Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Opel Meeting, 19.09 Chociw


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Laaki

Laaki
  • 3 postów
  • Dołączył: 08-01-2010

Napisany 08 września 2010 - 22:35

Hej !!!

Chce zaprosić wszystkich zainteresowanych na małe spotkanie z naciskiem na markę Opla. Wraz z paroma osobami mamy zamiar spotkać się w niedziele 19.09 godzina 15.00 niedaleko miejscowości Chociw klika kilometrów od Rawy Maz
http://www.panoramio.com/photo/2354868

Miejsce ciekawe, ponieważ jest to awaryjny pas startowy zaadaptowany jako droga. Na obu końcach owej drogi są spore parkingi, więc starczy miejsca dla wszystkich. Godzina 15.00 ponieważ jest to miejsce nie oświetlone. W planach hmm brawurowa jazda Fiatem cinquecento itp. można zabrać grille, dodatkowe komplety opon itp itd. Więcej info na GG 6939002. Do zobaczenia!!!

Pozdrawiam Wszystkich kolegów z forum Omegi! Laki, Calibra Team.

#2 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 09 września 2010 - 17:34

Laaki tylko nie wiem czy tam będzie można pobawić się w palenie gumy. Było nie był to w dalszym ciągu jest droga publiczna i to nawet ze sporym ruchem (trasa Rawa-Opoczno) a parkingi są niczym nie oddzielone od jezdni tak jak to jest zrobione na Rossoszycy. I nie wiem jak teraz ale jak jeszcze mieszkałem w tamtych stronach to Policja tam trochę ganiała za takie zabawy.

#3 OFFLINE   Laaki

Laaki
  • 3 postów
  • Dołączył: 08-01-2010

Napisany 09 września 2010 - 19:19

Generalnie też znam trochę temat owego miejsca, w tym sezonie jeszcze tam nie byliśmy a dla urozmaicenia pomyślałem może wpadniemy tam większą paczką. Jak będzie tak będzie :) chciałem zaznaczyć iż zła pogoda automatycznie odwołuje spotkanie. Z tym dodatkowymi oponami to tylko taki przykład dałem, ja jako przedstawiciel FWD nie znam się na paleniu gumy itp :). Na bank będą już dwa auta, moja "lekko dłubnięta" Vka:tank: i astra c20let, reszta ekipy mam nadzieje że nie zawiedzie. W razie pytań zapraszam na GG 6939002. Pozdrawiam!!!

#4 OFFLINE   maciek22 zd-wola

maciek22 zd-wola
  • 131 postów
  • Dołączył: 30-04-2009
  • Skąd: Marzenin k/Łasku

Napisany 10 września 2010 - 06:24

Laaki tylko nie wiem czy tam będzie można pobawić się w palenie gumy. Było nie był to w dalszym ciągu jest droga publiczna i to nawet ze sporym ruchem (trasa Rawa-Opoczno) a parkingi są niczym nie oddzielone od jezdni tak jak to jest zrobione na Rossoszycy. I nie wiem jak teraz ale jak jeszcze mieszkałem w tamtych stronach to Policja tam trochę ganiała za takie zabawy.


Robert3012 na rososzycy parkingi sa juz oddzielone barierkami .. masz z jednej strony wjazd z drugiej wyjazd .. wiec toszke sie pozmieniało:)

#5 OFFLINE   robert3012

robert3012
  • 2 349 postów
  • Dołączył: 09-02-2009
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 10 września 2010 - 07:30

Maciek toteż właśnie o tym mówię, że Rossoszyca jest oddzielona od
jezdni. I tam teoretycznie można by spalić gumy. A na Chociwiu właśnie mało prawdopodobne.

#6 OFFLINE   maciek22 zd-wola

maciek22 zd-wola
  • 131 postów
  • Dołączył: 30-04-2009
  • Skąd: Marzenin k/Łasku

Napisany 10 września 2010 - 21:28

Maciek toteż właśnie o tym mówię, że Rossoszyca jest oddzielona od
jezdni. I tam teoretycznie można by spalić gumy. A na Chociwiu właśnie mało prawdopodobne.


zwracam honor..:pokoj:

#7 OFFLINE   Laaki

Laaki
  • 3 postów
  • Dołączył: 08-01-2010

Napisany 19 września 2010 - 09:15

z powodu znikomego zainteresowania, spotkanie na jakiś inny termin. Bynajmniej będziemy dziś na dellu w Łodzi.