Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Nasze fury


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
136 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:32

Jesli ktoś twierdzi ze x20xev "nie jeździ" niech sie przejedzie astrą 1.4, lub cc 900 wtedy pogadamy :) Pozdrawiam.


Omega 2,0 16V - nie jeździ :p

Astra 1,4 i sejczento 900 tez nie, ale wystartuj z sejczentem 1100 ... i pomysl ile musisz miec na budziku, zeby go zacząc doganiac ... :p

#42 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:34

vectrom

VECTRĄ


Nie śmieć!
Ortofaszystom dziękujemy, a jak już mamy od tego moderów.

ps. moderzy - usuńcie, prosze, te dwa posty...

#43 OFFLINE   Zet_radom

Zet_radom

    Karol

  • 186 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:36

Jesli ktoś twierdzi ze x20xev "nie jeździ" niech sie przejedzie astrą 1.4, lub cc 900 wtedy pogadamy :) Pozdrawiam.


Omega 2,0 16V - nie jeździ :p

Astra 1,4 i sejczento 900 tez nie, ale wystartuj z sejczentem 1100 ... i pomysl ile musisz miec na budziku, zeby go zacząc doganiac ... :p


Mogę startować z SC 1.1 w każdej chwili, bo takowego miałem. Przypominam SC 1.1 0-100 ok. 13 s, max ok 160-170 km/h. Omega x20xev 0-100 ok. 11 s, max 210 km/h, nie wiem gdzie sc miał by mnie zagiąć, chyba ze na ostrych zakrętkachi to sc musial by miec z zawiechem cos dlubane.
Spójrz w lusterka, sprawdź dwa razy
!!! MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !!!

www.axel-pc.pl

#44 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:39

witam kolege fajna omegi A terz posiadam omesie A luknij i popacz co ci sie podoba


wiesz co fajer, daj sobie siana i się nie podszywaj pod kogoś bo nie ładnie, gdzie niby te ciemne lampy na twoim kombi?? po co jakąś siare dajesz na tym forum... nie chce Ci powtarzać tego co Ci mówiłem wcześniej, ale albo zachowuj się normalnie i bądź sobą - a może już jesteś w takim razie wspólczuje, albo sobie idź...

czy ja napisale ze to jest moja omega przeczytaj dokladnie coo a jak nie umiesz to sie naucz i przeczytaj jeszcze raz. ja ci terz napisalem ale pewnie jak zwykle nieprzeczytales ze obecnie nie moge zrobic mojej zdj bo jestem zagranica bez auta!!!! a podrugi to slepy terz chyba troszke jestes bo wspomniales tylko o lampach a ta omega na zdj jest sedan :mrgreen: ja niewiem phi A pozatym to moja sprawa co robie i co daje na forum a nie twoja jak to bedzie twoje forum to se morzesz tak domnie pisac wiec ty daj sobie siana Dodany obrazek




 


#45 OFFLINE   Zet_radom

Zet_radom

    Karol

  • 186 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:39

vectrom

VECTRĄ


Nie śmieć!
Ortofaszystom dziękujemy, a jak już mamy od tego moderów.

ps. moderzy - usuńcie, prosze, te dwa posty...

Sorry przyzwyczajenie z VU, tam jak nie było sie do czego doczepić, doczepiali sie do ortografii, sorki jeszcze raz i jescze raz sorki. USUNĄĆ !!
Spójrz w lusterka, sprawdź dwa razy
!!! MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !!!

www.axel-pc.pl

#46 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:40

Jesli ktoś twierdzi ze x20xev "nie jeździ" niech sie przejedzie astrą 1.4, lub cc 900 wtedy pogadamy :) Pozdrawiam.


Omega 2,0 16V - nie jeździ :p

Astra 1,4 i sejczento 900 tez nie, ale wystartuj z sejczentem 1100 ... i pomysl ile musisz miec na budziku, zeby go zacząc doganiac ... :p


Mogę startować z SC 1.1 w każdej chwili, bo takowego miałem. Przypominam SC 1.1 0-100 ok. 13 s, max ok 160-170 km/h. Omega x20xev 0-100 ok. 11 s, max 210 km/h, nie wiem gdzie sc miał by mnie zagiąć, chyba ze na ostrych zakrętkachi to sc musial by miec z zawiechem cos dlubane.


