Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

UWAGA MINA!!!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1284 odpowiedzi na ten temat

#81 OFFLINE   Łobuz

Łobuz
  • 686 postów
  • Dołączył: 10-11-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 23 stycznia 2008 - 22:25

Ten jest mocny !!!!!

http://www.otomoto.p...how&id=C4250222

widzicie jakieś podobieństwo ?????? :lol:

http://www.autoscout...0&euroto=0&zip=

dzwoniłem i dowiedziałem się że to "dokładnie taki sam więc po co robic zdjęcia"
no cóż taki sam to nie ten sam :smiech: pozdro :peace:

#82 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 23 stycznia 2008 - 22:31

Ten jest mocny !!!!!

http://www.otomoto.p...how&id=C4250222

widzicie jakieś podobieństwo ?????? :lol:

http://www.autoscout...0&euroto=0&zip=

dzwoniłem i dowiedziałem się że to "dokładnie taki sam więc po co robic zdjęcia"
no cóż taki sam to nie ten sam :smiech: pozdro :peace:



ale licznik nie jest skrecony. 1 roznica - skrzynia w jednym ogloszeniu automat w innym manual. i chyba rosenheim to niemcy nie szwajcaria




 


#83 OFFLINE   _Maciek_

_Maciek_
  • 465 postów
  • Dołączył: 20-11-2007
  • Skąd: Warszawa

Napisany 23 stycznia 2008 - 23:16

beast, ale chodzi o to, że nie dał prawdziwych fotek tylko 'zapożyczone' bo przecież jest "taka sama" ;)

#84 OFFLINE   aniolmaciej

aniolmaciej
  • 468 postów
  • Dołączył: 01-09-2006
  • Skąd: Łęknica

Napisany 01 lutego 2008 - 16:21

dzisiaj gadalem z gosciem uslyszalem to samo . w niedziele z ciekawosci bede ogladal to auto bo moi rodzice mieszkaja w tm samym miescie co wlasciciel . napisze co i jak po ogledzinach :mrgreen:

#85 OFFLINE   omegarules

omegarules
  • 712 postów
  • Dołączył: 07-02-2007
  • Skąd: Aleksandrów Kujawski

Napisany 02 lutego 2008 - 10:13

No więc wtrącę swoje 3 grosze...

Dodany obrazek

http://laguna.otomot...r-C4284329.html

Na liczniku było 318 tys km - teraz widzę, że 218 - czyli oglądałem świeżutki nabytek :smiech:

Po dojechaniu na miejsce pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy - dużo rdzy.. Rdza na masce, drzwiach, nadkolach - zaczyna się zabawa.. Lewy błotnik posiada lekkie wgięcie, maska, prawe drzwi i tylna klapa (minimum) mają inny odcień lakieru - pod lusterkiem z prawej strony widać błąd lakiernika ;)

Ale to dopiero początek..

Patrząc z tyłu między klapą a lampą jest taka szpara, że można spokojnie wpakować kciuk i jeszcze mały palec wejdzie ;) Szyba od kierowcy ma inne numery.. Po otwarciu klapki paliwa wyleciała jakaś czerwona nakrętka od jakiegoś baniaka czy coś.. Ale nic to.. Otwieram bagażnik - syf syf i jeszcze raz syf.. Wygląda to tak, jak by ktoś tam piach woził - wykładzina na maxa pobrudzona, odstaje od podłogi, wszechobecny smród ropy..
Pod maską - standardowy brak osłonki na kolektor, osłona chłodnicy cała uwalona w oleju, podżarte wygłuszenie maski..

Wsiadam do środka - pod pokrowcem kierownicy można zobaczyć ile to auto przeszło ;)

Próbuję odpalić... Drugi raz.. Trzeci - pomogło grzanie świec na 3 razy.. Po szybkim zgaszeniu znowu jest problem z odpaleniem, ale już mniejszy.. Podczas pracy motoru silnikiem telepie jak by chciał wylecieć na zewnątrz.. Sprawdziłem błędy - jedynie czujnik temperatury silnika.. No to nic - przejedziemy się.. Skrzynia automat działa dobrze - sprawnie przerzuca biegi.. Wyjeżdżam na prostą, pedał w podłogę i co? I nic... Auto ma niesamowitego muła - do setki potrzeba z 30 sekund, pod górkę nie ma szans się rozpędzić - nawet w trybie "sport".. Do tego ściąga na prawą stronę..

