Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

07.11.10 - spocik w Mosznej


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
37 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 października 2010 - 10:44

Mamy szybki temat do zrobienia-Zapraszamy na mały spocik do zamku w Mosznej.Jak dobrze pamiętam to za chyba 10zł od osoby można zwiedzić z przewodnikiem zamek wewnątrz a po zwiedzaniu pooglądać park przy zamku a potem udać się na pyszną kawkę oraz ciastko do zamkowej kawiarenki.Proponujemy godzinę 14 lub 15.

Lista chętnych:
1.Kaskader + Diablica
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

P.S.
Co do miejsca do zaparkowania to kilku osobom mówiłem gdzie możemy stanąć a może uda mi się wkleić mapkę ale to później bo na Zumi i Google Earth mam w tym miejscu albo chmury albo zamazany obraz.
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#2 OFFLINE   frytek007

frytek007
  • 0 postów
  • Dołączył: 02-10-2010
  • Skąd: Opole [CT 007**]

Napisany 29 października 2010 - 18:33

A może za tydzień?? Teraz panuje CHAOS związany z 01.11.
Proponuję 6 lub 7 listopad.:):):

#3 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 października 2010 - 19:02

A może za tydzień?? Teraz panuje CHAOS związany z 01.11.
Proponuję 6 lub 7 listopad.:):):


W moim przypadku tylko 31.10 wchodzi w grę bo z tego co dziś w pracy słyszałem przez cały listopad we wszystkie weekendy pracuję-łącznie z 1.11 i 11.11:( więc jest mało prawdopodobne bym mógł zagościć w innym czasie dlatego proponuję tą niedzielę.
Zapraszamy każdego kto może.My będziemy na 100%.
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#4 OFFLINE   frytek007

frytek007
  • 0 postów
  • Dołączył: 02-10-2010
  • Skąd: Opole [CT 007**]

Napisany 29 października 2010 - 19:07

To może 13 lub 14 listopad ??
A tak w ogóle - ktoś tu się jeszcze podzieli opinią??
Ewentualnie Święto Niepodległości

#5 OFFLINE   radza

radza
  • 238 postów
  • Dołączył: 20-01-2009
  • Skąd: Opole . . . . . . . . Y25DT & C3.0SEJ
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 29 października 2010 - 19:58

Chętnie bym się wybrał z Wami do Mosznej, ale mam weekend w rozjazdach.
Chyba ,że za tydzień to nie mam problemu:)

#6 OFFLINE   Bartekinator

Bartekinator
  • 62 postów
  • Dołączył: 20-10-2009
  • Skąd: Oslo [DK 99***]

Napisany 29 października 2010 - 21:39

Wydaje mi się, żeta niedziela może nie wypalić, choć miejsce ciekawe i pochwała za inicjatywę :p też proponuję przyszły weekend po południu, sobota lub niedziela.

#7 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 października 2010 - 08:57

Ja będę bo muszę-obiecałem.A jeśli chodzi o inny termin to chyba ostatni weekend listopada mam wolny ale jeszcze wszystko może się zmienić (na 80% się zmieni) więc najwyżej tylko fotki pooglądam...
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#8 OFFLINE   daktyl

daktyl

    ..opisu dziś nie będzie..

  • 250 postów
  • Dołączył: 24-06-2008
  • Skąd: Gliwice / Jaryszów
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 października 2010 - 09:36

Proponujemy godzinę 14 lub 15.

Ha, no chętnie bym wpadł ale pracuję... W dodatku od godz.10. Nie mam więc możliwości aby dołączyć... Szkoda...

#9 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 października 2010 - 12:16

Udało mi się zamienić dyżurami by mieć wolną przyszłą niedzielę tj.07.11 (co prawda w sposób zabroniony przez kierownictwo ale ok.)Więc jutro będę tam napewno bo obiecałem ale za tydzień możemy tam zrobić spocika.Więc jeszcze raz zapraszam-kopiuję opis i chętnych proszę o to samo :)

Mamy szybki temat do zrobienia-Zapraszamy na mały spocik do zamku w Mosznej.Jak dobrze pamiętam to za chyba 10zł od osoby można zwiedzić z przewodnikiem zamek wewnątrz a po zwiedzaniu pooglądać park przy zamku a potem udać się na pyszną kawkę oraz ciastko do zamkowej kawiarenki.Proponujemy godzinę 14 lub 15.

Lista chętnych:
1.Kaskader + Diablica
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

P.S.
Co do miejsca do zaparkowania to kilku osobom mówiłem gdzie możemy stanąć a może uda mi się wkleić mapkę ale to później bo na Zumi i Google Earth mam w tym miejscu albo chmury albo zamazany obraz.

UWAGA!!

