Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

"Mugen" do omki??


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
71 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 15 października 2010 - 22:32

pierdzący szał po remizą :/

W 2.0 chyba.
W 2.5 TD będzie zajebiaszczy!

#22 OFFLINE   driver1811

driver1811
  • 80 postów
  • Dołączył: 30-08-2010
  • Skąd: Gliwice

Napisany 15 października 2010 - 23:15

Panowie spokojnie,kazdy ma swój gust,mi nie chodzi o to zeby robic hałas tylko o mała poprawe wygladu,jesli uznam ze ładniej bedzie z dwoma to załozymy drugi a jesli ładniej bedzie na standardowym to bedzie lipa i załoze standardowy ale ogólnie podoba mi sie taki komin :)

#23 OFFLINE   Ziutek50

Ziutek50

    **** świat do góry nogami

  • 7 326 postów
  • Dołączył: 19-07-2009
  • Skąd: ES
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2010 - 23:32

Sypus ty to potrafisz poprawić humor :lol:

moje odczucia są takie że Wsią zalatuje z daleka, na moje można założyć jakiś tłumik ale bez przesady... kominy wyszły z mody :smiech:

Dla przykładu Dodany obrazek Dodany obrazek
na 100 osób pytanych :
-16 odpowiedziało że to zaje...fajny tuning
-64 odpowiedziało że nie ma zdania
-4 odpowiedziało że to Wiejski Tuning (czytaj stary :ksiadz: tosz to kaplica)
-10 odpowiedziało może być
-6 odpowiedziało mógł by być większy

#24 OFFLINE   driver1811

driver1811
  • 80 postów
  • Dołączył: 30-08-2010
  • Skąd: Gliwice

Napisany 16 października 2010 - 01:24

Eee no nie porównujcie mugena do czegos takiego :/ zreszta zdania sa podzielone jak na temat brewek,dokladek zderzaków itp jak dla mnie brewki to jest wiejskie bo jak chce cos zmienic to spawara i robie a nie super glue czy kropelka i jakis kawałek plastiku na lampe

#25 OFFLINE   ancek

ancek
  • 129 postów
  • Dołączył: 26-12-2007
  • Skąd: FG/Gorzów/Zielona Góra
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 października 2010 - 06:27

dobra przekonałeś mnie... zakladaj dwa mugeny i strzel jeszcze tribala na tylnia szybe...

#26 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 października 2010 - 10:28

...

Tak BTW to klapa profeska!

#27 OFFLINE   meush

meush

    V8!

  • 139 postów
  • Dołączył: 22-11-2008
  • Skąd: Skarżysko-Kamienna/Kraków

Napisany 16 października 2010 - 11:08

ja założyłem do swoje 2.0 16v i jestem zadowolony


Przeciez to pierdzenie jest straszne...

no bez jaj panowie, przeciez to pasuje do omegi jak świni siodło :/

pierdzący szał po remizą :/


Pasuje nie pasuje dla mnie wogole nie pasuje wolalbym go wystawic na alledrogo i kupic jakies ladne koncowki...

#28 OFFLINE   rafis27

rafis27
  • 148 postów
  • Dołączył: 01-05-2007
  • Skąd: warszawa

Napisany 16 października 2010 - 12:16

meush Przecież to pierdzenie jest straszne...powiem tak nie każdemu się musi podobać jemu się podoba i po co to dalej kontynuować popatrz na tył swojej omegi z tymi oponami wyglądasz jak byś miał z 300 koni pod maska a masz zaledwie 136 udajesz ze masz corvette sprzedaj omke i kup corvette a przynajmniej za łóz silnik odpowiadający tej szerokości opon są gusta i jednemu się podoba a drugiemu nie ale to już inna sprawa nie podoba się to się nie wypowiadam wystarczy, nie podoba mi się a nie głupie komentarze słać pozdrawiam

#29 OFFLINE   driver1811

driver1811
  • 80 postów
  • Dołączył: 30-08-2010
  • Skąd: Gliwice

Napisany 16 października 2010 - 12:21

Przeciez to pierdzenie jest straszne...



Pasuje nie pasuje dla mnie wogole nie pasuje wolalbym go wystawic na alledrogo i kupic jakies ladne koncowki...