[b] to zapraszam do Kwidzyna. scigniesz sie z moim sc z podpisu :twisted: gdzie chcesz, na prostej, na zakretach :twisted:




 


#47 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:40

[quote name='"cita"']jeden z klubowiczów twierdzi, ze jego MV6 schodzi do 15 litrów LPG ...[/q
uote]
o ile mi wiadomo to ten gość nie jest klubowiczem :mrgreen: a co do spalania fakt 15-16 l lpg z klimą ,manual,spokojna jazda.Z drugiej strony nie ma co porównywać spalania przy jeżdzie w takim mieście jak Poznań gdzie przejeżdża się z tysiąc skrzyżowań,ciągle gaz,hamulec,gaz,hamulec a jeżdzie w takiej dziurze jak moje miasteczko gdzie mam dwa skrzyżowania na krzyż i wiecznie puste ulice :cool:

#48 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:43

Jesli ktoś twierdzi ze x20xev "nie jeździ" niech sie przejedzie astrą 1.4, lub cc 900 wtedy pogadamy :) Pozdrawiam.


Omega 2,0 16V - nie jeździ :p

Astra 1,4 i sejczento 900 tez nie, ale wystartuj z sejczentem 1100 ... i pomysl ile musisz miec na budziku, zeby go zacząc doganiac ... :p


Mogę startować z SC 1.1 w każdej chwili, bo takowego miałem. Przypominam SC 1.1 0-100 ok. 13 s, max ok 160-170 km/h. Omega x20xev 0-100 ok. 11 s, max 210 km/h, nie wiem gdzie sc miał by mnie zagiąć, chyba ze na ostrych zakrętkachi to sc musial by miec z zawiechem cos dlubane.



napisalem wyraznie o pewnym przedziale prędkości - prawda ?
<>
i pomysl ile musisz miec na budziku, zeby go zacząc doganiac ...
</>
Trudno w pełnej skali porównwać Omege 2,0 do Sejczento 1,1 ...

#49 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:43

IMO nie do wykonania 13 LPG w miescie. mam v6 w automacie z sekwencja i minimalne to 15 litrow przy naprawde emeryckiej jezdzie i ciaglej obserwacji komputera. normalna jazda 17-18 litrow LPG (przynajmniej na caravana) a przy bucie to i 21 potrafi wciagnac



no wydało mi sie to małoprawdopodobne, bomoja 2,0 palila 12-14 LPG w miescie.

ps. co to jest ASB?


Automatyczna Skrzynia Biegow :mrgreen:




 


#50 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:45

Z drugiej strony nie ma co porównywać spalania przy jeżdzie w takim mieście jak Poznań gdzie przejeżdża się z tysiąc skrzyżowań,ciągle gaz,hamulec,gaz,hamulec a jeżdzie w takiej dziurze jak moje miasteczko gdzie mam dwa skrzyżowania na krzyż i wiecznie puste ulice :cool:


To sie zgadza .. jednak ów człek ZTCP z całkiem małego miasteczka nie jest.
Poza tym ma automat i caravan.

#51 OFFLINE   Zet_radom

Zet_radom

    Karol

  • 186 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:46

[b] to zapraszam do Kwidzyna. scigniesz sie z moim sc z podpisu gdzie chcesz, na prostej, na zakretach

Mówimy o fabryce :) ale jak bym był w kwidzyniu dziękuje za za zaproszenie. Ale tak szczeże bałem sie, że x20xev będzie strasznym mułem , ale radzi sobie całkiem nieźle, wiadomo że to nie wyścigówka, ale do "normalnej" jazdy wystarcza.
Spójrz w lusterka, sprawdź dwa razy
!!! MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !!!

www.axel-pc.pl

#52 OFFLINE   Cichy

Cichy
  • 210 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Lubin

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:47

chyba tobie Cita proponowalem przyjad do Legnicy zakaldac gaz, nie robilem tego z czystej kultury osobiostej tylko z tego ze mam dobre doswiadczenia z danym zakaldem LPG od 6 lat


szanowny panie fon pałl: dziekuej z emnie uswiadomiles ze to klub omegi, jestem tutaj od maja i nie wiedzialem do teraz po co :oops: imam jeszcze pytanie do ktorej czesci mojej wypowiedzi odnosi sei "dyletantyzm"?? bo nie kumam :oops:
bylo milo ale sie i to skonczylo

#53 OFFLINE   Zet_radom

Zet_radom

    Karol

  • 186 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:50

fajnie, jakaś wymiana zdań, i wogóle kilka osóba na forum jednocześnie, podobać mi się :) Ja to troche pijany jestem a wy ?? ( jak by co to usunąć ) Pozdrawiam.
Spójrz w lusterka, sprawdź dwa razy
!!! MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !!!

www.axel-pc.pl

#54 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:52

Matko ale wątek się zagmatwał

Co do ścigania to Żadna omega do tego się nie nadaje za ciężkie 2 litry to slimak a MV6 namiastka dynamiki takie 211 koni stawiam przeciw 160 konym Japończyku i blada d*pa ba podejrzewam ze ze 120 by starczyło.

