Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Spot Sylwestrowy 2011


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
40 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 11 października 2010 - 13:56

Witam, szperając po necie znalazłem coś takiego

http://www.eholiday....egi-sa7321.html
W załączonym linku są wszystkie informacje, dodam że bal Sylwestrowy od pary to 450zł wraz z noclegiem od 31-01 stycznia gdyby ktoś chciał zostać do 02 stycznia to +30 zeta
Na dzień dzisiejszy jest do dyspozycji 6 pokoików 2 osobowych.
Proszę zerknąć, ocenić. :)





Przypominam że to jest propozycja do oceny

#2 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 października 2010 - 15:25

no ja dzisiaj rozmawiałem z przełożonym i wiem już na 95 procent, że nie będzie mnie na żadnym balu sylwestrowym bo będę w pracy a więc nie zapisuję się nigdzie na razie.

#3 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 11 października 2010 - 16:56

Spoko-loko, ale...
Myślałem że nie chcemy balu tylko organizujemy sobie sami, to po pierwsze, a po drugie nie wiem jak będzie tam z dojazdem bo tam komary zawracają z tego co widzę na mapie;)
To tylko takie moje przemyślenia i wydaje mi się, że jak się uda z Dziwnowem to by było super.

Jak ktoś ma inne propozycje to w tym temacie dawać wszystko co by zamieszania nie było

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#4 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 11 października 2010 - 19:39

Spoko-loko, ale...
Myślałem że nie chcemy balu tylko organizujemy sobie sami, to po pierwsze, a po drugie nie wiem jak będzie tam z dojazdem bo tam komary zawracają z tego co widzę na mapie;)
To tylko takie moje przemyślenia i wydaje mi się, że jak się uda z Dziwnowem to by było super.

Jak ktoś ma inne propozycje to w tym temacie dawać wszystko co by zamieszania nie było


Jasne siefee, to tylko propozycja.
Jo-anna już sie spierdziała ogniem jak zobaczyła co namodziłem :smiech::smiech:
Z Dziwnowem to będę rozmawiał dopiero 19 go bo Ali nie ma w kraju:)

#5 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 października 2010 - 11:36

jutro jeszcze podejdę jak obiecałem do Wrzosowej Krainy i zapytam o sylwka ale jak pisałem wcześniej mnie raczej na nim nie będzie z uwagi na pracę.

a wiec tak jak powiedziałem tak tez zrobiłem , osobiście rozmawiałem z córką właściciela Wrzosowej Krainy , która przekazała mi, że jednak nie ona a jej kuzyn będzie w tym roku organizował sylwestra i ona za bardzo nie ma do decydowania ale kazała zadzwonić dopiero początkiem listopada i wówczas będzie dopiero wiadomo czy zostaną jakieś miejsca na sali i w pokojach. W/g mnie to ja bym raczej nie liczył za bardzo na ta miejscówkę , po pierwsze za późno jak na przygotowanie do sylwestra , raczej wolał bym osobiście wiedzieć wcześniej czy mam zaklepane czy nie ale to od Was moi mili zależy czy mam w listopadzie pytać czy nie proszę o jakieś info. Na tą chwilę nie wiadomo nawet ile co by kosztowało.

#6 OFFLINE   sebekvw

sebekvw

    Niebieski mój ulubiony .:

  • 48 postów
  • Dołączył: 23-09-2009
  • Skąd: Meckenbeuren DE
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 12 października 2010 - 21:58

Szczerze jeszcze nie wiem co z moja umową bo kończy mi się ostatniego listopada i nie chciałbym się wygłupiać w tej chwili i zapisywać się ale sądzę że Tomek ma rację chyba było by lepiej jakbyśmy zrobili sobie wspólna imprezę ale każdy ma prawo się wypowiedzieć i mieć odmienne zdanie .:dziura:

#7 OFFLINE   kapec31

kapec31

    Nie mam Omci:(serce padło

  • 41 postów
  • Dołączył: 30-07-2010
  • Skąd: Wałbrzych(Polska) Marchtrenk(Austria)

