Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

14 gala KSW w Łodzi


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   powazny

powazny

    jedyny poważny

  • 366 postów
  • Dołączył: 30-12-2008
  • Skąd: Głogów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 20 września 2010 - 12:16

po tej walce, to w zasadzie nie wiemy, czy pudzian już kuma co to jest mma. grubasek wił się na ziemi i machał łapkami jak biedronka, a mariusz go napieprzał. mało to odkrywcza i ambitna technika :D

#22 OFFLINE   wrubsoon

wrubsoon
  • 114 postów
  • Dołączył: 10-05-2009
  • Skąd: Kalisz

Napisany 21 września 2010 - 07:52

A jak oceniacie walke pudziana ?? dobrze ze go młucił czy tez lepiej zeby spokojnie to zrobił ??

Moim zdaniem walka pudziana żadna rewelacja, ponieważ do przewidzenia było że będzie chciał zakończyć walkę w parterze bo wiadomo że w stójce nie miał by najmniejszych szans co było widać już po pierwszym lewym prostym.

najlepszy jest wywiad z najmanem po walce.... co za pedal

Najman sam robi z siebie pośmiewisko w mediach i nic więcej!! Powinien wrócić do BIG BRADERA tam by się nadał idealnie!!

#23 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 21 września 2010 - 09:36

po tej walce, to w zasadzie nie wiemy, czy pudzian już kuma co to jest mma.

też mi się tak wydaje ale na pewno ma nowe doświadczenie choć może trochę krótkie a to zawsze coś . Jak by trwało dłużej różnie mogło by się skończyć.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#24 OFFLINE   Max

Max
  • 146 postów
  • Dołączył: 28-03-2010
  • Skąd: Kielce

Napisany 22 września 2010 - 20:51

Pudzian próbuje wszystkiego. Taniec,śpiewanie, teraz boks jeszcze troche a go w zawodach szachowych zobaczymy:D
[SIGPIC][/SIGPIC]

#25 OFFLINE   misiekzoo

misiekzoo

    zafira i astra 1,8

  • 1 463 postów
  • Dołączył: 18-08-2008
  • Skąd: Oborniki śląskie
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie wiem jaki mam silnik

Napisany 22 września 2010 - 21:32

Pudzian próbuje wszystkiego. Taniec,śpiewanie, teraz boks jeszcze troche a go w zawodach szachowych zobaczymy:D


Wiesz taki jest teraz świat masz nazwisko masz możliwość zarobienia i wszędzie ciebie chcą . Dzwonią i proszą bo wiedzą że jak będzie twoja osoba to i będzie oglądalność i będą pieniądze dla wszystkich.
Myślę jednak że przede wszystkim jak patrze na niego to na pewno jest sportowcem. To że zrezygnował z strongmenów pewnie i dobrze bo z taką masą i tak zniszczył by stawy i kręgosłup. Młody nie jest a trenowanie MMA na pewno w jego wieku i dla ciała będzie dużo zdrowsze niż nadludzka i wymuszona ciężką pracą siłą w strongmenach.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Moje ople , byłe i obecny .

#26 OFFLINE   RAFI22DTI

RAFI22DTI
  • 909 postów
  • Dołączył: 03-09-2007
  • Skąd: CRY
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 września 2010 - 13:35

co do Pudziana to przynajmniej nie robi z siebie kretyna jak Najman, nie chwali sie jak Najman ze jest bog wie jakim piesciarzem, ElTestosteron to zwykla ciota ktora za wszelka cene chce zablysnac, i z cala pewnoscia nigdy nie osiagnie tego co osiagnal Pudzian,
Najman:boks:Pudzian