Z danych na stronie CTN Moszna Zamek wynika że zwiedzanie zamku regularnie obowiązuje do 31.10 w pozostałych terminach tylko dla zorganizowanych grup po wcześniejszym umówieniu się.Więcej info na stronie CTN http://www.moszna-za...anie-zamku.html
Mam nadzieję że uzbiera się nas więcej jak 10 osób wtedy będziemy mieli przewodnika tylko dla nas więc dopisując się do listy piszcie ile osób będzie z Wami!!
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#10 OFFLINE   DAN82

DAN82
  • 145 postów
  • Dołączył: 19-02-2010
  • Skąd: Hoorn [NL]

Napisany 30 października 2010 - 14:11

Witam.
Fajny pomysł tylko ta data.. troszkę miesza...
Większość wyjeżdżając groby itp. (np. ja)

Proponuje (tak jak już tu paru napisało) przenieść spocik na przyszły weekend.
Nie mam Omegi :(

#11 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 października 2010 - 15:35

Zapraszamy na mały spocik do zamku w Mosznej.Z uwagi na to jak już wyżej napisałem udało mi się nie do końca legalnie załatwić wolne proponuję zmieniony termin na 07.11.Jak dobrze pamiętam to za chyba 10zł od osoby można zwiedzić z przewodnikiem zamek wewnątrz a po zwiedzaniu pooglądać park przy zamku a potem udać się na pyszną kawkę oraz ciastko do zamkowej kawiarenki.Proponujemy godzinę 14 lub 15.

Lista chętnych:

1.Kaskader + Diablica (2 osoby)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.

P.S.
Co do miejsca do zaparkowania to kilku osobom mówiłem gdzie możemy stanąć a może uda mi się wkleić mapkę ale to później bo na Zumi i Google Earth mam w tym miejscu albo chmury albo zamazany obraz.

UWAGA!!

Z danych na stronie CTN Moszna Zamek wynika że zwiedzanie zamku regularnie obowiązuje do 31.10 w pozostałych terminach tylko dla zorganizowanych grup po wcześniejszym umówieniu się.Więcej info na stronie CTN
http://www.moszna-za...anie-zamku.html
Mam nadzieję że uzbiera się nas więcej jak 10 osób wtedy będziemy mieli przewodnika tylko dla nas więc dopisując się do listy piszcie ile osób będzie z Wami!!
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#12 OFFLINE   frytek007

frytek007
  • 0 postów
  • Dołączył: 02-10-2010
  • Skąd: Opole [CT 007**]

Napisany 30 października 2010 - 19:54

Lista chętnych:
1.Kaskader + Diablica (2 osoby)
2.frytek007 z żoną (2 osoby)

#13 OFFLINE   Wuju

Wuju
  • 20 postów
  • Dołączył: 13-10-2008
  • Skąd: Nysa

Napisany 30 października 2010 - 20:41

Ja po jutrze dam znać ale powinno sie udać. Wczoraj apelowałem o przyszły weekend wolny więc myślę że dostane. Moja żonka jak dowiedziała się że ten spocik w Mosznej to minka jej sie uśmiechneła.Mamy do niej tak blisko a nigdy nie ma jak sie wybrać i pozwiedzać. Myślę że dołączymy z rodzinka do Was ale to w po jutrze dam znać. Pozdrawiam
W końcu jest OMEGA KOMBI

#14 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 30 października 2010 - 20:54

Z uwagi na objazdy i trudności w dojechaniu proponuję zebrać się ekipą z Opola i razem wyruszyć w małej kolumnie :) a gdyby ktoś jechał od strony K-K i Strzelec to poczekać w Krapkowicach na Orlenie i razem całą grupą wyruszyć na Moszną :D

Lista chętnych:
1.Kaskader + Diablica (2 osoby)
2.frytek007 z żoną (2 osoby)
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#15 OFFLINE   daktyl

daktyl

    ..opisu dziś nie będzie..

  • 250 postów
  • Dołączył: 24-06-2008
  • Skąd: Gliwice / Jaryszów
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 listopada 2010 - 15:44

Zapraszamy na mały spocik do zamku w Mosznej.Z uwagi na to jak już wyżej napisałem udało mi się nie do końca legalnie załatwić wolne proponuję zmieniony termin na 07.11.2010. Jak dobrze pamiętam to za chyba 10zł od osoby można zwiedzić z przewodnikiem zamek wewnątrz a po zwiedzaniu pooglądać park przy zamku a potem udać się na pyszną kawkę oraz ciastko do zamkowej kawiarenki.Proponujemy godzinę 14 lub 15.

Lista chętnych:
1.Kaskader + Diablica (2 osoby)
2.frytek007 z żoną (2 osoby)
3.Daktyl + Renata + Junior (3 osoby)
4.