Napisany 12 października 2010 - 22:23

jak już wcześniej pisałem moja propozycja

ja mam taką propozycję u mnie w okolicy jest fajna knajpka, gdzie pracowałem można było by tam zrobić sylwestra, ale jeszcze ceny nie znam. Z noclegiem nie ma problemu obok jest leśniczówka i tam wynajmują pokoje, w całej leśniczówce pomieści się około 20-30 osób no i zawsze ja mogę oddać u mnie łóżko w mieszkaniu tu zamieszczam link do restauracji (strona jest stara bo jak się zwolniłem to nie miał kto jej przypilnować)
http://stodola-agro....rk.pl/index.htm

a co do leśniczówki to nie trzeba było by robić imprezy w restauracji, obok leśniczówki jest ogromna wiata turystyczna zadaszona, miejsce na grilla i na ognisko, mógłbym się tym zająć, opał jakieś światło itp a nawet bym mógł załatwić kulig hmmm cudem motoryzacji polskiej Ursus C360 :) a może nawet konny (tylko bym musiał z teściem pogadać aby załatwił jakieś sanie) oczywiście jakby była pogoda, zdjęcia zrobię jutro i podeślę do wglądu abyście zobaczyli

#8 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 15 października 2010 - 19:35

zdjęcia zrobię jutro i podeślę do wglądu abyście zobaczyli

albo nie widzę linka albo chyba go nie ma :) załatwiasz coś czy nie .

A teraz drugie pytanie proszę się wpisać kto by reflektował na sylwestra z noclegiem i do jakiej kasy. Bo jak na razie to wszystko stoi w miejscu .
1 Misiek zoo + Ania ( Do około 200 od osoby )
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#9 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2010 - 20:02

No dobra, ale 200 zł to za co Misiu??
Nie wiadomo gdzie i na ile pojedziemy, i czy w ogóle więc po co??
Wstrzymajcie się do info z Dziwnowa. Jak będzie za drogo to będziemy kombinować

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#10 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 15 października 2010 - 20:36

No 200 to mówię o opłatach typu nocleg bal , no wiadomo jak byśmy sami organizowali że żarcie swoje no to musi być taniej

a po co to lista , już ci mówię bo nawet nie wiadomo co załatwiać . Każdy gada że będzie a jak przyjdzie co do czego to go nie będzie. NP chce zadzwonić to nie wiem co załatwiać bo nie wiem tak na prawdę dla kogo i do jakiej kwoty
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#11 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 15 października 2010 - 21:08

Trzeba się dowiadywać ile mają miejsc i za ile, jak to będziemy wiedzieć to robimy listę z wpłatami max do 15.11 i tyle. Ile będzie tyle będzie. Wiesz dobrze, że dopóki nie masz zaliczki to nie możesz być pewny niczego, takie są realia OKP, niestety.

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#12 OFFLINE   kapec31

kapec31

    Nie mam Omci:(serce padło

  • 41 postów
  • Dołączył: 30-07-2010
  • Skąd: Wałbrzych(Polska) Marchtrenk(Austria)

Napisany 15 października 2010 - 22:26

sorki za te zdjęcia jutro będę mieć więcej wolnego czasu także wrzucę około godziny 12 także można będzie zobaczyć
tu daję link do zdjęć tej leśniczówki i do wiaty turystycznej, wrazie czego na terenie leśniczówki też jest fajna wiata a co do ceny za nocleg będę wiedzieć jutro bo lęniczy odpowiedzialny za to wraca dopiero jutro z urlopu, pokoje są świeżo odremontowane od jakiegoś roku, mało kto tam śpi bo leśniczy na ogół wypożycza znajomym, albo z UM Boguszowa-Gorc delegacje z różnych krajów także nie jest tam źle, co do paleniska na ognisko lub grilla to ja bym się podjął przygotowania tego, cena za nocleg to orientacyjnie jakieś 60zł za pokój tak przy najmiej było w zeszłym roku :)

http://kapec311.fotosik.pl/

#13 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 24 października 2010 - 19:07

ej Panie i panowie coś myślicie o tym sylwku czy czekacie na spota w Zagórzu. Kolega Tu dał propozycję co o tym myślicie. No i jak pamiętam Mewa jak miałeś rezerwować miejsce w Misiej Chatce to też miałeś się coś spytać o sylwka . ??
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#14 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 25 października 2010 - 17:48

Ja narazie czekam. Wiem, że to by trzeba już się decydować, ale nie wiem jak z kasą będziemy stać i czy wogóle gdzieś pójdziemy. Chociaż byłoby miło:p
Zobaczymy

#15 OFFLINE   Kornik

Kornik

    .....................