Panowie tu nie chodzi o pierdzenie,zreszta jedni lubia głosno inni cicho mi raczej chodzi o paprawe wygladu a szkoda sprzedac nowy tłumik i kupic jak kolega pisze koncówke,koncówki były modne w latach 90 gdzie spawarke miła jedna osoba na milion i kazdy za pomoca klucza 10 zakładał jakis badziew czasem nawet widziałem z diodami (bez komentarza) i chłopcy w samochodach rodziców napinali sie na miescie,ze wzgledu na mój obecny stan finansowy nie moge sobie teraz pozwolic ale napewno zapodał bym cały nowy układ wydechowy z kwasówki no ale moze w przyszłosci chyba ze moje plany powioda sie to po zimie bedzie B FL a wtedy napewno nie bedzie tam zadnego mugena,koncówek itp bo to autko jest piekne samo w sobie

#30 OFFLINE   wicek

wicek
  • 4 076 postów
  • Dołączył: 14-07-2008
  • Skąd: Komorze
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 października 2010 - 12:39

Panowie tu nie chodzi o pierdzenie,zreszta jedni lubia głosno inni cicho mi raczej chodzi o paprawe wygladu a szkoda sprzedac nowy tłumik i kupic jak kolega pisze koncówke,koncówki były modne w latach 90 gdzie spawarke miła jedna osoba na milion i kazdy za pomoca klucza 10 zakładał jakis badziew czasem nawet widziałem z diodami (bez komentarza) i chłopcy w samochodach rodziców napinali sie na miescie,ze wzgledu na mój obecny stan finansowy nie moge sobie teraz pozwolic ale napewno zapodał bym cały nowy układ wydechowy z kwasówki no ale moze w przyszłosci chyba ze moje plany powioda sie to po zimie bedzie B FL a wtedy napewno nie bedzie tam zadnego mugena,koncówek itp bo to autko jest piekne samo w sobie

Jeśli chodzi o końcówkę to meushowi napewno chodziło o np. tłumik Irmschera, Remusa itd.

Dodany obrazek

#31 OFFLINE   driver1811

driver1811
  • 80 postów
  • Dołączył: 30-08-2010
  • Skąd: Gliwice

Napisany 16 października 2010 - 12:57

nie no takie cos to moze byc nie wiadomo jakiej firmy ale za hu* mi sie nie podoba blee przeciez to wyglada jak kibel,to moje zdanie,auto jest okragłe a takiego kańciaka to moze do golfa mk2 zakładac,poza tym remus zazwyczaj jest głosny i drogi

#32 OFFLINE   DaVePGN

DaVePGN

    Drift King

  • 4 228 postów
  • Dołączył: 17-02-2009
  • Skąd: PGN
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 16 października 2010 - 13:06

Jeśli chodzi o końcówkę to meushowi napewno chodziło o np. tłumik Irmschera, Remusa itd.

Dodany obrazek


Corsa L kombi... hahahahahah

#33 OFFLINE   meush

meush

    V8!

  • 139 postów
  • Dołączył: 22-11-2008
  • Skąd: Skarżysko-Kamienna/Kraków

Napisany 16 października 2010 - 13:38

popatrz na tył swojej omegi z tymi oponami wyglądasz jak byś miał z 300 koni pod maska a masz zaledwie 136


jak mam te 136 to bede sie cieszyl:)

udajesz ze masz corvette sprzedaj omke i kup corvette a przynajmniej za łóz silnik odpowiadający tej szerokości opon


Hahahaha w zyciu nie slyszalem jeszcze czegos takiego:D
a co ma szerokosc do udawania corvette wogole nie rozumiem tego udawania:P
sa na forum tacy co maja szersze opony odemnie i jakos nie udaja zadnego amerykanskiego samochodu:)
No nic to nie miejsce do tego wiec w tym momencie koncze z Toba dyskusje kolego a jak sie nie orietujesz to na priv moge Ci podeslac kilka linkow do for takich co udaja corvetty<hahaha> to zobaczysza o co chodzi.

nie podoba się to się nie wypowiadam


No chyba od tego jest forum.

Jeśli chodzi o końcówkę to meushowi napewno chodziło o np. tłumik Irmschera, Remusa itd.