Z uwagi na objazdy i trudności w dojechaniu proponuję zebrać się ekipą z Opola i razem wyruszyć w małej kolumnie a gdyby ktoś jechał od strony K-K i Strzelec to poczekać w Krapkowicach na Orlenie i razem całą grupą wyruszyć na Moszną

#16 OFFLINE   radza

radza
  • 238 postów
  • Dołączył: 20-01-2009
  • Skąd: Opole . . . . . . . . Y25DT & C3.0SEJ
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 04 listopada 2010 - 13:53

Zapraszamy na mały spocik do zamku w Mosznej.Z uwagi na to jak już wyżej napisałem udało mi się nie do końca legalnie załatwić wolne proponuję zmieniony termin na 07.11.2010. Jak dobrze pamiętam to za chyba 10zł od osoby można zwiedzić z przewodnikiem zamek wewnątrz a po zwiedzaniu pooglądać park przy zamku a potem udać się na pyszną kawkę oraz ciastko do zamkowej kawiarenki.Proponujemy godzinę 14 lub 15.

Lista chętnych:
1.Kaskader + Diablica (2 osoby)
2.frytek007 z żoną (2 osoby)
3.Daktyl + Renata + Junior (3 osoby)
4.Radża + żonka (2 osoby)
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Z uwagi na objazdy i trudności w dojechaniu proponuję zebrać się ekipą z Opola i razem wyruszyć w małej kolumnie a gdyby ktoś jechał od strony K-K i Strzelec to poczekać w Krapkowicach na Orlenie i razem całą grupą wyruszyć na Moszną

#17 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 listopada 2010 - 09:08

Zapraszamy na mały spocik do zamku w Mosznej.Z uwagi na to jak już wyżej napisałem udało mi się nie do końca legalnie załatwić wolne proponuję zmieniony termin na 07.11.2010. Jak dobrze pamiętam to za chyba 10zł od osoby można zwiedzić z przewodnikiem zamek wewnątrz a po zwiedzaniu pooglądać park przy zamku a potem udać się na pyszną kawkę oraz ciastko do zamkowej kawiarenki.Proponujemy godzinę 14 lub 15.

Lista chętnych:
1.Kaskader + Diablica (2 osoby)
2.frytek007 z żoną (2 osoby)
3.Daktyl + Renata + Junior (3 osoby)
4.Radża + żonka (2 osoby)
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Z uwagi na objazdy i trudności w dojechaniu proponuję zebrać się ekipą z Opola i razem wyruszyć w małej kolumnie a gdyby ktoś jechał od strony K-K i Strzelec to poczekać w Krapkowicach na Orlenie i razem całą grupą wyruszyć na Moszną

PS
Radek udało się opanować dlaczego Komp nie łączy się??Bo tak pomyślałem że jakbyś mógł i miał chęć to fajnie by było jak byś miał kompa na spociku może ktoś chciałby się połączyć......(może nawet ja też...) ;)
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#18 OFFLINE   DamianSz

DamianSz

    Bleblablo wyszło to #373

  • 4 324 postów
  • Dołączył: 10-03-2009
  • Skąd: Kędzierzyn - Koźle
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 05 listopada 2010 - 09:45

Zapraszamy na mały spocik do zamku w Mosznej.Z uwagi na to jak już wyżej napisałem udało mi się nie do końca legalnie załatwić wolne proponuję zmieniony termin na 07.11.2010. Jak dobrze pamiętam to za chyba 10zł od osoby można zwiedzić z przewodnikiem zamek wewnątrz a po zwiedzaniu pooglądać park przy zamku a potem udać się na pyszną kawkę oraz ciastko do zamkowej kawiarenki.Proponujemy godzinę 14 lub 15.

Lista chętnych:
1.Kaskader + Diablica (2 osoby)
2.frytek007 z żoną (2 osoby)
3.Daktyl + Renata + Junior (3 osoby)
4.Radża + żonka (2 osoby)
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Z uwagi na objazdy i trudności w dojechaniu proponuję zebrać się ekipą z Opola i razem wyruszyć w małej kolumnie a gdyby ktoś jechał od strony K-K i Strzelec to poczekać w Krapkowicach na Orlenie i razem całą grupą wyruszyć na Moszną

Ja niestety nie dotrę, mam imprezę rodzinną, także życzę miłej zabawy i do następnego :D

#19 OFFLINE   radza

radza
  • 238 postów
  • Dołączył: 20-01-2009
  • Skąd: Opole . . . . . . . . Y25DT & C3.0SEJ
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 06 listopada 2010 - 10:44

Witam wszystkich:)
Z uwagi że mamy przestawiony czas i już w zasadzie po godzinie 15 zaczyna się ściemniać, proponuję żebyśmy do Mosznej dotarli na godzinę 14 czyli z Opola możemy wyjechać około 13.

#20 OFFLINE   frytek007

frytek007
  • 0 postów
  • Dołączył: 02-10-2010
  • Skąd: Opole [CT 007**]

Napisany 06 listopada 2010 - 12:33

Jestem ZA! My jedziemy przez Smolarnię i Kujawy, bo przez Krapkowice jest 15km dalej.