Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Oleje z Niemiec


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
23 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   irzyk

irzyk

    Jestem Kubuś

  • 1 060 postów
  • Dołączył: 02-09-2008
  • Skąd: Łódź
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2010 - 07:33

W ramach czynności prowadzonych przez Wydział Wywiadu Skarbowego Urzędu Kontroli Skarbowej w Krakowie, wspólnie z funkcjonariuszami CBŚ PG w Krakowie, na terenie powiatu krakowskiego ujawniono nielegalną wytwórnię podrabiającą olej silnikowy jednej z wiodących marek światowych. W wyniku przeprowadzonych czynności w zamaskowanym pomieszczeniu zabezpieczono ponad 18 tysięcy litrów podrobionego oleju silnikowego w sfałszowanych opakowaniach z oznaczeniami producenta, ponad 13 tysięcy litrów półproduktu przeznaczonego do dalszego przetworzenia, kilkadziesiąt tysięcy opakowań plastikowych, naklejki z oznaczeniem marki oleju oraz zakrętki plastikowe.

http://www.policja.p...ilnikowego.html
jedną wykryli , a ile nadal funkcjonuje ??


Może właśnie ten syf, o którym piszesz powyżej idzie na polski rynek i dlatego lepiej zachowuje sie olej zamówiony z Niemiec.
Ja zamówiłem u tego gościa Castrola Magnateca 5W-40 i zobaczymy.
Dzwoniłem nawet do Niemiec do niego aby potwierdzić zamówienie i facet mówi po polsku ale zaciąga reichem.

#22 OFFLINE   arczon82

arczon82
  • 1 193 postów
  • Dołączył: 12-11-2009
  • Skąd: Iłowo-Osada

Napisany 15 października 2010 - 12:21

moim zdaniem olej z zza granicy będzie lepszy bo u nas to wszystko chrzczą, tylko jak ktoś napisał zwykły kowalski nie odczuje tego po jeździe swoim autem. Kolega Irzyk zamówił i pewnie się podzieli z nami spostrzeżeniami.

#23 OFFLINE   radza

radza
  • 238 postów
  • Dołączył: 20-01-2009
  • Skąd: Opole . . . . . . . . Y25DT & C3.0SEJ
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 października 2010 - 09:39

Napisze o moich odczuciach...oleje jaki i inne produkty z Niemiec np. proszki do prania, pasty do zębów a nawet kawa i papierosy są o wiele lepszej jakości niż w Polsce.
Niestety na nasz rynek trafiają produkty uboższe i gorszej jakości.
Rozmawiałem z ludźmi którzy handlują olejami i potwierdzają , że oleje z Niemiec są lepsze od tych w Polsce.
Kilkakrotnie robiłem zakupy u gościa kolegaberlin i jak na razie wszystko jest w porządku.
Porównywaliśmy konsystencję, zapach barwę tego oleju i nic nie wzbudziło naszych zastrzeżeń.
Nikogo nie namawiam do zakupów u tego gościa, ja zaryzykowałem i jestem zadowolony i dostałem niemiecką fakturę zakupu.

#24 OFFLINE   rafja

rafja
  • 780 postów
  • Dołączył: 25-05-2008
  • Skąd: gołdap
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 07 listopada 2010 - 19:42

pomylka w druku. Proszę adminów o usuniecie posta.