  • 2 143 postów
  • Dołączył: 02-02-2009
  • Skąd: Las
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 X32SE

Napisany 25 października 2010 - 19:20

Panowie, co do propozycji sylwka w Dziwnowie.
Rozmawiałem z Alą i nie ma problemu, noclegi normalnie w tym okresie są po 50 zeta od osoby, ale dla nas będą po 40 zł.
Co do imprezki to możemy sobie zrobić na pół pietrze czyli na tym korytarzu (dla tych co byli po wiosennym zlocie to wiedzą i co chodzi)
Jeśli by komus zaświtała taka opcja to zastanowić się i dać mi znać a ja resztę załatwię

#16 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 22 listopada 2010 - 23:29

Skoro nic nie wyszło z żadnych propozycji i jak zwykle skończyło się na marzeniach :(
To z racji tego że już są pierwsi chętni proponuję


Sylwestra OKP 2010 :ognie::ognie::ognie:
u mnie w Obornikach.

Miejsce sylwestra http://kultura-oborniki.pl/ook/
Noclegi http://osiros.prv.pl/

Z tego co dzwoniłem za te 300 zł jest prezenter i jedzenie , kawa , herbata i szampan . Napoje i wódeczki bierzemy sami .

Jeżeli ktoś coś by chciał się dowiedzieć więcej , czy pomóc komuś w załatwieniu noclegu to zapraszam na priv.

Lista chętnych :

1 Misiekzoo + Ania
2 Foton + małżonka
3 Ćwieku + osoba towarzysząca


Jutro potwierdzam dla nas pierwszych trzech par rezerwację . Jak by się kto pisał będzie nam bardzo miło . :)

Czas na zapisy póki będą miejsca . Impreza jest na 120 osób od dziś ruszyły rezerwację.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#17 OFFLINE   Szyperek

Szyperek
  • 101 postów
  • Dołączył: 29-08-2010
  • Skąd: Jelcz Laskowice

Napisany 23 listopada 2010 - 07:51

Misiek wziol sprawy w swoje rece:) cena jest dobra menu takie jak chyba wszedzie , u mnie w knajpie jest podobnie tylko noclegow niemam wiec lipa :( ale rzycze udanej zabawy :ognie: lepiej sylwka spedzic w gronie dobrych znajomych niz siedziec w domu a do Obornik nie jest az tak daleko. Gdybym nie musial isc do pracy chetnie wpisal bym sie na liste.
Pozdrawiam
:ognie::ognie::ognie::ognie::ognie::ognie::ognie::ognie::ognie:

#18 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 23 listopada 2010 - 11:12

a ja 15.01.2011 roku będę bawił się na weselu u rodzinki w Obornikach Śląskich ale dokładnie nie wiem gdzie ta sala ale ponoć niedaleko parku czy w samym parku być może to ta sama sala gdzie planujecie sylwka, to miłej i szampańskiej zabawy życzę.

#19 OFFLINE   FOTON

FOTON

    GMS+Pioneer+MacAudio :D

  • 2 963 postów
  • Dołączył: 02-08-2010
  • Skąd: zapomniałem
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: 1.8 18S gaźnik

Napisany 23 listopada 2010 - 17:37

a ja 15.01.2011 roku będę bawił się na weselu u rodzinki w Obornikach Śląskich ale dokładnie nie wiem gdzie ta sala ale ponoć niedaleko parku czy w samym parku być może to ta sama sala gdzie planujecie sylwka, to miłej i szampańskiej zabawy życzę.


Dzięki:) Może jeszcze się ktoś dopisze - im więcej znajomych osób tym lepsza zabawa:D

Sorki, ale ja lekko zmodyfikowałem listę:)

SYLWESTER OKP 2010

Lista chętnych :

1 Misiekzoo + Ania
2 Foton + Gosia
3 Ćwieku + osoba towarzysząca

#20 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 28 listopada 2010 - 21:01


SYLWESTER OKP 2010


Lista chętnych :

1 Misiekzoo + Ania
2 Foton + Gosia
3 Ćwieku + osoba towarzysząca
4 Znojomi Fotona ( jak możesz wpisz imiona ) .

No panowie przy 12 osobowym stoliku zostało jeszcze 4 miejsca. Będzie nam miło jak zajmie je ktoś z was :) . Nie ma co się zastanawiać już grudzień za pasem.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .