zmotywowaliby się do stworzenia naszej własnej choinki. Na lotnisku jest tyle miejsca, że równolegle można zrobić zawody sprawnościowe, o których napisał Phantom i Daktyl :) Pomysł też git :)

#62 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 24 lutego 2011 - 15:55

no ja też bym był za taką propozycja zamiast strzelnicy.
hamownia - to juz leci z kasy zlotowiczów tych ktorzy chca sprawdzic auto , bo ten kto chce wjezdza i daje 50zł.

ale ja byłbym za PRO czasówkami !
bo na koniec zawsze są generowane pliki z oficjalnymi czasami które sa co do tysiecznej pokazane ;)

czy 1/4 czy kjs jest super sprawa - a jak jest czasówka brana pod uwage to już w ogole idealnie mozna sie pobawić, tym bardziej ze na tor kjs moze przykładowo wyjechac i jednoczesnie byc mierzonych kilka aut.

wiec szybko leci czas

#63 OFFLINE   tomasz nawrocki

tomasz nawrocki
  • 39 postów
  • Dołączył: 18-03-2009
  • Skąd: Gorzów Wlkp

Napisany 28 lutego 2011 - 18:17

z ta szczelnica to kicha lapiej wezme wiatrowke i bedziemy szczelac do pustych butelek hehe

#64 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 28 lutego 2011 - 20:11

juz sobie postrzelałes
bedzie cos innego zamiast strzelnicy, ale to narazie niespodzianka :)

#65 OFFLINE   tomasz nawrocki

tomasz nawrocki
  • 39 postów
  • Dołączył: 18-03-2009
  • Skąd: Gorzów Wlkp

Napisany 28 lutego 2011 - 20:44

ja strzelam codziennie do butelek i puszek wiec co to za frajda :p

a i tak moja zabawka zawsze lezy pod siedzeniem
:jump:

#66 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 lutego 2011 - 20:46

od spamowania jest inny wątek

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#67 OFFLINE   czarnawdowa

czarnawdowa
  • 33 postów
  • Dołączył: 30-10-2010
  • Skąd: Ruda Śląska
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 28 lutego 2011 - 22:12

można też przy okazji. do 1/4 mili zrobić wyścig np na 100m ale w pchaniu swoich maszyn :-) albo salom miedzy pacholkami tez pchając :-)

#68 OFFLINE   Rafke

Rafke

    Pastor & szperacz fantów

  • 2 588 postów
  • Dołączył: 05-05-2010
  • Skąd: Gdynia
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 01 marca 2011 - 19:34

czy bedzie zrobiona jakas ankieta propozycji podanych w tym watku przez ludzi ? z ktorej pozniej wszyscy cos wybierzemy ?

#69 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 01 marca 2011 - 22:54

czy bedzie zrobiona jakas ankieta propozycji podanych w tym watku przez ludzi ? z ktorej pozniej wszyscy cos wybierzemy ?

Jazeli wpisza się osoby chętne do poprowadzenia zaproponowanej konkurencji w odpowiednim wątku to możemy zrobic listę.

Nastepne posty nie na temat będą nagradzane, od spamowania jest juz inny temat.

#70 OFFLINE   Simonek81

Simonek81
  • 425 postów
  • Dołączył: 07-04-2010
  • Skąd: Tarnów (a obecnie Daleszyce)
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 02 marca 2011 - 23:37

100m ale w pchaniu swoich maszyn

taaaa.... mieliśmy już w Kielcach konkurencję pchania Omegi... jeżeli uważasz że przepchasz ją 100m to życzę powodzenia :D:D:D

#71 OFFLINE   tomasz nawrocki

tomasz nawrocki
  • 39 postów
  • Dołączył: 18-03-2009
  • Skąd: Gorzów Wlkp

Napisany 03 marca 2011 - 12:38

fajna konkurencja z tym przepychaniem :p
dowiemy sie przynajmniej kto czesto pchal swoja kluske heheh

#72 OFFLINE   Kiciek

Kiciek
  • 237 postów
  • Dołączył: 15-05-2009
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 05 marca 2011 - 02:36

Karaoke. Ale faktycznie jako konkurencja.

No i pchanie Omegi. Nigdy nie było. Nic nie kosztuje a moze być ciekawie.

Strzelania ma już podobno nie być.
Po co ten temat jest założony, jak i tak wszystko ma być niespodzianką.
Sorry, ale ta niespodzianka , troszkę kosztuje.

#73 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 05 marca 2011 - 08:49

Sorry, ale ta niespodzianka , troszkę kosztuje.

??

