Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Spotkanie pozlotowe 03.09


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
43 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 09 października 2010 - 19:20

Nawet nie załwazyłem ale zmeinmy tematy na Off- Topic bo nas zaraz BzQ opierdzieli :D a to jest spotkanie pozlotowe, wszystko przez Max5117 he he

#42 OFFLINE   damian0708

damian0708
  • 1 091 postów
  • Dołączył: 17-07-2008
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 10 października 2010 - 11:26

A przy okazji co myslicie o tym zebym odchudził koło zamachowe ?? warto czy nie


Pewnie że warto :) stary będziesz miał lżejszy portfel, koszt nie mały więc przyciśniesz pasa, przez co Twoja masa również spadnie :) same korzyści oma będzie miała mniejsze obciążenie i będzie latać jak głupia :D wyczytaj z tej ironicznej wypowiedzi moje prawdziwe zdanie na ten temat :)

A żeby nie było OT to powiem wam że spotkanie było jak zawsze zaje****** i owocne w oglądanie butów :p jak zwykle nie było na nim Canabisa.......

#43 OFFLINE   Amorek111

Amorek111
  • 194 postów
  • Dołączył: 10-03-2010
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 10 października 2010 - 15:09

A żeby nie było OT to powiem wam że spotkanie było jak zawsze zaje****** i owocne w oglądanie butów :p jak zwykle nie było na nim Canabisa.......


A kto to taki ja go tylko 2 razy widziałem a klubowicza no to nie wiem za co dostał, ale jak go zobacze to naklejke sam mu zerwe bo czesto go widze jak mi smiga wiec pojade i mu zerwe to, Mam nadziej ze to Canabis czytasz bo cie to nie uniknie, Albo sam ja zerwiesz bo na klubowicza trzeba sobie zasłuzyc bez urazy stary

#44 OFFLINE   andrzej3108

andrzej3108

    Omega-TOP25GC-W-Radomiu

  • 71 postów
  • Dołączył: 04-07-2009
  • Skąd: Tarłów
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.0 16v X20XEV

Napisany 19 października 2010 - 14:32

A kto to taki ja go tylko 2 razy widziałem a klubowicza no to nie wiem za co dostał, ale jak go zobacze to naklejke sam mu zerwe bo czesto go widze jak mi smiga wiec pojade i mu zerwe to, Mam nadziej ze to Canabis czytasz bo cie to nie uniknie, Albo sam ja zerwiesz bo na klubowicza trzeba sobie zasłuzyc bez urazy stary


jak zwykle nie było na nim Canabisa.......



a kto to jest ten Canabis ??????
bo ja chyba nie widziałem żadnego posta od niego