Tak! dokladnie o to mi chodzilo:)

pozdrawiam meush

#34 OFFLINE   BRYLANT

BRYLANT
  • 371 postów
  • Dołączył: 25-08-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 października 2010 - 13:47

udajesz ze masz corvette sprzedaj omke i kup corvette a przynajmniej za łóz silnik odpowiadający tej szerokości opon


To jak meush udaje Corvette (a jego kapeć nie jest szeroki) to co udaje Sypus przy swoim 285 ?

#35 OFFLINE   driver1811

driver1811
  • 80 postów
  • Dołączył: 30-08-2010
  • Skąd: Gliwice

Napisany 16 października 2010 - 13:57

Proponuje zamknać temat bo widze ze budzi wiele kontrowersji,Panowie i Panie,są gusta i guściki,za wiele mi nie pomogliscie ale dziekuje za wszystkie szczere wypowiedzi

#36 OFFLINE   sypus

sypus

    Prezes KKK

  • 5 433 postów
  • Dołączył: 24-04-2007
  • Skąd: Zgorzelec
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 16 października 2010 - 14:18

ale dziekuje za wszystkie szczere wypowiedzi

Nie ma za co :hehe:

driver montuj tłumik

#37 OFFLINE   Szynka

Szynka

    AutoDetailing

  • 1 493 postów
  • Dołączył: 27-09-2006
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 16 października 2010 - 15:13

udajesz ze masz corvette sprzedaj omke i kup corvette a przynajmniej za łóz silnik odpowiadający tej szerokości opon

Hhahahahh pojechales hahahha dawno sie tak nie usmialem :D

To jak meush udaje Corvette (a jego kapeć nie jest szeroki) to co udaje Sypus przy swoim 285 ?

Niespelnione dziecinne marzenia bycia kierowca walca ?

hahahha

#38 OFFLINE   MaciekDiablo

MaciekDiablo
  • 20 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Warszawa

Napisany 17 października 2010 - 06:43

ludzie ja lubię głośno i mi się ten wydech podoba a tak to wy macie jakieś problemy bo mnie to kosztowało tyle co montaż leżał w piwnicy teraz przynajmniej jest na aucie wydajecie tysiące na swoje Irmschera, a tak poza tym to to jest wydech Remusa założyłeś felgi podobają ci się fajnie niektórym się nie podobają a nie krytykują jeden zakłada brewki a tu już jest wstyd wieś jest dla ciebie a dla niego to fajna zabawka macie jakieś kompleksy z tym wydechem mówisz pierdzi to ci powiem że będzie jeszcze głośniej bo robię kompletny przelot a tak poza tym chciał bym zobaczyć jak na tych felgach palisz kapcia bo 2.0 16v też potrafi zakąście ten spór każdemu się podoba co innego ja lubię głośno a ty cicho czy to tak trudno zrozumieć gdyby każdy miał takie samo zdanie to byś nie mógł założyć tego kółka bo np:komuś się to nie podoba hmm jestem z jednym z młodszych na tym forum i potrafię zrozumieć że każdy ma swoją wizje na wygląd swojego auta i głupio nie krytykuje.Koniec tego tematu a jak macie coś do mnie to zapraszam na priv

#39 OFFLINE   rafis27

rafis27
  • 148 postów
  • Dołączył: 01-05-2007
  • Skąd: warszawa

Napisany 17 października 2010 - 07:06

proponuje zakończyć ten temat to nic dobrego z tego nie wynika a moim zdaniem forum jest do pomagania a nie do krytykowania innych MaciekDiablo jest młody wiec lubi jeszcze głośna muzykę jak mu coś pierdzi z tylu z wydechu chciał zmienić silnik na 3.0lit ale jak zwykle powiedzieliście ze sprzedaj omke i kup już 3.0 litowa forum ma pomagać skoro chce zmienić na 3 lit to chce zmienić a nie sprzedać i kopic nowa jak umiesz pomóc to komusz jak nie to siedź cicho i daruj sobie teksty sprzedaj i kup 3 lit bo to żadna pomoc pozdrawiam

#40 OFFLINE   Szynka

Szynka

    AutoDetailing

  • 1 493 postów
  • Dołączył: 27-09-2006
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.6 V6 Y26SE

Napisany 17 października 2010 - 08:31

MACIEKDIABBLO & RAFIS27 - nauczcie się pisać po polsku oraz używać znaków interpunkcyjnych - bo tych waszych wypocin sie czytać nie da.