Dorzucić do tego jeszcze niedziałającą klimę, łysawe opony i zakup jak ta-lala :)

#86 OFFLINE   sieniag

sieniag
  • 69 postów
  • Dołączył: 05-01-2008
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 08 lutego 2008 - 10:39

Uwaga!!!!!!! Byłem ogladałem i szkoda że nie miałem pistoletu bo bym gnoja zaszczelił.Zrobiłem tylko na marne 1,5 tys km.Przez tel i tak jak w opisie auto idealne a w rzeczywistosci padlina wielka !!!!!!
Zderzak tylny pomalowany srebzanką do kaloryferów a pozatym auto bez dachu całe malowane,nawet idiota dobrze szpachli na błotnikach nie wytarł.Klimatyzacja nie chodzi,hamulec reczny nie trzyma,ukł wydechowy wygiety.Na początku cenił ja 21 tys a cena na dzień dzisiejszy spadła na 18,999.
Oto link http://moto.allegro....ima_xsenon.html


wkleiłem foty, sprzedający to tradecar

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

#87 OFFLINE   G.A.D.T.I.

G.A.D.T.I.
  • 936 postów
  • Dołączył: 07-10-2007
  • Skąd: ZGR-ZS-ZPY(PL)-M(D)
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2008 - 10:46

Uwaga!!!!!!! Byłem ogladałem i szkoda że nie miałem pistoletu bo bym gnoja zaszczelił.Zrobiłem tylko na marne 1,5 tys km.Przez tel i tak jak w opisie auto idealne a w rzeczywistosci padlina wielka !!!!!!
Zderzak tylny pomalowany srebzanką do kaloryferów a pozatym auto bez dachu całe malowane,nawet idiota dobrze szpachli na błotnikach nie wytarł.Klimatyzacja nie chodzi,hamulec reczny nie trzyma,ukł wydechowy wygiety.Na początku cenił ja 21 tys a cena na dzień dzisiejszy spadła na 18,999.
Oto link http://moto.allegro....ima_xsenon.html

Było trza trochę swoich fotek szczelić.
Żebym wiedział wcześniej to bym powiedział wujasowi żeby sprawdził bo to w moim rodzinnym mieście.
A możesz powiedzieć czy to komis sprzedaje,czy prywaciarz.







 


#88 OFFLINE   660R

660R
  • 552 postów
  • Dołączył: 03-03-2007
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2008 - 10:50

hehe i do tego pisze 6 x airbag chyba 4 tam gdzie powinny być a na dwóch pozostałych dzieci śpią...

#89 OFFLINE   sieniag

sieniag
  • 69 postów
  • Dołączył: 05-01-2008
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 16v Z22XE

Napisany 08 lutego 2008 - 11:11

Dokładnie to jest miejscowość Zbąszczynek{miejscowośc miedzy Zielona Góra a Poznaniem} a gość to handlarz,idiota mi nie powiedział że jest w niemczech a ja do niego wiele razy dzwoniłem i teraz czekam na rachunek tel.Odebała mnie ze stacji jego dziewczyna i znia pojechałem do domu bo tam stały te wszystkie auta co ma na aukcji.Fakt jest taki że w srodku auto jest naprawde ładne ale na zewnatrz to porażka.Na sam koniec kobieta mi powiedział ze ja sie znam na tym i widze te usterki ale jak przyjedzie laik to ją kupi bo jest ładna.Więc ja jej odpowidziałm że jak nawet laik przyjedzie a zobaczy ten pył ze szpachli wytarty w bagazniku to też bedzie miał obiekcje do tego auta.Może mnie posłucha i odkurzy bagaznik :}:}.Nie zrobiłem fotek bo tak sie w ku..... że myslałem że mnie szlak trafi.

