Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA MINA!!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1284 odpowiedzi na ten temat

#1281 OFFLINE   Dreed

Dreed

    Ciiiiiiii.....

  • 1 694 postów
  • Dołączył: 15-02-2007
  • Skąd: Gdańsk
  • Województwo: pomorskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 08 stycznia 2017 - 12:03

a ja uważam że można kupić na otoszroto i olx dobry samochód. ja swoją Omegę kupiłem własnie znalezioną na otoszroto, co więcej stała w komisie. ze swojego zakupu jestem mega zadowolony, bo poza padniętym akumulatorem i jak się okazało jedną regulacją fotela, bo tej nie sprawdziłem cała reszta działała i nie była do wymiany. jakieś tam wgniotki i ryski miał, bo auto z francji, ale ogólny stan techniczny i wizualny lepszy niż poprzednich 4 sztuk krajowych oglądany. aku wymieniony, serwis zrobiony i poza moimi fanaberiami ogólnie nie tzreba by było nic robić. fakt, że cena nie była 2500, ale i tak jak na rocznik, silnik i wyposażenie była dość atrakcyjna, a i miała ponad 360 tysi przebiegu.

 

za te pieniądze faktycznie nie ma co wymagać cudów, ale chodzi o nie ukrywanie wad, tylko rzetelne postawienie sprawy. słuchaj kolo, do roboty jest to to i tamto, cena atrakcyjna, jak szukasz perełki to niestety nie tu, jak Ci odpowiada to bierz i spadaj. znajomy kupił Omegę za ciut ponad 2 tysie z pękniętą szybą, rdzą na nadkolach i z masłem pod korkiem. po głębszym, za same części żeby tą rzeźbę doprowadzić do normalnego stanu wydał już ponad połowę ceny auta, ale dlatego że robi to porządnie. mógłby złożyć to za 300zł z jeszcze większą ilością silikonu i mieć w pupie. niestety też większość tych samochodów była serwisowana i naprawiana po najniższych kosztach i nawet kupując sztukę za 5700 nie wszystko będzie zrobione tak jak należy i byś tego chciał czy wymagał. dla niektórych jest to tylko samochód od przemieszczania się z punktu A do punktu B i ma to robić najlepiej za darmo. większość osób będących tu na forum ma jednak inne podejście. ale większość samochodów które pojawia się w cenie od 1000-3000zł, zwłaszcza jakieś mniejsze znikają z ogłoszeń w ciągu paru godzin.



#1282 OFFLINE   vertix

vertix
  • 822 postów
  • Dołączył: 11-12-2010
  • Skąd: Pyrzyce
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 stycznia 2017 - 21:14

za tą cenę nie ma co się spodziewać perełki bez wkładu, ogólnie czy taka Omega będzie kosztować 2 czy 10 tys to i tak trzeba dołożyć jak chce się bez problemowo jeździć.

 

1 gdzie rzetelna informacja o stanie auta- gdzie nie pojedziesz , to jest zabawa w kto kogo "wyr@#cha " ...

 

2

ale 5700 a 2600 to znacząca różnica
  Jaka róznica ?? Że droższe auto jest bardziej podejrzane od tańszego ......

 

3 Najbardziej oburzony jest pan apophis2.0 . I co ma w garażu ??? Pięknie obfotografowana zabytkowa audica , ale zdjęcia omegi robione gdzieś w centrum miasta jakby się jej wstydził...... Czy to jest jego omega , czy tylko walnął sweet focie , żeby pospamować na forum ?????

Spójrzcie na datę dołączenia experta od  omegi - dziś to będzie chyba z 2 tygodnie........ ( ale was chłop kręci.... )

 

Jak słusznie zauważyliście , temat ma podawać dziwnie podejrzane oferty , a wy co ???

Czego się czepiasz , omegi tak mają...

Ja się pytam = Czy wszyscy właściciele omeg przekupują diagnostów , żeby móc nimi jeździć po drogach ????

Skoro w każdej jest coś do roboty , to co te samochody robią na drogach ? Czy do każdej oferty trzeba wzywać policję , żeby delikwentowi zabrała dowód rejestracyjny , bo ma niesprawne auto ???



#1283 OFFLINE   B0Cygano

B0Cygano
  • 403 postów
  • Dołączył: 12-11-2016
  • Skąd: BSK
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 09 stycznia 2017 - 21:52

Czy wszyscy właściciele omeg przekupują diagnostów , żeby móc nimi jeździć po drogach ????


Rzeczywistość jest taka, że nie raz trzeba prosić diagnostę, żeby dobrze przejrzał jak ktoś chce wiedzieć czym jeździ ;) a jak nie poprosisz to przegląd to jedna wielka komedia :p

#1284 OFFLINE   morham

morham
  • 2 postów
  • Dołączył: 21-03-2017
  • Skąd: Bielsko - Biała
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 21 marca 2017 - 20:06

Hej

 

Nie wiem czy to mina. Ogólnie sprzedający bardzo miły i kontaktowy człowiek - udostępnia wszelkie dane samochodu. Z tego co mówił posiada samochód od zeszłego roku.

 

Po sprawdzeniu historii w CEPIKu wychodzi tylko troszku inny przebieg niż w ogłoszeniu. Ostatni przegląd w styczniu tego roku.

 

Na CEPIKu (https://historiapojazdu.gov.pl) ostatni przegląd to przebieg 385252 a na liczniku samochodu mamy 237810 - stan na 2017-03-21.

 

Myślę, że warto by na to uważać.

Załączone pliki



#1285 OFFLINE   Qub@

Qub@
  • 47 postów
  • Dołączył: 29-10-2016
  • Skąd: Kalisz
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 12 kwietnia 2017 - 10:44

https://www.otomoto....html#xtor=SEC-8

 

Ogladalem to auto, pod wzgledem blacharki, wyglądu jest ok, nawet bardzo. Natomiast mechanika katastrofa (zawieszenie, układ kierowniczy, strach tym jechac szybciej niż 90 km/h) na desce dyskoteka z kontrolek, auto odpaliłem dopiero z kabli rozruchowych, kisiel zamiast płynu chłodniczego, po 10 min jazdy dymiło się z pod maski :p ciekawe czy właściciel wymienił uszczelkę pod głowicą, auta miesiąc na olx nie było.