#74 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 05 marca 2011 - 19:46

Proponuję w przyszłym tyg zrobić ankietę co do konkurencji. Zakończyć jałowe dyskusje i przejść do przygotowań. :D

#75 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 06 marca 2011 - 00:39

fajna konkurencja z tym przepychaniem :p
dowiemy sie przynajmniej kto czesto pchal swoja kluske heheh


Nie no pchanie omegi odpada bo będziemy musieli reanimować, u nas zrobiliśmy na odcinek jakichś 5 metrów i było prz...... ale może dlatego że troszkę pod górkę było :)

Hmm a może zrobilibyśmy taką małą rywalizację województw, przykładowo dane województwo typuje 3 lub 4 osoby które będą reprezentowały dany rejon polski. Rywalizacja sprawnościowa nie tylko dla aut ale i dla nas samych :D

Konkurencję mogą być inne ale przykład dam. Lotnisko jest wielgaśne więc auto oddalone o około 30 metrów od stolika, na komendę start pierwszy uczestnik startuje z połowy dystansu do stolika pokonuje 15 metrów, zabiera ze stolika nie wiem pałeczkę czy flagę omega klub, od stolika jak najszybciej biegnie do auta, pokonuje 30 metrów. Otwiera auto, odpala rusza i pokonuje slalom, na końcu slalomu czeka druga osoba odbiera pałeczkę i wsiada do odpalonego auta, autem pokonuje dystans powiedzmy 400metrów, po czym musi zawrócić na końcu i w drodze powrotnej pokonuje 200metrów. Przekazuje pałeczkę kolejnej osobie która musi autem wykonać parkowanie hmm równoległe albo tyłem między słupkami, po czym jedzie znów do osoby która pokonywała slalom oddaje jej pałeczkę, ta osoba znów pokonuje slalom zatrzymuje się w wytypowanym miejscu, wysiada i biegnie leci czy co tam do stolika oddać pałeczkę i stoper się zatrzymuje :D

Każdy silnik ma tutaj szanse bo dane województwo typuje sobie osoby, więc do slalomu czy do parkowania może to być 2.0, do sprintu 3.0 lub 3.2 a w każdym województwie są V-ki. Nawet jak dany rejon będzie miał same 2.0 to mają szanse bo ktoś może przykładowo wolno biegać, albo komuś może nie chcieć odpalić auto, albo będzie celował pilotem na podczerwień żeby otworzyć :D

#76 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 06 marca 2011 - 10:45

Hmm a może zrobilibyśmy taką małą rywalizację województw, przykładowo dane województwo typuje 3 lub 4 osoby które będą reprezentowały dany rejon polski. Rywalizacja sprawnościowa nie tylko dla aut ale i dla nas samych :D

Konkurencję mogą być inne ale przykład dam. Lotnisko jest wielgaśne więc auto oddalone o około 30 metrów od stolika, na komendę start pierwszy uczestnik startuje z połowy dystansu do stolika pokonuje 15 metrów, zabiera ze stolika nie wiem pałeczkę czy flagę omega klub, od stolika jak najszybciej biegnie do auta, pokonuje 30 metrów. Otwiera auto, odpala rusza i pokonuje slalom, na końcu slalomu czeka druga osoba odbiera pałeczkę i wsiada do odpalonego auta, autem pokonuje dystans powiedzmy 400metrów, po czym musi zawrócić na końcu i w drodze powrotnej pokonuje 200metrów. Przekazuje pałeczkę kolejnej osobie która musi autem wykonać parkowanie hmm równoległe albo tyłem między słupkami, po czym jedzie znów do osoby która pokonywała slalom oddaje jej pałeczkę, ta osoba znów pokonuje slalom zatrzymuje się w wytypowanym miejscu, wysiada i biegnie leci czy co tam do stolika oddać pałeczkę i stoper się zatrzymuje :D

Każdy silnik ma tutaj szanse bo dane województwo typuje sobie osoby, więc do slalomu czy do parkowania może to być 2.0, do sprintu 3.0 lub 3.2 a w każdym województwie są V-ki. Nawet jak dany rejon będzie miał same 2.0 to mają szanse bo ktoś może przykładowo wolno biegać, albo komuś może nie chcieć odpalić auto, albo będzie celował pilotem na podczerwień żeby otworzyć :D


Jak dla mnie bomba!! Coś nowego i ciekawego, również myślę, że śmiesznego :D Proponuję tylko, żeby fury już były odpalone :)

#77 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 06 marca 2011 - 10:47

Jak dla mnie bomba!! Coś nowego i ciekawego, również myślę, że śmiesznego :D Proponuję tylko, żeby fury już były odpalone :)


Myślę że fajniej jak autko które będzie pokonywało slalom żeby musiało odpalić, a to które będzie musiało pokonać sprint było odpalone żeby nie mordować motoru zaraz po odpaleniu :) ale to już kwestia do ugadania

#78 OFFLINE   tomasz nawrocki

tomasz nawrocki
  • 39 postów
  • Dołączył: 18-03-2009
  • Skąd: Gorzów Wlkp

Napisany 06 marca 2011 - 21:17

ale fajnie by bylo jak by te przepychanie tez bylo ;p

#79 OFFLINE   Kiciek

Kiciek
  • 237 postów
  • Dołączył: 15-05-2009
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 marca 2011 - 01:28

Pchanie omegi na czas i odległość. Jestem za. nigdy nie było.

#80 OFFLINE   Appo

Appo
  • 46 postów
  • Dołączył: 10-01-2011
  • Skąd: Lidzbark Warminski/Stuttgart

Napisany 18 marca 2011 - 20:23

jestem za