#90 OFFLINE   G.A.D.T.I.

G.A.D.T.I.
  • 936 postów
  • Dołączył: 07-10-2007
  • Skąd: ZGR-ZS-ZPY(PL)-M(D)
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lutego 2008 - 11:15

Dokładnie to jest miejscowość Zbąszczynek

Wiem gdzie to jest.

Nie zrobiłem fotek bo tak sie w ku..... że myslałem że mnie szlak trafi.

To zrozumiałe.Ale jak byś coś znalazł z moich okolic to ja mogę oględziny przeprowadzić.







 


#91 OFFLINE   crocos

crocos
  • 261 postów
  • Dołączył: 10-12-2006

Napisany 08 lutego 2008 - 11:16

idiota mi nie powiedział że jest w niemczech a ja do niego wiele razy dzwoniłem i teraz czekam na rachunek tel.


jeśli miał telefon polskiego operatora to spoko, zapłacisz przecież normalnie. To on zapłaci za przychodzące za granicą...

Swoja drogą jak tak te posty czytam to ciekaw jestem co byście o mojej Omie napisali... :roll:

#92 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 08 lutego 2008 - 12:27

Panowie to jest temat UWAGA MINA - a nie Co myslicie o tym aucie i prosze sie trzymac tematu i zamieszczac tylko linki do MIN.




 


#93 OFFLINE   Łobuz

Łobuz
  • 686 postów
  • Dołączył: 10-11-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 lutego 2008 - 09:15

Nie wiem czy to nazwać mina ale wyzysk na pewno który da mu zarobić 10 tysia :smiech:
http://www.autoscout...0&euroto=0&zip=

a tu proszę

http://moto.gratka.p...0c9b730f922&s=3

#94 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 lutego 2008 - 09:26

mam prośbę do umieszczających linki aby zamieszczali również fotkę auta i dane sprzedawcy (nazwa firmy, miejscowość, nick z allegro), bo ogłoszenie znika po jakimś czasie a potem znowu sie pojawia, fotkę można wstawić za pomocą serwera www.imagehack.com

jak się wstawia fotkę

#95 OFFLINE   _Maciek_

_Maciek_
  • 465 postów
  • Dołączył: 20-11-2007
  • Skąd: Warszawa

Napisany 09 lutego 2008 - 15:14

Sorry za ot, wiem, że temat nie jest od komentowania, ale czasami trzeba :)

Łobuz, no i co z tego? Musi z czegoś życ i za darmo nikomu samochodu nie sprowadzi.
Nie wiem czy już jest auto w kraju, ale koszty transportu, tablic itp. też ew. musiał ponieść.
Ale taka polska mentalność, żeby drugiemu do portfela zaglądać...

A jak auta nie oglądałeś to do "min" nie wrzucaj.

Pozdr.
M.

#96 OFFLINE   Łobuz

Łobuz
  • 686 postów
  • Dołączył: 10-11-2007
  • Skąd: Szczecin
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 09 lutego 2008 - 17:59

No cóż tylko odpowiem !!!

Sorry za ot, wiem, że temat nie jest od komentowania, ale czasami trzeba


Tylko spokojnie Maciek oddychaj głęboko :smile:
Polska mentalność to chyba zdzierać z innych a ja nikomu do portfela nie muszę zaglądać, bo zawartość mojego mi wystarcza :cool:
Pozdrawiam

#97 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 09 lutego 2008 - 20:37

Sorry za ot, wiem, że temat nie jest od komentowania, ale czasami trzeba :)

Łobuz, no i co z tego? Musi z czegoś życ i za darmo nikomu samochodu nie sprowadzi.
Nie wiem czy już jest auto w kraju, ale koszty transportu, tablic itp. też ew. musiał ponieść.
Ale taka polska mentalność, żeby drugiemu do portfela zaglądać...

A jak auta nie oglądałeś to do "min" nie wrzucaj.

Pozdr.
M.



Panowie Maciek i Lobuz - wycieczki to na PW. A na ogloszeniu nie zgadza sie przebieg. Byc moze to pomylka a byc moze to nie ten sam samochod tylko zdjecia ktos uzyl.




 


#98 OFFLINE   jacek_74

jacek_74
  • 4 postów
  • Dołączył: 16-02-2008
  • Skąd: częstochowa

Napisany 17 lutego 2008 - 00:53

Witam.Z racji że jestem świeżak na forum proszę nie mieć do mnie pretensji o jakieś gafy.Ja szukałem owegi 2-mce.Po bezowocnym wyjezdzie do niemiec po auto (wyskok w czasie urlopu) poszedłem do cafejki internetowej.Znalazłem na allegro omegę bordową -wyglądała jak z bajki.....Po rozmowie ze sprzedającym ustaliłem że ja zatrzyma dla mnie do 17.oo.Były jakieś gadki że do wtorku nie może sprzedać (jechałem po nią w niedzielę)bo kolega ma papiery i wyjechał...itd.Mówiłem że jadę do niego z nad morza.Gdy dojeżdzałem do Kalisza(z tamtąd pochodzi ten sprzedawca) było za pięć siedemnasta i typ powiedział mi że auto sprzedał...Ręce mi opadły....300 w jedną stronę się przejechałem...ale oznajmił mi że ma jeszcze jedną bordową , tylko ma maskę do lakierowania.Przejechałem się tyle to pomyślałem że kolejne 2km mnie nie zbawią.Na miejscu okazało się że to bordo trup w koło malowany , chyba pistoletem na odkurzacz....W środku total syf że psa bym tam nie wpuścił.W związku że ta sytuacja miała miejsce w sierpniu nie mam zdjęć i adresu strony-samochód kupiłem , a o forum dowiedziałem się przypadkowo , więc piszę.Nick na allegro tego typa to - skorzewski - Z całą Odpowiedzialnością przestrzegam. JAWNY WAŁEK - PRZEZ TELEFON POWIE WSZYSTKO CO CHCECIE USŁYSZEĆ!!!!!!!!!NIE WIDZĘ TEJ OMEGI NA AUKCJACH WIĘC CHYBA ZNALAZŁ JELENIA-JEŚLI KTOŚ MIAŁ DO CZYNIENIA Z TYM GNOJEM TO PROSZĘ O KONTAKT.SaDZĘ ŻE TRZEBA UKRÓCIĆ TAKIE DZIAŁALNOŚCI.....A MIAŁEM JECHAĆ PO TEN ZŁOM Z ŻONĄ I DZIECKIEM....Swoją drogą pózniej słyszałem że to częste praktyki -na zjęciu igła ,a na miejscu szrot- KLIENT PRZYJECHAŁ TYLE TO MOŻE WEZMIE....Pozdrawiam.

#99 OFFLINE   luigi76

luigi76
  • 61 postów
  • Dołączył: 17-01-2008
  • Skąd: Białystok

Napisany 17 lutego 2008 - 12:27

kolego na forum ogolnym masz tam post "Allegro-Nieuczciwy sprzedawca" wsac tom namiary na tego goscia. Pozdro.
Roberto76

#100 OFFLINE   frendzel

frendzel
  • 32 postów
  • Dołączył: 28-07-2007
  • Skąd: Sandomierz

Napisany 01 kwietnia 2008 - 12:25

http://www.otomoto.p...how&id=C4736485

Przód samochodu robiony, poduszka kierowcy od VX, poduszka powietrzna pasażera pokryta materiałem podobnym do tapicerki i przyszyta zszywkami:)
Schowek sie niedomyka, z przodu widać ślady spawania.
Sprzedawca opisuje ze bezypadkowy, po oględzinach mówił że taki do nich z Niemiec przyjechał, a po chwili proponuje wymiane kierownicy w zaprzyjaźnionym warsztacie
...pal ziele ziele ziomek, wal wiele..
Gbyby Bóg kochal samochody z przednim napedem to byśmy na rękach chodzili