Co do spalania to jak coś co spala przy normalnej jeździe spala minimum17 litrów benzyny może spalać 15 czy 13 litrów LPG ja jakoś tego nie rozumiem (17 litrów o mieście takim jak Łódź)

 


#55 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:53

chyba tobie Cita proponowalem przyjad do Legnicy zakaldac gaz, nie robilem tego z czystej kultury osobiostej tylko z tego ze mam dobre doswiadczenia z danym zakaldem LPG od 6 lat


tak - mnie i tak - myslalem, ze to było kulturalne zaproszenie.
Odezwe sie jutro.
ps. czy możesz podać mi na PW jakis nr tel. stacjonarny do siebie - oczywiscie możesz teżprośbe olac, albo podac komóracza, jesli nie stacjonarke.

#56 OFFLINE   cita

cita

    I'm back :P

  • 4 748 postów
  • Dołączył: 13-05-2006
  • Skąd: Leszno
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:57

Matko ale wątek się zagmatwał

Co do ścigania to Żadna omega do tego się nie nadaje za ciężkie 2 litry to slimak a MV6 namiastka dynamiki takie 211 koni stawiam przeciw 160 konym Japończyku i blada d*pa ba podejrzewam ze ze 120 by starczyło.


porównujesz cieżkie, tylkonapędowe auto z automatem do 160 konnego japończyka z wiertarka i przednim napędem ?

Co do spalania to jak coś co spala przy normalnej jeździe spala minimum17 litrów benzyny może spalać 15 czy 13 litrów LPG ja jakoś tego nie rozumiem (17 litrów o mieście takim jak Łódź)


to sie jeszcze okaże ile będzie palićta Omega, jak sie naucze nią jeździć i doprowadze ją do porządku.

#57 OFFLINE   Zet_radom

Zet_radom

    Karol

  • 186 postów
  • Dołączył: 02-07-2006
  • Skąd: Radom

Napisany 15 sierpnia 2006 - 21:57

Matko ale wątek się zagmatwał

Co do ścigania to Żadna omega do tego się nie nadaje za ciężkie 2 litry to slimak a MV6 namiastka dynamiki takie 211 koni stawiam przeciw 160 konym Japończyku i blada d*pa ba podejrzewam ze ze 120 by starczyło.


Nooooooo, to nie ścigacz tylko limo, i tyle.
Spójrz w lusterka, sprawdź dwa razy
!!! MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !!!

www.axel-pc.pl

#58 OFFLINE   wolf

wolf
  • 972 postów
  • Dołączył: 27-07-2006
  • Skąd: cieszyn/skoczów

Napisany 15 sierpnia 2006 - 22:00

chyba tobie Cita proponowalem przyjad do Legnicy zakaldac gaz, nie robilem tego z czystej kultury osobiostej tylko z tego ze mam dobre doswiadczenia z danym zakaldem LPG od 6 lat

w sumie Cita masz do Legnicy niedaleko więc ja na twoim miejscu kopnął bym się tam,bo jak już zakładać gaz to tak żeby to chodziło,a jeżeli Cichemu chodzi git to znaczy że goście znają się na rzeczy i wiedzą coś o mv6,ja zakładałem gaz w poprzedniej bryce(fiat) i nie miałem żadnych problemów więc poleciłem gościa co to robił koledze który tam pojechał z astrą i totalna porażka-bryka za chiny nie chciała chodzić,ciągle strzelanie,szarpanie i ogólnie do d*py,mało się pod ziemię nie zapadłem a kumpel chciał mi jaja obciąć i do tej pory ma pretensje,więc jak wybierać to coś sprawdzonego :wink:

#59 OFFLINE   Omega16v

Omega16v
  • 519 postów
  • Dołączył: 06-07-2006
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 sierpnia 2006 - 22:02

@cita

Ja nie porównuje tylko mówi ze to nie fury do ścigania fajnie się nimi jeździ i komfortowo i tyle..

do spalania też się przyzwyczaisz moja 2 na samym początku spalała mi 13 litrów benzyny teraz już jest o wiele lepiej kwestia wyczucia.

 


#60 OFFLINE   beast

beast

    Vauxhall Killer

  • 18 304 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Kwidzyn
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: silnik po tuningu

Napisany 15 sierpnia 2006 - 22:21

[b] to zapraszam do Kwidzyna. scigniesz sie z moim sc z podpisu gdzie chcesz, na prostej, na zakretach

Mówimy o fabryce :) ale jak bym był w kwidzyniu dziękuje za za zaproszenie. Ale tak szczeże bałem sie, że x20xev będzie strasznym mułem , ale radzi sobie całkiem nieźle, wiadomo że to nie wyścigówka, ale do "normalnej" jazdy wystarcza.


[b] ale moj to prawie fabryka


http://www.beast.msi.pl/hamownia.jpg