Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

SPOT - Zamienice Osada Danieli- 9 październik 2010r


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
140 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 29 września 2010 - 08:40

SPOT w ZAMIENICACH - OSADA DANIELI w dniu 9.10.2010r godzina 10:00

Zapraszam wszystkich chętnych z okolicy i nie tylko oczywiście na spocik w miejscowości Zamienice pomiędzy Chojnowem a Chocianowem. Jest to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, raj miłośników przyrody, miejsce pełne tajemnic i fascynujących krajobrazów, miejsce w którym możesz wypocząć i nabrać sił na łonie natury. Właściciele Osady proponują zwiedzanie w godzinach od 10:00-20:00 karmienie danieli w godzinach 14:00-16:00 w których osobiście możemy brać udział, ponadto rozmowy z kucykiem Mrygusiem oraz plac zabaw dla najmłodszych , ponadto miejsce do grilowania oraz stoły biesiadne przy muzyce karaoke. Generalnie świetne miejsce do miłego spędzania czasu gronie przyjaciół. Proszę zapoznać się z filmikiem gdzie własciel opowiada jakie atrakcje mogą nas czekać w Osadzie. Serdecznie zapraszam. Podaję jeszcze numer telefonu do włascicieli w razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 602-448-137, 664-544-416 lub kontaktować się ze mną w miarę możliwości wytłumaczę. Ja osobiście będę w Osadzie conajmniej do późnego popołudnia.

Wejście na teren Osady opłata jednorazowa 6 zł dorosły, 4 zł dziecko, za samochód nie płacimy (jest to opłata całodniowa)

http://www.tv.lubin.pl/film,384.html

Lista chętnych na spot:

1. redies z żoną i dzieciakami




kopiujmy samą listę.

#2 OFFLINE   waldileg

waldileg
  • 30 postów
  • Dołączył: 12-08-2008
  • Skąd: Legnica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 29 września 2010 - 16:54

Lista chętnych na spot:

1. redies z żoną i dzieciakami
2. waldileg z żoną

#3 OFFLINE   kapec31

kapec31

    Nie mam Omci:(serce padło

  • 41 postów
  • Dołączył: 30-07-2010
  • Skąd: Wałbrzych(Polska) Marchtrenk(Austria)

Napisany 30 września 2010 - 10:24

Lista chętnych na spot:

1. redies z żoną i dzieciakami
2. waldileg z żoną
3. Kapec31 może z żoną (jak wolne dostanie)

#4 OFFLINE   Korneliusowa

Korneliusowa

    >

  • 41 postów
  • Dołączył: 05-08-2009
  • Skąd: Jawor
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 30 września 2010 - 16:10

Lista chętnych na spot:

1. redies z żoną i dzieciakami
2. waldileg z żoną
3. Kapec31 może z żoną (jak wolne dostanie)
4. Kornelius i Jo-anna

#5 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 01 października 2010 - 12:33

Lista chętnych na spot:

1. redies z żoną i dzieciakami
2. waldileg z żoną
3. Kapec31 może z żoną (jak wolne dostanie)
4. Kornelius i Jo-anna
5. Misiekzoo + Ania ( jeżeli będzie jako taka pogoda no i jak Redies zostaniesz do wieczorka żeby nie było że o 16 się zawiniecie z Waldim. ;)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#6 OFFLINE   kapec31

kapec31

    Nie mam Omci:(serce padło

  • 41 postów
  • Dołączył: 30-07-2010
  • Skąd: Wałbrzych(Polska) Marchtrenk(Austria)

Napisany 01 października 2010 - 22:46

no no no lista z dnia na dzień się powiększa :)

#7 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 02 października 2010 - 23:31

Lista chętnych na spot:

1. redies z żoną i dzieciakami
2. waldileg z żoną
3. Kapec31 może z żoną (jak wolne dostanie)
4. Kornelius i Jo-anna
5. Misiekzoo + Ania ( jeżeli będzie jako taka pogoda no i jak Redies zostaniesz do wieczorka żeby nie było że o 16 się zawiniecie z Waldim. ;)
6. Tc82

Czy są jakieś plany co do grilla/ogniska czy zdajemy się na kuchnię gospodarzy??
Z tego co widziałem na filmiku to można zasiąść w środku co nie jest takie głupie przy obecnych temperaturach.

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#8 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 października 2010 - 09:07

na zewnątrz jest duży gril a może nawet dwa gdzie można przyrządzić własny posiłek dzwoniłem do właściciela to jest potwierdzone i wie , że my przyjedziemy można tez zabrać swojego grila i kiełbaskę przygotować samemu jak ktoś chce, ponadto jeżeli chodzi o sobotę 9-go to będzie salka częściowo zajęta ale nie cała i jak ktoś będzie chciał zjeść posiłem w środku to jest taka możliwość. Obecnie osada jest częściowo zalana po tych ostatnich ulewach i w jednym miejscu droga dojazdowa również , nie byłem to nie wiem ale właściciel mówi , że woda opada i pewnie do soboty będzie już lepszy dojazd , chciałbym aby tak było , najgorsze jest to , że plac zabaw dla dzieci jest zalany, no ja mam dzieci już starsze to nie będą musiały się bawić w piasku, będę się kontaktował z właścicielem we czwartek to mi wszysztko powie jak z dojazdem ale z pobytem nie ma problemu miejsce dla nas będzie. Jak będę miał więcej informacji to od razu je Wam przekażę.

PS. właśiciel przekazał , że jego syn golfem przejeżdża przez zalaną drogę to my chyba też sobie poradzimy do soboty woda jeszcze zejdzie mam nadzieję.

a i jeszcze jedno otrzymałem również informację od właściciela , że jeżeli będzie ktoś chętny spożywać posiłki ciepłe to trzeba będzie wcześniej powiadomić go o tym bo musi je przyrządzić i teraz nasuwa się pytanie jakie te posiłki i kto z Was będzie chciał spożywać? czy poprostu sami sobie zrobimy na grilku?

jest jeszcze taka ewentualność ale to już ostateczność , że jak będzie tam na tyle zalane że nie będzie można dojechac czy też przebywać chociaż na to się nie zapowiada to zabiorę Was do fajnej leśniczówki za Chocianowem blisko z miejscem na grill zadaszone jest i domek leśniczówki byłby do dyspozycji też (załatwię klucz) i tam też będzie można się spotkać niejednokrotnie organizowaliśmy tam imprezy integracyjne z leśnikami a więc zawsze jakieś wyjście się znajdzie. Jeżeli chcecie to podjadę dzisiaj w czasie pracy i cyknę kilka fotek tej leśniczówki i może od razu tam zorganizujemy naszego spota ? To tylko propozycja jest nic na siłę, tylko tak sobie myślę , że jak tam w Zamienicach zalało to nawet jak woda zejdzie to błota może być dużo i co my tam pozwiedzamy nie wspomnę już o dzieciach , no ale decyzja należy do Was jak najbardziej trzeba się zastanowić , nie myślałem , że tak mocno zaleje tą Osadę.
Proszę każdego o wypowiedź w kwestii , którą opisałem wyżej.

#9 OFFLINE   tc82

tc82

    3 najkrascie auto 10 zraz

  • 2 509 postów
  • Dołączył: 07-06-2009
  • Skąd: Wrocław/EHS
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 października 2010 - 12:51

Redies w związku z tym, iż u Danieli może być bagno, proponuję spotkać się na miejscu (co by już nie robić dodatkowego zamieszania), ocenić sytuację organoleptycznie;) i ewentualnie udać się do wspomnianej leśniczówki, jeśli tam jest lepsza sytuacja.

"Jestem lordem, jeżdżę Fordem :)"


#10 OFFLINE   cwieku666

cwieku666
  • 145 postów
  • Dołączył: 25-12-2009
  • Skąd: Syców

Napisany 03 października 2010 - 15:07

Lista chętnych na spot:

1. redies z żoną i dzieciakami
2. waldileg z żoną
3. Kapec31 może z żoną (jak wolne dostanie)
4. Kornelius i Jo-anna
5. Misiekzoo + Ania ( jeżeli będzie jako taka pogoda no i jak Redies zostaniesz do wieczorka żeby nie było że o 16 się zawiniecie z Waldim. ;)
6. Tc82
7. cwieku666

#11 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 03 października 2010 - 16:28

Moje zdanie takie co do jedzenia to czy tu czy tam zrobimy sobie sami tym bardziej że nikt nie będzie wcześniej czegoś zamawiał bo nie wie na co będzie miał ochotę . A do tego ja niczego wcześniej nie zamawiam jak nie wiem ile kosztuje :) .
A i jeżeli nie jest daleko z jednego miejsca do drugiego możemy się spotkać w Zamienicach obejrzeć te Daniele (bo nasz z Zgorzelca co kupił sobie wieś wagena coś nie przyjeżdża :laugh::laugh::laugh:) a później skoczyć do leśniczówki na małe co nieco :pije: i jakiegoś :grill:. No i nie wiem czy w tej leśniczówce można by się kimnąć bo jak tak to też nieco zmienia obraz spota ;)

PS nie wiem ile kosztuje 1 godzina nauki jazdy na koniu jak z 50 zł to z Anią chcieliśmy sobie zobaczyć jak to jest :) pohasać na rumaku.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#12 OFFLINE   kapec31

kapec31

    Nie mam Omci:(serce padło

  • 41 postów
  • Dołączył: 30-07-2010
  • Skąd: Wałbrzych(Polska) Marchtrenk(Austria)

Napisany 03 października 2010 - 16:43

Redies w związku z tym, iż u Danieli może być bagno, proponuję spotkać się na miejscu (co by już nie robić dodatkowego zamieszania), ocenić sytuację organoleptycznie;) i ewentualnie udać się do wspomnianej leśniczówki, jeśli tam jest lepsza sytuacja.



dokładnie zawsze można zrobić oględziny na żywo i decydować co później :)
:):)

#13 OFFLINE   waldileg

waldileg
  • 30 postów
  • Dołączył: 12-08-2008
  • Skąd: Legnica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.2 DTI 16v Y22DTH

Napisany 03 października 2010 - 16:44

Misiu nie ma takiego konika coby uniósł Ciebie albo mnie i mu sie nogi nie rozjechały :dziura:
My z Asią będziemy trochę później bo ja pracuję w sobotę.
Jedno i drugie miejsce super więc napewno będzie fajnie.

#14 OFFLINE   kapec31

kapec31

    Nie mam Omci:(serce padło

  • 41 postów
  • Dołączył: 30-07-2010
  • Skąd: Wałbrzych(Polska) Marchtrenk(Austria)

Napisany 03 października 2010 - 16:50

PS nie wiem ile kosztuje 1 godzina nauki jazdy na koniu jak z 50 zł to z Anią chcieliśmy sobie zobaczyć jak to jest :) pohasać na rumaku.



to następnego spota będzie można u mnie zrobić i pohasać na rumakach jest u mnie dziewczyna i ma małą stadninę koni i godzinka kosztuje 20zł a nawet jak było by dużo chętnych na taką jazdę zawsze można było by się z nią dogadać, a koni nie ma byle jakich tylko takie co biorą w różnych dyscyplinach sportowych także będzie można to obgadać w sobotę ;)

#15 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 03 października 2010 - 18:32

to następnego spota będzie można u mnie zrobić i pohasać na rumakach jest u mnie dziewczyna i ma małą stadninę koni i godzinka kosztuje 20zł a nawet jak było by dużo chętnych na taką jazdę zawsze można było by się z nią dogadać, a koni nie ma byle jakich tylko takie co biorą w różnych dyscyplinach sportowych także będzie można to obgadać w sobotę ;)


No pomysł całkiem fajny i pewnie do zrealizowania. A co do spota widzę że chyba wszyscy myślą podobnie spotkamy się w planowanym miejscy i później się zobaczy.
Proszę o jakieś dokładne namiary GPS do NAVI co bym nie błądził.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#16 OFFLINE   redies

redies

    honor&patria

  • 638 postów
  • Dołączył: 12-07-2009
  • Skąd: Brzeziny
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 03 października 2010 - 22:10

dobrze moi mili przyjaciele oczywiście podporządkowuję się Waszym życzeniom , czyli reasumując wszystkie wypowiedzi spotykamy się w Zamienicach w Osadzie Danieli i tam ocenimy co gdzie i z czym będziemy wszystko jeść faktycznie nie ma co przesądzać i trzeba zobaczyć jak będzie wyglądał teren po tej wodzie bo może być spore błoto ale to sprawdzimy na miejscu. A tak na marginesie to mam już klucze od wspomnianej leśniczówki byłem dzisiaj zobaczyć co i jak wygląda w środku i muszę powiedzieć , że miejscówka niezła jest w środku ławki i stoły ułożone w atrium oraz pomieszczenie kuchenne do przyrządzania posiłków , oczywiście prąd i światło oraz woda, jednakże muszę cię zmartwić misiu , że nie można by tam raczej nocować , na zewnątrz jest miejsce do grillowania , grill świetny , duży oraz zadaszone miejsce z ławkami i stolikami na zewnątrz na co najmniej 20 osób a więc jak nie Zamienice to Leśniczówka w Parchowie. Czyli spotykamy się w dniu 9.10.2010r godzina 10:00 w Zamienicach . Prośba do Mewy podaj namiar GPS dla uczestników Ty jesteś w tym biegły. W razie pytań dzwońcie do mnie albo na PW.

PS. Z Zamienic do Leśniczówki będzie jakieś 20 km.

#17 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 04 października 2010 - 16:05

Lista chętnych na spot:

1. redies z żoną i dzieciakami
2. waldileg z żoną
3. Kapec31 może z żoną (jak wolne dostanie)
4. Kornelius i Jo-anna
5. Misiekzoo + Ania + szwagierka Dorota
6. Tc82
7. cwieku666
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#18 OFFLINE   cwieku666

cwieku666
  • 145 postów
  • Dołączył: 25-12-2009
  • Skąd: Syców

Napisany 04 października 2010 - 16:12

Którędy lecicie na spota bo z Sycowa mam 2 opcje trasy(te same km):D i nie mogę się zdecydować czy przez oborniki czy wro

#19 OFFLINE   TomEk WRO

TomEk WRO

    Dr Szajn!

  • 2 412 postów
  • Dołączył: 16-09-2008
  • Skąd: Wrocław/Czernica
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 DTI 24V Y25DT

Napisany 04 października 2010 - 16:17

My z Szzymkiem wahamy się czy przyjechać ;) Problem jest tylko we wcześniej zaplanowanych rzeczach :p

#20 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 04 października 2010 - 16:43

Którędy lecicie na spota bo z Sycowa mam 2 opcje trasy(te same km):D i nie mogę się zdecydować czy przez oborniki czy wro


Właśnie miałem z Tobą o tym zagadać bo tak mi się wydawało że przed Oborniki będziesz leciał . Jak coś to się ugadamy :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .