Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

amortyzatory, co kupic ?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   tomasz_k

tomasz_k
  • 8 postów
  • Dołączył: 22-04-2007
  • Skąd: puławy

Napisany 15 maja 2007 - 13:34

witam, co prawda nie chodzi tu o omege, ale o opla, opla sintre, potrzbuje kupic amortyzatory na przod jak narazie... na allegro sprzedaja monroe w dosyc dobrej cenie 280 zl, cena katalogowa 380.. tylko czy monroe to dobry producent ? do tego samochodu produkuje jeszce Delphi, Gabriel, Magneti Marelli, TRW, brac monroe czy szukac czegos innego lepszego ? Sachs, Bilstein, KYB nie produkuja do mojego samochodu amorkow....



#2 OFFLINE   arek_omega

arek_omega
  • 133 postów
  • Dołączył: 15-12-2006
  • Skąd: Otwock

Napisany 16 maja 2007 - 20:31

Delphi, Gabriel, Magneti Marelli - te sobie odpuść, a w szczególności Delphi bo to najgorsze zasraństwo jakie świat widział. 98% wraca na reklamacje...

Ja osobiściegazowe Bilsteiny założyłem- jest ciut twardszy niż na oryginalnych ale jestem zadowolony. Amorki Kayaba też są niezłe

#3 OFFLINE   cary

cary
  • 29 postów
  • Dołączył: 15-03-2007
  • Skąd: Gdańsk

Napisany 01 czerwca 2007 - 13:02

Z tych co wymieniłeś bym brał te monroea. kayaby czy bilstainy są leprze, ale skoro nie robią to z tej listy monroe najleprze.

#4 OFFLINE   Krzyś

Krzyś
  • 196 postów
  • Dołączył: 18-05-2007
  • Skąd: Białystok
  • Województwo: podlaskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0i 8v 20SE

Napisany 06 czerwca 2007 - 12:40

no wiesz moim skromnyn zdaniem to sachs nawet lepszy niż monroea
założyłem do glfa III i git.
jedyny minus- cena.
Krristof