Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

sipa666 - skateboarding; deskorolka


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   sipa666

sipa666

    1-sze 6 biegów w V6 w PL

  • 484 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 24 stycznia 2011 - 10:27

witam. to tez sie pochwale, co lubie:D

deskorolka. ludzie mowia, ze to wcale nie taki ekstremalny sport, ale tez idzie sie niezle porozpier... uszkodzic :D

jak na polskie warunki, nie radzimy sobie zle. chociaz ameryka to nie jest :( :mad:
sam jezdze od poczatku maja 2003r, to juz bedzie prawie 7 lat:D

i ciekawi mnie tylko, czy znajdzie sie ktokolwiek na forum, kto podziela moje zainteresowanie ;)

pozdrawiam i zapraszam:D

#2 OFFLINE   andrew88

andrew88
  • 7 postów
  • Dołączył: 18-08-2009
  • Skąd: Mikołów

Napisany 23 lutego 2011 - 20:51

jeździłem kiedyś na decku, ale przerzuciłem się na MTB Street/Dirt Jumping.
Deska-jak najbardziej sport extremalny, a już na pewno w Polsce:)

#3 OFFLINE   sipa666

sipa666

    1-sze 6 biegów w V6 w PL

  • 484 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 24 lutego 2011 - 09:22

extremalny, a już na pewno w Polsce


zgadzam sie.

jezdze teraz czesto na skatepark'ach w hamburgu, i jak widze, jaki tam jest poziom, polska znow mnie doluje. maja waruni, w zime kryty park, w sezonie norma, wszedzie. i tak caly rok. u nas rzadko ktore miasto ma kryte parki.
pochwale sie, ze jestem tym szczesliwcem, i mam u siebie 10km od domu park kryty:D dokladnie - Gdansk Freedom. (tzw Modelarnia).

http://deskorolka.org/index.html

#4 OFFLINE   Noon

Noon

    król w kólestwie cieni

  • 146 postów
  • Dołączył: 24-07-2010
  • Skąd: na krancu swiata

Napisany 11 grudnia 2011 - 00:24

To ja odkopie trochę temat.
Osobiście latam na rolkach... od tamtego roku znów, kiedyś jeździłem kilka ładnych lat. Oczywiście agresywna jazda ma się rozumieć. Deski się imałem ale ona mnie się nie imała toteż dałem sobie z nią spokój ;) skończyło się na nauce ollie, i kilku trików kopanych plus boardslide i 50/50 ale na mikro rurce i to bez prędkości - deska nie dla mnie ale próbowało się próbowało bo w thps 2 się dużo grało ;)
osobiście polecam roleczki :p
pozdro

#5 OFFLINE   sylwunio

sylwunio
  • 118 postów
  • Dołączył: 14-01-2011
  • Skąd: Warszawa

Napisany 12 grudnia 2011 - 16:00

Jak pierwszy raz zrobiłem udanego kickflipa z murku 30cm wysokości to aż przysiadłem na krawężniku i przeżywałem z godzine

#6 OFFLINE   sipa666

sipa666

    1-sze 6 biegów w V6 w PL

  • 484 postów
  • Dołączył: 02-04-2010
  • Skąd: Pruszcz Gdański

Napisany 14 grudnia 2011 - 20:18

ja sie pierwszego flipa uczylem chyba z poltora roky, az wkoncu wyszedl. zawsze wolalem hellflip'a :) ogolnie, lubie wiekszosc rzeczy, ktorych inni nie lubia. tak samo bylo przy desce, i danych trikach:)

ostatnio przez zlamana reke troche sie boje wskoczyc na deske, ale jak tylko reka dojdzie calkowicie do ladu, to wskakuje spowrotem.
ale proby zaliczenia najwiekszej poreczy na gdanskiej Skateplaz'ie juz nie powtorze :(